Jump to content



Pop, Dance, Disco, Latino скандали


Препоръчани коментари

Според мен не е грешка. Трябва да е продуктивна. И Рира така правеше едно време и много и се получаваше и много ми допадаше :Vishenka_05:

 

Ти ще захаресаш Сел май :3fdb8960598fa63e: :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има ли информация дали Адел ще пуска още сингли от албума си? Сега го преслушвам пак - има ненормални добри песни, които на всяка цена трябва да видят бял свят. Million Year Ago е брутална балада, страшно тежка (и това не е като аранжимент, а просто като изпълнение - много емоция в тоя глас, ебаси), напомня ми на любмита ми Turning Tables от предния албум, която за жалост остана нереализирана. Water Under The Bridge пък е много лежерна и приятна за слушане - отсега си я представям като финален сингъл с кадри от турнето ѝ, както беше New Romantic при Тейлър Суифт. River Lea пък е с много интересно звучене и пак много силна - ще е хубаво и нея да реализира. Само да не я домързи. Пак казвам, че трябваше вече да е пуснала едната на мястото на онази скука When We Were Young, ама какво да се прави.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има ли информация дали Адел ще пуска още сингли от албума си? Сега го преслушвам пак - има ненормални добри песни, които на всяка цена трябва да видят бял свят. Million Year Ago е брутална балада, страшно тежка (и това не е като аранжимент, а просто като изпълнение - много емоция в тоя глас, ебаси), напомня ми на любмита ми Turning Tables от предния албум, която за жалост остана нереализирана. Water Under The Bridge пък е много лежерна и приятна за слушане - отсега си я представям като финален сингъл с кадри от турнето ѝ, както беше New Romantic при Тейлър Суифт. River Lea пък е с много интересно звучене и пак много силна - ще е хубаво и нея да реализира. Само да не я домързи. Пак казвам, че трябваше вече да е пуснала едната на мястото на онази скука When We Were Young, ама какво да се прави.

 

Аз също много харесвам Remedy, страхотна...

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Тия пък кога ги направиха тези 700 000 000? :ac:

 

Знам, че песента беше голям хит и все още си е, но Worth It, която е в пъти по-голям хит събра тези гледания за 8-9 месеца.

Поздравления все пак, и последните им неща са добри, макар че не съм слушал целият албум.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Напълно заслужени са номинациите на Би.

"Lemonade" е уникален албум, с най-сериозна оценка от страна на критиците. И за мен най-добрия албум на Бионсе. Надмина очакванията ми.

Това е концептуален албум. Песните разказват история, която е филмирана и предадена СТРАШНО ДОБРЕ!

 

Не бутайте тея сополанки Селена и Тейлър, където не им е мястото. Нямат номинации, защото не заслужават!

 

Много е хубав наистина новият албум на Бионсе. Най-силният ѝ албум. Аз също го очаквах с нетърпение, надмина многократно очакванията ми. Адски много съм доволна. Тези дни ще си го купя. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И Зейн и DNCE са спечелили на Teen Choice наградите. Браво! :P

Уау, Зейн е спечелил цели 2 награди и то толкова важни.

А застреляната певица Кристина Грими и тя е спечелила.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И Зейн и DNCE са спечелили на Teen Choice наградите. Браво! :P

Уау, Зейн е спечелил цели 2 награди и то толкова важни.

А застреляната певица Кристина Грими и тя е спечелила.

Е, нали викаше, че тея награди не били важни. Сега какво стана?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първите 2 награди на Зейн като самостоятелен изпълнител. Колко яко.

 

Сам си прецака успешния албум с този страх дето има и не можа да го промотира както трябва.

Дано се оправи скоро.

Иначе Зейн и Джиджи живеят вече заедно в неговия дом в Ел Ей-това е голяма стъпка на връзката им. Явно има любов щом Джиджи така го подкрепя и Зейн го вижда.

 

A Рики има такава награда от тези награди за любим изпълнител през 1999.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...