Jump to content



Online: Есил Дюран - Хей,момиче


Препоръчани коментари

  • Отговори 36
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

По-емоционално и по-добре представена като цяло песента в изпълнение на Есил, но и на мен самата песен не ми допада. Не е кой знае какъв шедьовър, че да си я подаряват, но така са си решили ;ддд

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Единствено финалните вокали ми дойдоха в повече. Клипът е готин. Май само Есил си прави труд да прави нещо със сюжет от време на време. :1000 (19): Песента ми харесва повече в изпълнение на Есил.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Есил се превърна в нещо като бутиков изпълнител. Прави песни, които й харесват на самата нея и не се интересува дали ще се пускат в барове. Явно заниманието с модата е на преден план при нея, в което няма лошо. Все пак е изпълнител на фирма, в която над 35-годишните са вече пенсионери и не са приоритет.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Една от най-хубавите балади в последните години, но на Азис повече ми харесва, повече чувство носи и е по-тъжна в негово изпълнение. Брутален текст обаче!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вокалите след първия припев могат да те накарат да настръхнеш. Голям глас е Есил. Съгласен съм, че тя се превърна в бутиков изпълнител, което си е глътка чист въздух сред многото шаблонни певачки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-накрая някой се осмели да заложи на сюжетен клип. Адмирации за това, защото в днешно време е рядкост. Песента е в пъти по-добра от версията на Азис, страхотно изпълнение, силен аранжимент. Напомня ми на годините, в които Есил правеше шедьовър след шедьовър. Да продължава в същия дух! Браво.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не бях изгледал видеото докрай, чие е? Направо е брутално, много хубав сюжет. Гледат ми се такива сюжетни клипове, писна ми от имиджови, визии, символи и скъпи парцалки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не бях изгледал видеото докрай, чие е? Направо е брутално, много хубав сюжет. Гледат ми се такива сюжетни клипове, писна ми от имиджови, визии, символи и скъпи парцалки.

Люси.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Така се прави хубава балада, а не като версията на Азис - педерастко изпълнение и скимтене. Неговата е много безлична и скучна за разлика от тази! Браво на Есил!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...