Jump to content



Online: Анелия и Илиян - Сърцето ще плати


Препоръчани коментари

  • Отговори 60
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Само според мен ли си прилича с "Повече не питай"?

 

"Най-доброто в любовта ти предстоиииии" / "Да няма любов нещо направиииии"

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тъпо!

Умрях от скука докато почне, а след като почна отново скука.

Клипа е мега тъп! Индианка с забрадка ходи да се среща тайно с циганин милионер..

Текста е мега изтъркан.

Много слабо след Генерал, а да не говорим към края обработката на гласовете все едно онези катерици пеят. Ужас!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста добра песен, според мен, нещо такова очаквах и съм доволен, а иначе тия доста често бъркат надписите на песните й, и миналата година с Изведнъж бяха объркали Дъ Йоргос :D
Link to comment
Сподели в други сайтове

Оф, текстът в припева можеха по-добре да го измислят, не е много добре, можеше поне вместо "ако с мен останеш ти" да е "а със мен останеш ли", да разнообразят от това "ти". Хубаво интро, музика, аранжимент, куплетите са яки, изпълнението става, накрая обработката не знам дали е нужна. Клипът също е хубав, но може повече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Супер яка песен! Клипа само можеше да е по-добър. А колкото то тези на които не им харесва, да си слушат Оцко бийт, курвенски текст, и да си гледат разголените клипове!!
Link to comment
Сподели в други сайтове

Супер яка песен! Клипа само можеше да е по-добър. А колкото то тези на които не им харесва, да си слушат Оцко бийт, курвенски текст, и да си гледат разголените клипове!!

Ама ти май описа точно ''Генерал''. Само че там е Пашев бийт.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама ти май описа точно ''Генерал''. Само че там е Пашев бийт.

 

И къде в "Генерал" видя кувренски текст?! А и така да е, ако "Генерал" е с Пашев бийт, какво да кажем за последните 3-4 песни на Яница - Оцко бийт, а и да не забравяме "Грешната" която също е Пашев бийт?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изключително клиширан припев, текст и посредствен клип. Анелия вместо да забие нещо ударно след "Генерал", за да задържи позиции тя пуска дует на ниво Тони Стораро. Визията й е скучна, Илиян отдавна е изпята песен и от него нищо не става. Единствено мелодията има някаква зарибяваща нотка. И за какво е тая първа една минута някаква никаква мелодия?

 

"Ти, ти, ти, ти, ти x10000" :wacko:

 

Пак ли е на Пашев песента?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изключително клиширан припев, текст и посредствен клип. Анелия вместо да забие нещо ударно след "Генерал", за да задържи позиции тя пуска дует на ниво Тони Стораро. Визията й е скучна, Илиян отдавна е изпята песен и от него нищо не става. Единствено мелодията има някаква зарибяваща нотка. И за какво е тая първа една минута някаква никаква мелодия?

 

"Ти, ти, ти, ти, ти x10000" :wacko:

 

Пак ли е на Пашев песента?

На Цветан Спасов е, ама и на мен ми прилича на Пашев.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много клиширана история .. мелодията една такава скучна, текста и той пят сто пъти, не е и особено запеваем. Поредния опит на Анелия да направи нещо качествено, но накрая се е получило изтъркано - вече го гледахме с "Твоя съм", "Предадох те" и други такива, че дори при "Не исках да те нараня" го имаше този момент.

 

Тва дуетите вече за нищо ги нямат - всеки с всеки, че и по 2-3 пъти някои, преди години беше събитие да се съберат големи имена, сега е събитие някой да пусне самостоятелна песен.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...