Jump to content



Online: Преслава & Ваня - Нокаут


Препоръчани коментари

Е вие пък на нищо я направихте Преслава... Ще кажеш на Галена "Пантера" е нещо кой знае какво като песен, а не спряхте да я хвалите... само клипа й впечатлява.

Добра е песента, на мен ми харесва. И от към клипове си има напредък Преслава. Може да не са нещо невиждано, но и като присъствие, и като визия се старае повече. Много са хубави двете с Ваня!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 112
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

На мен все повече ми харесва. Жалко само, че текста е такъв, тази тежка мелодия и това изпяване ако бяха с по-оригинален и трогващ текст, песента щеше да е върхът.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отново голям минус е текста! Да, няма как да е мега философски, но ето как на Деса е супер яко написан с нормални думички, докато този тук е мега изтъркан.

Видеото е на ниво Скерлев, не очаквах повече, на 2,3 кадъра мернах любимите ми щипки, които държат роклето на Преслава,че не е по размер.

Аранжимента - да, ок, богат е, гърци,а - у, има хубав саунд. Но самата мелодия е много позната и бозава. Все пак всичко е било оставено на ръцете на Дамян и Ваня, нормално е да са на нейно ниво. Преслава никога не взима инициатива да вложи някой лев или мисъл.

Ваня без това има правата на кавъра с Василики Дада - трябваше да го презапише с Преса на изцяло български и да снимат нов клип - песента е така или иначе хитова, щеше да й даде нов живот.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изгледах песента до средата и си пуснах Дяволско желание..Имах нужда да чуя и видя оная Преслава, която имаше огънче в очите...

 

Що? Не ти ли допадат разширените зеници на сегашната? 1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хитааааааааааааааааааааааааа!!! Уикенда бях по рождени дни, няма друга песен, даже хора, които изобщо не са почитатели казваха "Нокаут", тази песен е точно от онези, които си стават хит просто така. Истински, Преслава няма кой да я бутне. "Моето слабо място" продължава да е една от най-пусканите, сега с тази вече е сигурния лидер.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Готин комерс, но такива песни са зи за няколко месеца актуални... Надявам се да не умре толкова бързо колкото дуета на Преса със Стораро... Ваня е много красива и секси, другата е смес между мумия и Баба Яга...

Link to comment
Сподели в други сайтове

В началото не ми хареса, но постепенно ми се наби в главата и няма спиране.Преслава прави брутални извивки, страхотно изпяване.Ваня и тя не е зле, има качествата да се нареди до големите в жанра. :Vishenka_05:

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Що? Не ти ли допадат разширените зеници на сегашната? 1000%20(29).gif

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

 

 

 

Приятна и мелодична песен. На нивото на песента на Люси и Андреас и в същата стилистика. Ето това е песен, която става хит само заради името Преслава...

 

 

Ясно е, че Деса и Гала ще ги закопат с много по-силна песен!

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Една от любимите ми песни. Много добър дует, браво на Преслава и ВАНЯ. Велики са.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...