Jump to content


Online: Теди Александрова - В сърцето ми


Препоръчани коментари

СКЪПИ ПРИЯТЕЛИ, СЪЖАЛЯВАМ, ЧЕ ВИ ПОДНАСЯМ ПЕСЕНТА В ТАКЪВ ДЕМО ВАРИАНТ, НО СЪМ ПРИНУДЕНА ДА ГО НАПРАВЯ, ТЪЙ КАТО ТАЗИ ЛИЧНО МОЯ ПЕСЕН БЕ ПРОДАДЕНА БЕЗ МОЕ ЗНАНИЕ НА ИЗПЪЛНИТЕЛКА ОТ ДРУГА МУЗИКАЛНА КОМПАНИЯ! КАКТО ЗНАЕТЕ ДО ТОЗИ МОМЕНТ ВСИЧКИ МОИ ПЕСНИ СЪМ ГИ СЪТВОРИЛА АЗ, ТАЗИ СЪЩО Е МОЕ ДЕЛО И Е МОЯ АВТОРСКА ПЕСЕН! НЕ ИСКАМ ТРУДА МИ ДА ОТИВА В НЕЧИИ ДРУГИ РЪЦЕ, ЗАТОВА СЕ ПРИНУЖДАВАМ ДА ВИ Я ПУСНА ИЗВЪНРЕДНО, В СУРОВ ДЕМО ВАРИАНТ, ЗА КОЕТО МНОГО ВИ СЕ ИЗВИНЯВАМ! ПЕСЕНТА Е ГОТОВА ОТ ЛЯТОТО НА 2013 ГОДИНА, БЯХ Я ЗАМРАЗИЛА, ПРОСТО ЗАЩОТО НЕ И БЕШЕ ВРЕМЕТО! ОБЕЩАВАМ ВИ, ЧЕ ДО НЯКОЛКО ДНИ ЩЕ ЧУЕТЕ ПЕСЕНТА В ГОТОВ ВАРИАНТ! НАДЯВАМ СЕ ДА ВИ ХАРЕСА И ДА СТАНЕ ЕДНА ОТ ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПЕСНИ!

ОБИЧАМ ВИ!

 

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо си мисля, че Оцко ще я завърши песента? Бийтът е в този стил .. :D

 

И някакви чуждоезични вокали има .. готова е направо. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как така е нейна авторска, пък е продадена на друг без нейно знание? :scratch: Тя да е автор на текста е едно, композицията да е нейна е друго. Досега доколкото знам само текстовете са били нейни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Теди засега няма намерения да работи с Оцко, въпреки че според мен си трябва една негова песен да запише, но познавайки и двамата не знам как ще се разберат.

Как така е нейна авторска, пък е продадена на друг без нейно знание? :scratch: Тя да е автор на текста е едно, композицията да е нейна е друго. Досега доколкото знам само текстовете са били нейни.

 

И музиките също - "Белег на съдбата", "Сладко да боли", "Мой докрай", "Кво става тука" и отчасти "Кисс ми бейби"

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

И кой ще направи аранжимента и местрирането на тази песен?

Теди засега няма намерения да работи с Оцко, въпреки че според мен си трябва една негова песен да запише, но познавайки и двамата не знам как ще се разберат.
Link to comment
Сподели в други сайтове

И музиките също - "Белег на съдбата", "Сладко да боли", "Мой докрай", "Кво става тука" и отчасти "Кисс ми бейби"

ОК, ама това не променя факта, че ако музиката на тази песен е нейна, няма как да бъде продадена без нейно знание, а ако само текстът е неин, то песента не е нейна авторска.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И какво? Пусна демото на песента, за да не пусне "другата колежка" нейната - т.е. същата песен? :lol:

 

Сега разбрах какво е станало. Песента си е на Теди. Аранжимента е на Дидо Калпаков, който незнайно защо е решил да я продаде на Ашли, тъй като Теди не била решила 2 години дали да си пусне песента и сега Теди с Боби Павлов най-вероятно ще си я дооправи песента. :1000 (10):

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Жестока песен! Това, ако я е взело онова грозно нещо Ашли, което имитира Теодора, жалко! Теди да си направи песента, много си е яка!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Теди засега няма намерения да работи с Оцко, въпреки че според мен си трябва една негова песен да запише, но познавайки и двамата не знам как ще се разберат.

 

Тва, че си видял някой на живо не значи, че се познавате, не знам на къв се мъчиш да се правиш тук.

 

П.п. Не ми харесва песента.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е добра , това ще е сигурен хит ! Не мога да я разбера защо не се бръкне за Биолчев или Пашев да и направят перфектен аранжимент , ами ходи при някви аматьори ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега разбрах какво е станало. Песента си е на Теди. Аранжимента е на Дидо Калпаков, който незнайно защо е решил да я продаде на Ашли, тъй като Теди не била решила 2 години дали да си пусне песента и сега Теди с Боби Павлов най-вероятно ще си я дооправи песента. :1000 (10):

 

Теди Александрова (Official) ПЕСЕНТА Е ЗАПИСАНА ЛЯТОТО НА 2014 ГОДИНА, ПО - ГОРЕ СМЕ ДОПУСНАЛИ ГРЕШКА.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...