Jump to content



Коя от двете песни?


Коя от двете песни?  

47 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

2012 коя песен на Преслава беше по-голям хит от "Пробвай се", "Да видя какво е" и "Пак ли" ? Може да имат по един хит, но е като 5 на Преслава.

Тихичко :Vishenka_05:

 

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 33
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Най-активни дни

Топ коментиращи в тази тема

2012 коя песен на Преслава беше по-голям хит от "Пробвай се", "Да видя какво е" и "Пак ли" ? Може да имат по един хит, но е като 5 на Преслава. 2013 пък просто не ми си спори, защото само "Кой" и "Дай ми" пращат цялата кариера на Преслава последните години в кофата, особено първата песен е такъв хит, че....смешно е да се коментира. 2014 "Хавана тропикана", "Не си ти", "Най-добрата" и "Моли се да не почна" за МЕН лично са по големи хитове. Такива убеждения имам от дискотеки, класации, интерес и т.н Харесвам доста Преслава, но прекалявате. Факт е че вече 10 години се държи в топ-а, но приемете че има и по-добри певици в дадени периоди.

Разбира се, че има по-добри певици в дадени периоди. Просто изкарвате Преслава без хит от 5 години, а 2012 "Лудата дойде" май не помните как всичко живо я пееше, не казвам, че е по-голям хит от Пробвай се, Пак ли, Да видя какво и т.н., но върви на едно с тях. "Разкрий ме" пак не я зачитате май?! Защо? Тази песен е една от най-добре приетите на концерта за рождения ден и като цяло си стана хит, 2013 си остана само с режима, което пак не беше малко, а 2014 за теб може да е слаба, но определено 2014 си беше една от най-силните години на Преслава за последните 5-6 години. Тази година също я махнахте, ама пак се намеси в играта.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Искаш да ми кажеш, че е по-голям хит от изброените от мен ли? :mf_surrender: Особено от "Пробвай се" и "Пак ли"....

Да, това искам да кажа.

И къде буташ "Пак ли"? Тя си разви потенциала в началото на 2013, от 2012 закачи съвсем малко.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбира се, че има по-добри певици в дадени периоди. Просто изкарвате Преслава без хит от 5 години, а 2012 "Лудата дойде" май не помните как всичко живо я пееше, не казвам, че е по-голям хит от Пробвай се, Пак ли, Да видя какво и т.н., но върви на едно с тях. "Разкрий ме" пак не я зачитате май?! Защо? Тази песен е една от най-добре приетите на концерта за рождения ден и като цяло си стана хит, 2013 си остана само с режима, което пак не беше малко, а 2014 за теб може да е слаба, но определено 2014 си беше една от най-силните години на Преслава за последните 5-6 години. Тази година също я махнахте, ама пак се намеси в играта.

Аз никъде не съм казал, че Преслава няма силни песни. На нея всичко от-до и е силно...даже тъпи песни като "По моята кожа" и "Нокаут" стават някакви хитове, а какво да говорим за по-добрите песни. Имах предвид че не е винаги топ 1, както твърдите. Харесвам я, радвам и се на якото участие във Вип-а, кефя се на новата и песен...не искам да излиза че я плюя, но наистина говорите малко повече и сте малко превъзбудени, та за това забравяте някои факти. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, това искам да кажа.

И къде буташ "Пак ли"? Тя си разви потенциала в началото на 2013, от 2012 закачи съвсем малко.

Доживях да чуя, че "Лудата дойде" е по-голям хит от "Пробвай се"...Е, аз спирам да пиша в тая тема. Язък че се разписах с другото момче и ти дойде и прееба всичко. :confused:

Link to comment
Сподели в други сайтове

2012 коя песен на Преслава беше по-голям хит от "Пробвай се", "Да видя какво е" и "Пак ли" ? Може да имат по един хит, но е като 5 на Преслава. 2013 пък просто не ми си спори, защото само "Кой" и "Дай ми" пращат цялата кариера на Преслава последните години в кофата, особено първата песен е такъв хит, че....смешно е да се коментира. 2014 "Хавана тропикана", "Не си ти", "Най-добрата" и "Моли се да не почна" за МЕН лично са по големи хитове. Такива убеждения имам от дискотеки, класации, интерес и т.н Харесвам доста Преслава, но прекалявате. Факт е че вече 10 години се държи в топ-а, но приемете че има и по-добри певици в дадени периоди.

+110, всички видяхме залата на крака на Пак ли и полупразната зала на "Разкрий ме" и "По моята кожа" която беше много яка песен между другото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...