Jump to content

Работа за потребителите


Препоръчани коментари

  • 4 weeks later...

Уважаеми модератори. Искам да споделя с вас огорчението си от потребителя HIT. Днес в деня на прошка, отворих съобщение получено от него. Първоначално реших, че се е вразумил и иска да му простя и дори мислех да го направя. Но уви, какво да видят очите ми:

 

17006026_1620787151270460_450401033_n.jpg

 

Възмутен съм и много наранен от грозното словосъчетание с което ме е нарекъл. Моля да се вземат мерки и въпросният да бъде санкциониран. Благодаря ви!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уважаеми модератори. Искам да споделя с вас огорчението си от потребителя HIT. Днес в деня на прошка, отворих съобщение получено от него. Първоначално реших, че се е вразумил и иска да му простя и дори мислех да го направя. Но уви, какво да видят очите ми:

 

17006026_1620787151270460_450401033_n.jpg

 

Възмутен съм и много наранен от грозното словосъчетание с което ме е нарекъл. Моля да се вземат мерки и въпросният да бъде санкциониран. Благодаря ви!

Сигурно има защо !!! :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Недей така, после на твоята съвест ще тежи самоубийството му - виж го, че живее във форума. Просто в момента е в нервна криза и за пореден път си показва ниското ниво.

Обиди към мен от въпросния потребител, очаквам да бъдат взети мерки!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обиди към мен от въпросния потребител, очаквам да бъдат взети мерки!

 

Удобен цитат, но мисля, че би било добре и ти да поставиш тук няколкото поста, пълни с обиди и простотии, които преди това избълва в същата тема ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Удобен цитат, но мисля, че би било добре и ти да поставиш тук няколкото поста, пълни с обиди и простотии, които преди това избълва в същата тема ;)

Обиди към кого? Не мисля, че ирония и подигравателни думи към Десислава са в разрез с правилата на форума. Да не говорим, че въпросната чалгарка нито Ви е майка, нито Ви е роднина, че да я защитавате като обиждате другите! Но няма значение, аз повече не смятам да комуникирам с двуличните й (според мен фенове), единствено СГ и Слави от цялата маса са тези, с които от тук - нататък ще водя диалог. :3fdb8960598fa63e:

Лек ден на всички, дето ме наплюха, а утре ще ми дадат плюсове в репутацията, а другиден ще носят мои графики или ще си поръчат такива. Смях и резил!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Учудвам се на поребители като Фокса и Печенко, които са мегаконфликтните личности, през седмица ядат банове, а сега се кандидатират и за модове. То форума опустя. Толкова да няма работа за модовете - затварят се теми, които отгтоварят на правилата и има интерес към тях, а се толерират други, които са безмислени. Какво ще модерирате точно не е ясно.

Христина, Фаст и Стела са достатъчни. Останалите нищо не вършат. Ако все пак би имало нови - Салвата и Боровинката са далеч по добър избор от Фокси и рязания :mf_surrender:

Позитивни са, не съм видял да сипят заплахи и клетви и имат обективна преценка.

ГерганаФен и SG също биха били добър избор. Вероятно нямат по нито едно наказание, а и не са си позволили да обиждат, дори когато те са били обиждани.

http://www.ramania-bg.com/index.php?s=&amp...t&p=1780824

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...
Няма нужда да обясняваш на "ПАРЦАУА на КВАРТАУА", то си знае само и единствено неговото. И да спре наркотиците. :3fdb8960598fa63e:

 

 

Голяма радост, че целият китаиски народ ти е минал през гъза, а цялата им кока - през носа. :3fdb8960598fa63e: Аз съм бутиков продукт, заралика от парцали. :Vishenka_05:

 

 

 

Oще цитати от този титан на мисълта има ли нужда да поствам. Айде малко почивка вече, че се начетохме на гнусотията му

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гръмни се вече

Сенуж, от кое боли повече - че никой н е иска да ти го слага, или че Преслава за 15 години се осра като певица в лицето на народа и днес никой я няма за нищо....

Само Сенужката те огрява с внимание и ДОБРИНИ :3fdb8960598fa63e: А това е по скоро наказание, от колкото привилегия...

Дънните рибки като теб, сенужката и фокса или не получават внимание/пост или получават такива постове-подигравки, над които да се кьорите и умувате по час.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сенужке, бъди сигурно, че на парцала на квартала му е много по гот от колкото на парцала, който никой не иска да докосне и да ползва :roll1: :roll1: :roll1:

Сенужката се насира

 

Когато ме обсъждаш с мръсната си уста - ще получаваш такива коментари. Поне да беше мъж и да посочиш своите обиди, но какво ли очаквам мъжки постъпки точно от теб.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • 1 month later...
Оф, как пък все най-големите утайки четат морал за тея 40 дни.

Сенужката нещо много започна да си позволява, според мен една почивка от форума ще му се отрази добре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...
bjfq6x.jpg

 

До момента не изглежда да си е взел поука и злоупотребява с възможността все още да използва някои функции на форума.

Казаха ти го! :roll1:

Нуша Богиня

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
Link to comment
Сподели в други сайтове

Първите две са затворени, а последната си е за раздела, защото се отнася за него.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мдам, няма да казвам за кой гледах филм оня ден, че е споделял точно същото мнение - Как жените е редно да си седят вкъщи и да раждат следващото поколение на славната арийска раса ...

 

А на консерва се обижда.

 

:)

Спам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto unpinned this Тема

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...