Jump to content



Pop, Dance, Disco, Latino скандали


Препоръчани коментари

Може пък тая снимка дето постна да не е от днес. И клипа вече да се обработва.. дано пусне направо с клип!

Гледай да е от AHS, тогава ще е сеир :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

A new Sia music video is premiering this upcoming Tuesday.

 

Очакваме ли поредния хит?

Глупаво е толкова бързо да пуска нов сингъл.

Другата още си е хит.

Да, но е толкова втръснала :D Като чуя само първите секунди и ми се повръща.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, но е толкова втръснала :D Като чуя само първите секунди и ми се повръща.

Нормално.

Песента гръмна като за световно.

Клипа май е към песента за пилетата.

Исках друга да е сингъл.

Разочарован съм.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

A new Sia music video is premiering this upcoming Tuesday.

 

Очакваме ли поредния хит?

Глупаво е толкова бързо да пуска нов сингъл.

Другата още си е хит.

Към коя песен е? Сиа тази година ми се издигна адски много в очите: Move your body, Cheap Thrills, California Dreaming.

 

От два дни пък не спирам една друга нейна песен - не е нова, но с нея завършва филмът The Shallows (който между другото горещо препоръчвам за трилър/хорър феновете):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Към коя песен е? Сиа тази година ми се издигна адски много в очите: Move your body, Cheap Thrills, California Dreaming.

 

От два дни пък не спирам една друга нейна песен - не е нова, но с нея завършва филмът The Shallows (който между другото горещо препоръчвам за трилър/хорър феновете):

 

Нова е тази песен, и именно към нея е заснела клип :)

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво стана с Кралица Лана? Къде се загуби? Няма ли да има нова песен или албум скоро? :helpsmilie:

 

Не се е загубила, миналата година пусна албум, и тази маи ще пуска. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Богиня Лана се е оттеглила тази година, дала е път на другите изпълнители, но ще се завърне ударно през 2017!

 

Най-любимата ми изпълнителка – истинска БОГИНЯ! Гласът и е неповторим...

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Богиня Лана се е оттеглила тази година, дала е път на другите изпълнители, но ще се завърне ударно през 2017!

 

Най-любимата ми изпълнителка – истинска БОГИНЯ! Гласът и е неповторим...

 

Заслужава повече да се оцени.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В Instagram пише премиерната дата на новия сингъл на Lady Gaga - 09.09!

 

Програмистите, отговарящи за сайта й са измайсторили един трик. Аки добавиш "2" най-накрая в URL излиза това:

 

Не знам колко е така, сега го виждам от телефона.


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

9.9 е специална дата! Убеден съм, че ще гази с този сингъл!!!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво стана с Кралица Лана? Къде се загуби? Няма ли да има нова песен или албум скоро? :helpsmilie:

 

Аз също очаквам много нови неща от нея, аз вече имам първите ѝ два албума, уникални са :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нова е тази песен, и именно към нея е заснела клип :)

Повредени са ми представите за ново/старо :girl_cry2:

 

В Instagram пише премиерната дата на новия сингъл на Lady Gaga - 09.09!

 

Програмистите, отговарящи за сайта й са измайсторили един трик. Аки добавиш "2" най-накрая в URL излиза това:

 

Не знам колко е така, сега го виждам от телефона.

Сайтът ѝ не perfectillusion2 :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така може, но все пак ми е супер съмнително така да се издънят от екипа ѝ. Дано е истина, че аз не виждам иначе да пусне сингъла преди края на месеца.

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-забавното е, че сега се говори, че и Кейти може би щяла да си пуска lead сингъла на 9-ти... :1000 (29): Жалко, че този път може и да загуби битката с много по-добре наложената в медиите Гага.

За VMA наградите- чак сега прегледах повечето изпълнения и като цяло ми харесаха. Бионсе наистина се представи много силно, Риана също. И Бритни не беше никак зле, като изключим плейбека, който ми стоеше направо комично като фон на танците и движенията.

И Ник Джонас беше много добър, между другото. Той винаги се подготвя доста за концертните си изяви.

Забравих да спомена Ариана и Ники- парчето им е яко, представянето също, но не съм сигурен дали има потенциала да стане голям хит. Нещо и на двете им спаднаха акциите напоследък.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...