Jump to content



Online: Мария Петрова - Изигра ме


Препоръчани коментари

  • Отговори 60
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Песнета не е лоша, но самото изпяване не ми харесва... Тази част - " Кой живее с две , ти луд ли си " е много зле изпято...

Мелодията е типична като на последните песни на Джена.

40.jpg 30.jpg 38.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Какъв потенциал виждате в тази за Бога :mf_surrender: А и тя не вижда ли, че чеп за зеле не става от нея .. и продължава да се занимава с поп-фолка.

+1

 

Доста антипатично момиче без капка харизма :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми не е лоша песента, но е по-слаба от предните и. Иначе гласът и много кефи, един такъв специфичен е. Не съм съгласна, че е кръчмарски. Симпатизирам и на Мария и се надявам наистина да може да дръпне, заслужава го момичето.
image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ужасен глас има това девойче, не знам какво и харесвате толкова.

 

И аз така мисля. Много мудно пеене, доста неприятно.. Просто не става... Трябва да се налеят мноооого пари, за да потръгне. Така, както беше с Джена.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми не е лоша песента, но е по-слаба от предните и. Иначе гласът и много кефи, един такъв специфичен е. Не съм съгласна, че е кръчмарски. Симпатизирам и на Мария и се надявам наистина да може да дръпне, заслужава го момичето.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък съм я слушала на живо като работих и пее страхотно на живо. А на живо е много красива и естествена, и много земна. Просто няма пари и всичко й е трудно при нея, лично ми го е казвала. Много свястно момиче е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз така мисля. Много мудно пеене, доста неприятно.. Просто не става...

Според мен обработките на гласа, които Оцко прави са ви направили лошо впечатление.Просто на човек, който наистина може да пее, не трябва да му се обработва до такава степен гласа!

И на мен ми е много симпатична Мария, но като гледам фирмата колко дава за нея направо се отчайвам - не беше пускала песен от миналата година по това време.Не е нужно да бълва продукция, но поне на 6 месеца по 1 песен би било добре.Тя е сравнително ново име, което трябва да се налага, а с такива паузи това няма как да стане!Именно при изпълнители като Мария Петрова си проличават грешните способи на Митко Димитров.Взима сульо и пульо и иска всеки сам да влага, а пък после чака лапачката.Ако същата тази Мария се беше появила през 2000-та година например, сега щеше да е супер успешна и с много хитове зад гърба си, но тогава условията, които предлагаха от Пайнер бяха коренно различни!

Песента, колкото и да ми харесва, няма да стане хит, защото няма кой да я наложи.......пък в youtube сигурно ще е една от малкото в канала на Планета с реални гледания, защото едва ли биха платили за това иначе талантливо момиче.Много ме е яд за такива като нея, които остават в забвение, защото не са решили да се продават за пари и слава!Стискам и палци и дано продължи да се бори, защото е можеща :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нямала потенциал? Я да излязат на една сцена с Галена и Андреа с орекстър и живо пеене да видим коя ще бие, а?

във всеки град има поне по 10 кръчмета пълни с пеещи певци и певици, в пиано баровете също, но те никога няма да излязат от там, не защото не ги забелязват продуцентите, не защото нямат средства, които да инвестират в кариера, а защото я нямат тази осанка на "звезда", не са харизматични, така, че "не става само с ядене"

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен пък много ми хареса, а я пуснах от скука, не очаквах, че е направила такава хубава песен. По принцип ме бих познал, че е от Оцко, музиката е много хубава, текста също, успех!

Джена! Джена? Какво прави тя тук, поне да се беше разпяла малко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

То ако ставаше само с пеене... :mf_surrender:

 

Мда...в България последното нещо, което е необходимо на един ПЕВЕЦ, е глас...

 

 

Харесвам Мария Петрова, но песента е слаба.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента си е в стил Джена откъдето и да го погледнеш - и като текст, и като мелодия. Даже си мислех, че Джена я е композирала, не ми се вярваше Оцко да е направил най-накрая песен с музика. Хубава е, браво! Обаче не направиха добре като махнаха featuring-а от заглавието, щеше да спомогне за повече интерес.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...