Jump to content



Pop, Dance, Disco, Latino скандали


Препоръчани коментари

Коментирай текста на Bad News! Много е смела!

Как казва fuck.

Това не е гласът на Селена и ми е много познат... звучи ми повече като Зара Ларсън, ама не е тя. Ще се сетя някога. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чак сега забелязах, че ''Chantaje'' на 31 е гледана от над 24 милиона!

Това момиче разбива рекорди.

Вижте статистиката - все по-голям хит става!

Дано Селена направи дует с Шак и Рияна!

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Трябва да я промени малко ''Feel me''.

Малко ми е монотонна - няма градация.

Нуждае се от по избухващ припев!

Аз мисля, че март ще имаме първия сингъл.

Следиш туитър, нали? Казват, че в края на януари ще имаме албума

Link to comment
Сподели в други сайтове

Следиш туитър, нали? Казват, че в края на януари ще имаме албума

??

Ама какво разправяш ???

Следя една испанска страница, но там няма никакво инфо за албума на кралицата!

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Това не е гласът на Селена и ми е много познат... звучи ми повече като Зара Ларсън, ама не е тя. Ще се сетя някога. :1000 (29):

https://youtu.be/qAq2DvPgj10

След 0"20 си личи, че е нейния. Но е много обработен. :(

 

??

Ама какво разправяш ???

Следя една испанска страница, но там няма никакво инфо за албума на кралицата!

Срам и лютеница!

Следи хаштага #SG2

Link to comment
Сподели в други сайтове

https://youtu.be/qAq2DvPgj10

След 0"20 си личи, че е нейния. Но е много обработен. :(

Срам и лютеница!

Следи хаштага #SG2

Абсурд да излезе до края на този месец след като не е снимано нито видео, нито нищо.

Кой ще пусне албум без преди тва да пусне сингъл и да види дали е успешен ?

Някой си измисля за да има RT.

Предния път виж кога пусна ''Good for you'' след това дори ''Same old love'' и чак след това албума.

Аз си мисля, че февруари ще пусне първия сингъл и към средата или края на март албума.

 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсурд да излезе до края на този месец след като не е снимано нито видео, нито нищо.

Кой ще пусне албум без преди тва да пусне сингъл и да види дали е успешен ?

Някой си измисля за да има RT.

Предния път виж кога пусна ''Good for you'' след това дори ''Same old love'' и чак след това албума.

Аз си мисля, че февруари ще пусне първия сингъл и към средата или края на март албума.

Ох, много го забави :(

 

Дано поне първият сингъл да е Feel me и да е преработен с по-ударен припев. И този път клипа да е хубав, мерси. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох, много го забави :(

 

Дано поне първият сингъл да е Feel me и да е преработен с по-ударен припев. И този път клипа да е хубав, мерси. :)

Е нормално да го забави при положение, че беше 4 месеца в болница и с проблеми.

Албума беше планиран за началото на тази година и дори щеше да вкл. няколко песни в турнето, но така е било писано.

Аз си мисля, че първия сингъл ще е песен която не сме чували.

Предимно е работила с авторите от ''Revival'' и един дето е направил няколко песни в ''Purpose''.

Клиповете на ''Revival'' наистина бяха много слаби.

Надявам се да се стегне.

Абе много странно как top 5 хит като ''Same old love'' има по-малко гледания от ''Kill em with kidness''!!!!

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Селена ще разбива с предстоящия албум, особено ако включи Абел в първия сингъл... :D

Но да си прецени добре кога да започва ерата, защото в момента се говори, че Кейти тези дни ще снима клип, напълно възможно е да представи сингъла на Грамитата. А поне от Селена предполагам, че продължава да е по-силна към днешна дата, макар че вече не знам какво да очаквам от тази моткаща се жена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В смисъл на името на албума :1000 (29): На Рири уж щеше да се казва R8, но се оказа ANTI. Селска може да й е харесало.

Това е само # - няма да се казва така албума.

SG от Селена а две защото това е втория албум с Interscope.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Селена ще разбива с предстоящия албум, особено ако включи Абел в първия сингъл... :D

Но да си прецени добре кога да започва ерата, защото в момента се говори, че Кейти тези дни ще снима клип, напълно възможно е да представи сингъла на Грамитата. А поне от Селена предполагам, че продължава да е по-силна към днешна дата, макар че вече не знам какво да очаквам от тази моткаща се жена.

Колкото и нескромно да звучи мисля, че и каквото да пусне сега Селена ще е хит защото има много голяма инерция.

Щом с 4 сингъл и никаква реклама видя топ 40 явно нещата при нея стават сериозни.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Колкото и нескромно да звучи мисля, че и каквото да пусне сега Селена ще е хит защото има много голяма инерция.

Щом с 4 сингъл и никаква реклама видя топ 40 явно нещата при нея стават сериозни.

Точно заради инерцията- Revival беше нейната The Fame/21/Teenage Dream ера, макар и не чак толкова масова. Но си мисля, че тепърва има накъде да върви, тъй че не се знае.

Но с Кейти не знам дали ще може да се бори, затова казвам че е добре да си прецени кога да пуска албума. Да почака да разбере нещо повече за KP4 и тогава да обявява SG2 (това като го видя и все си мисля, че някой ме е клонирал :D)...

Link to comment
Сподели в други сайтове

В смисъл на името на албума :1000 (29): На Рири уж щеше да се казва R8, но се оказа ANTI. Селска може да й е харесало.

То всички албуми без имена така им викат :д

Инициалите и номера на албума.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Феновете на Шакира наистина са за психото- сега са решили да минат рекорда на 'Bailando" и Gangnam style" и "Chantaje"да стане най-гледаният клип в youtube , най-гледаният клип на испански и Шакира да е най-гледаната на всички времена. Ама не, те наистина са болни!

 

Не е нормално всеки клип, който застрашава Шакира да падне от върха и феновете й да откачат и да обиждат другите и да гледат клипа само и само да е на върха. Това е направо лудост някаква при тях, да е във всичко най- най. Ама те не са хич добре. Не знаех, че феновете й не са наред с главата. Ами то ще има масови самоубийства, ако тя падне.

 

И колко са злобни и болни феновете й- сега казват, че ShakiraVEVO е петият канал в youtube с най- много посещения и се хилят като побъркани, че минали каналите на Суифт, Риана, Кети Пери, защото богинята Шакира си връщала всичко. Боже, боже.

Тези изобщо нямат живот, седят в канала й и по 5 пъти на ден гледат клипа, за да стигне 500 милиона преди 18 януари, когато прави 2 месеца песента.

Link to comment
Сподели в други сайтове

John Legend снощи пуснал снимка от студиото и тагнал Ariana Grande, дали пък не правят нещо заедно?

Същата работа и при DJ Khaled и Justin Bieber. :D

Тръпна в очакване!

 

И Aбел последвал Ариана Гранде в IG. :3fdb8960598fa63e:

Старата любов ръжда не хваща. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...