Jump to content



Online: Галин - Роклята ти пада (ft. Яница)


Препоръчани коментари

  • Отговори 117
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Жестока песен и интересно видео в частност клетките и Яница като мадам, какво се случва с тази жена последната година, направо разбива. Толкова да й отиват тия роли... Галин също кефи. По-добрият проект, ако сравним с Фики. Обаче е ужасно със символите, добре че така и така не ги схващам, та като прочета тук чак разбирам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чак се учудвам, че никой не е направил още разбор на песента и клипа :D Текстът има закачки, например с тва "имам ли прогрес" и "пуснах ли ти хит?", клипът също има заигравки, тези надписи откъде са ги измислили и какво общо имат с клипа, както и последния IV, който се появява само за един кадър май...

 

Има дълбочина този път, или посто имитация.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно се доказва вече колко пъти в подред, че силата му е точно в r'n'b звучене и пеене!

 

Според мен това му е слабост, не сила. Колко хубаво беше изпял "Случи се".. нищо общо със сегашния аутотюн-ски "рап".


Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам дали е коментирано... Само на мен ли куплетите ми звучат с мелодията от рекламата на Jumbo?! :mf_surrender:

 

Да, същото споменах и аз в предните страници - само 1 потвърди, че и на него му приличат. Явно прекалено много се харесва КРАЖБАТА на Галин. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз свикнах и харесва стила на Галин - ала рап-припеви с типични попфолк приперви и извивки - не е зле.

Тази песен повече ми харесва от Сменям ти адреса, която беше с по-завъртян текст за чалгата.

За разлика от Фики и прекалено многото клипове с визии, точно това липсва на Галин. Освен че си личи по-евтината работа (да, има имеи, стараят се, но вече почти 2 години този екип му прави клиповете и си личи) е време отново за нещо от Люси или дори Нанков. Нека вложи в хубав клип. Пак да е сюжетен (както Момче без сърце) - вижда се,че обича да влиза в роли, но от към имиджови кадри клиповете му са трагедия.

Оценявам по-високо проекта на Галин, по-интересен е. Но и на Фики ми харесва. Добро ниво от момчетата, но винаги Галин ми е бил по-симпатичен заради опитите за новаторство в Анадолския бранш

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз свикнах и харесва стила на Галин - ала рап-припеви с типични попфолк приперви и извивки - не е зле.

Тази песен повече ми харесва от Сменям ти адреса, която беше с по-завъртян текст за чалгата.

За разлика от Фики и прекалено многото клипове с визии, точно това липсва на Галин. Освен че си личи по-евтината работа (да, има имеи, стараят се, но вече почти 2 години този екип му прави клиповете и си личи) е време отново за нещо от Люси или дори Нанков. Нека вложи в хубав клип. Пак да е сюжетен (както Момче без сърце) - вижда се,че обича да влиза в роли, но от към имиджови кадри клиповете му са трагедия.

Оценявам по-високо проекта на Галин, по-интересен е. Но и на Фики ми харесва. Добро ниво от момчетата, но винаги Галин ми е бил по-симпатичен заради опитите за новаторство в Анадолския бранш

Клипът е на Bashmotion, с когото Галин работи за първи път.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...