Jump to content



Евровизия 2016


Препоръчани коментари

Нямам идея защо, но мисля, че дори ще спечелим.Увереността на Поли, това, че участва за 2ри път... не знам. Колкото до репетицията, не изглежда впечатляващо, но предполагам, чрез заснемането ще го направят да е wow.

 

Цялата сценография е много стилна. Европа не обича кич. По-добри отзиви само Вода е имала, пожелавам на Поли да подобри рекорда ни. Аз също я виждам да спечели защото просто се отличава от всички останали песни, които някак ми се сливат. Тази година няма ясно изразен победител както предни години, така че вероятността да спечелим е голяма, стига да няма игри под масата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 719
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Ето един малко по-широк поглед. Мисля, че е малко статично, но както казах по-рано явно всичко ще е в самото заснемане и ще е ефектно.

 

 

 

Не бях гледал Руското представяне, ама е нещо уникално!!!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето един малко по-широк поглед. Мисля, че е малко статично, но както казах по-рано явно всичко ще е в самото заснемане и ще е ефектно.

 

 

 

Не бях гледал Руското представяне, ама е нещо уникално!!!

 

 

То така всеки може да копира.

Ето победителя от 2015. Сравни ги сам.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нищо общо нямат ефектите на Россия с тези на Швеция, стига сте търсили под вола теле. Просто и двете залагат на евтинко зрелище и безсмислени ефекти. Иначе изглежда красиво, просто не е особено стойностно. Най-добра е Украйна, след нея Армения. Истински диви, надявам се да се класират високо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нищо общо нямат ефектите на Россия с тези на Швеция, стига сте търсили под вола теле. Просто и двете залагат на евтинко зрелище и безсмислени ефекти. Иначе изглежда красиво, просто не е особено стойностно. Най-добра е Украйна, след нея Армения. Истински диви, надявам се да се класират високо.

Концепцията е същата. Не можеш да кажеш, че нямат нищо общо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Верно ли според букмейкърите падаме на 10-то място от 3-то?

 

На трето аз лично не съм видял да сме в който и да е период, а редовно влизах в двата сайта за залози. Върховото ни постижение беше 8, сега сме на 13-14.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази година песните са просто ужас. Вече тече осмата песен, а до момента нито една не ми хареса.

+1

И аз съм така, нито една не ми е харесала. А тази осмата пък е все едно слушам песен от 1999г.

Link to comment
Сподели в други сайтове

По мое мнение...

 

Холандия - 8.5

Армения - 8

Австрия - 7.5

Азербайджан - 7.5

Финландия - 7

Унгария - 7

Русия - 7

Босна и Херцеговина - 6.5

 

Молдова - 5

Хърватия - 5

Малта - 5

 

Гърция - 4

Чехия - 4

Кипър - 4

Исландия - 4

Черна гора - 4

Естония - 3

Сан Марино - 3

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...