Jump to content



Кои са Певецът, Певицата и Идолът на 2015 към средата на годината?


Кои са Певецът, Певицата и Идолът на 2015 към средата на годината?  

108 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

  • Отговори 69
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Наистина, какво прави Деса толкова нагоре?

ами Деса тази година е в топ 5 ?

 

 

13 год. музикални награди - Скандализира с баджаци

Не го прави - над 2.2 млн гледания + клип на световно ниво !

Болка в минути - 4.5 млн. гледания - УНИКАЛНА БАЛАДА !

В Твоите очи - над 4 млн гледания - дует на годината

 

 

 

Певец: Фики

Певица/Идол - Галена/Десислава

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хаха, Десислава взела, че се качила на второ място и в двете анкети... Май малко прибързано обявих резултатите, когато в едната беше 'чак' на трето... :roll1:

Напълно заслужено изкачване в ТОП 2. Някои нека си отричат, но това е годината на нея и Галена. :) Не е нужно само да гърмиш по 4-5 пъти в дискотеките и да имаш бързи милиони... Тя го доказва. :bi:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокси има защо да беснее

 

kak да не беснее като гледа Камелия ,по точно като никъде не я вижда :3fdb8960598fa63e:

Свряна в ъгъла,тиха ,мълчи и не знаем нищо за нея1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деса скандализира само и единствено с липсата на врат , и с някой друг херпес и сланина ....

 

Деса скандализира с хитове, медийно присъствие и глас, нещо което е мечта-непостижима за вашата.. :1000 (6): На второ място и в тая анкета дори...Баннатия ще умре от яд.. :roll1:

 

Анкетата ми изглежда съвсем обективна..дори за тоя форум.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деса скандализира само и единствено с липсата на врат , и с някой друг херпес и сланина ....

В крайна сметка тя е певица на 40 год. Не знам защо ви вълнува толкова визията като цяло... Сега е малко по пълна. После ще свали. Таа е вече 15 год

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деси Слава е жена-мечта на външен вид ЗА МЕН, предпочитам миньончв с нежни и сладурски черти на лицето, от колкото висок травестит със тънки злобни устни и сбръчкано лице..като една нейна колежка.. :mf_surrender: (справка на аватара ми) А и в тяло мисля, че е добре, просто не подбира подходящите дрехи..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Десислава в топ 2 за годината. :roll1: :roll1: :roll1:

 

И не знам защо броите баладата на Коцьо за нейн актив, тя просто е отишла и е изпяла 5 реда, нито е платила за нещо, нито я има в клипа, нито е дала някакви идеи по проекта. Единствената й роля е да изпее тези въпросни 5 реда, нищо повече. Вие се оляхте, песен на Деса я изкарахте.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Десислава в топ 2 за годината. :roll1: :roll1: :roll1:

 

И не знам защо броите баладата на Коцьо за нейн актив, тя просто е отишла и е изпяла 5 реда, нито е платила за нещо, нито я има в клипа, нито е дала някакви идеи по проекта. Единствената й роля е да изпее тези въпросни 5 реда, нищо повече. Вие се оляхте, песен на Деса я изкарахте.

Не ние. В Ютуб коментарите са по скоро за 30те сек на Деси. Твърдо заставам за думите си, че тя направи тази песен това, което е

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деса скандализира с хитове, медийно присъствие и глас, нещо което е мечта-непостижима за вашата.. :1000 (6): На второ място и в тая анкета дори...Баннатия ще умре от яд.. :roll1:

 

Анкетата ми изглежда съвсем обективна..дори за тоя форум.

Коя е нашата ? Да не ми е майка или жена , че ше ме жегваш с "вашата" ... Тя поне има врат :Д

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деси Слава е жена-мечта на външен вид ЗА МЕН, предпочитам миньончв с нежни и сладурски черти на лицето, от колкото висок травестит със тънки злобни устни и сбръчкано лице..като една нейна колежка.. :mf_surrender: (справка на аватара ми) А и в тяло мисля, че е добре, просто не подбира подходящите дрехи..

Ти ли беше тоя , който апелираше да няма толкова злоба у форума ? А ти мъж , с такава злоба към жена ... и тези ти приказки отиват на вятъра , като всяко едно твое твърдение . Устни всяка може да напълни , врат не може да ти порасне ; Д

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деси Слава е жена-мечта на външен вид ЗА МЕН, предпочитам миньончв с нежни и сладурски черти на лицето, от колкото висок травестит със тънки злобни устни и сбръчкано лице..като една нейна колежка.. :mf_surrender: (справка на аватара ми) А и в тяло мисля, че е добре, просто не подбира подходящите дрехи..

 

 

Ти ли беше тоя , който апелираше да няма толкова злоба у форума ? А ти мъж , с такава злоба към жена ... и тези ти приказки отиват на вятъра , като всяко едно твое твърдение . Устни всяка може да напълни , врат не може да ти порасне ; Д

 

Добре, айде и аз съм мъж с злоба към жена, мир да е ! :1000 (29): Просто ти отговарям по същия начин.. А на Деса, може и врат да й порасне, то медицината напредва.. :Д Камелия наистина във фейса е гадничка...;) Но не е това темата...крива, права Деси Слава е най-актуална от много години насам..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре, айде и аз съм мъж с злоба към жена, мир да е ! :1000 (29): Просто ти отговарям по същия начин.. А на Деса, може и врат да й порасне, то медицината напредва.. :Д Камелия наистина във фейса е гадничка...;) Но не е това темата...крива, права Деси Слава е най-актуална от много години насам..

Е щом казваш -нека е най-актуалната от много години насам . Жалко , че не може да направи повече от 8 участия на месец , при това голяма част от тях празни . И то все в големи градове и хубави дискотеки , явно само в селата я оценяват и се пълнят ... :)

Относно коя е гадна -Деса никога не е била спрягана за хубавица , нито в класации , нито никъде ... там място са заемали по стройните и колежки , обявени за вечни секс символи . Да , Деса си оправи зъбите , устата , скулите и малко ботоксче -позаприлича на човек , но вратлето като оправи ще я призная ... Дано не се разпадне от толкова пластики

Link to comment
Сподели в други сайтове

Десислава в топ 2 за годината. :roll1: :roll1: :roll1:

 

И не знам защо броите баладата на Коцьо за нейн актив, тя просто е отишла и е изпяла 5 реда, нито е платила за нещо, нито я има в клипа, нито е дала някакви идеи по проекта. Единствената й роля е да изпее тези въпросни 5 реда, нищо повече. Вие се оляхте, песен на Деса я изкарахте.

 

 

Те винаги са били така Десантови! Едно време като участваше в някоя песен на колежка с някой друг вокал иии хоп - веднага я изкарваха, че имала мегахит! :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...