Jump to content



Online: Гергана - Огън в дъжда


Препоръчани коментари

  • Отговори 37
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Не ме впечатли особено . Клипа става , но е мега статичен . Песента въобще не ми хареса пък , толкова силни балади е пускала , особено оная посветена на майка и , че тов нещо ми идва като лайно на метено .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Идеята много ми харесва и местата за снимки са страхотни! Но можеше повече да обработят кадрите, сега стои някак аматьорско. Иначе много чисто и красиво видео, а песента си я харесвам още от Коледа!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ме впечатли особено . Клипа става , но е мега статичен . Песента въобще не ми хареса пък , толкова силни балади е пускала , особено оная посветена на майка и , че тов нещо ми идва като лайно на метено .
Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента бива, с течение на времето ми допадна, но е далеч за отлична оценка. Слушаема е.

Клипът.... също бива. Има някои аматьорски кадри, прекален slow motion, помислих, че таблета ми не е добре. :rolleyes:

Гери обаче е много зле в този клип... Изморена, изтощена, но уви далеч не е хиена, грозничка е тук...

Но пък за мен беше приятна изненада, че пусна клип.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе хубава песен, хубав клип, въздействие ... Ама на хит като този от точно преди година скоро няма да попадне! :feminist_en:

Кофти случка я сполетя, но аз още си слушам Твоите думи. Данно скоро нацели пак но не мисля...

Link to comment
Сподели в други сайтове

По принцип адмирирам желанието на Гергана да направи стойностна песен с оригинално звучене и красиво, естетически издържано видео... но дотам. Цялата работа е посредствена. Песента не е запеваема, няма кулминация, някак си просто не ми е мелодична. Изпяването не е на ниво. На моменти звучи фалшиво, много е тих гласът й, провлачва куплетите. Тази песен не се доближава и до пълнежите в последните й 3 албума. От толкова време готви балада, нима не намери по-добра музика?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...