Jump to content



За 13-ти път “Планета” ТВ раздава Годишни музикални награди


Препоръчани коментари

  • Отговори 1,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Смятам,че 3-4 пъти е ок да я вземе,да и се кефят хората като я получи,после си е едно и също.

Нека си вади хитове,нека я обичат хората,ама нека и друг да се порадва.Според мен така ще си го набие с тази жадност за певица на всяка година.

Както видяхме и без нея 3 години е топ име.ЗА КЪВ ХУЙ СЕ НАТИСКА ЗА ПОРЕДЕН ПЪТ.КАКВО НА КОГО ЩЕ ДОКАЗВА,ЩЕ ИМА ОБРАТНИЯ ЕФЕКТ. :mf_surrender:

Иска да има 12-та стуетка за Певица на годината изглежда!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Една малка изненада от мен .. ахах :1000 (29): Спим ли в офиса, пренареждайки наградите до последно?

 

:3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e:

 

cd2c25f2495f2d5c.jpg

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама иначе в Папараци-те Преслава много искрена била като обясняваше как Галена заслужава да е Певица на годината... Ако Преса я окичат за 100-тен път, сигурен съм не бе настояване от нейна страна, наистина ще ми падне в очите, а и на много други хора.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ебахти пародията, ако Преслава вземе Певица... Нормално да се сърдят всички, това вече е прекалено.

И да я освиркат,пак ще раздава целувки с ехидна усмивка.Кралица!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като взе Певица на 2011 всички бяха против нея и на мен тогава ми беше супер зле и мислех, че е дошъл края за нея :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): Но само 3 месеца по-късно взриви площада с "Лудата дойде" .. та не се знае нищо как ще се развие в бъдеще, дори и сега пак да стане Певица.

 

Но аз съм си за Джена и мисля, че при нея ще има най-голяма полза от една такава награда.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Говоря като цяло. Все ми е тая за Преслава .

 

ами не е задължително да харесваш постовете ми,сори но не мога да кажа нищо за теб-явно си безличен и не съм те запомнил.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...