Jump to content



Pop, Dance, Disco, Latino скандали


Препоръчани коментари

Майли е като петел :3fdb8960598fa63e:

Сигурно най-голямото разочарование от всички дизни принцеси. :mf_surrender:

 

Определено. 1000%20(29).gif Особено след nude фотосесията, тогава окончателно сложи край на "Дисни принцеса" периода си. 1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Новата песен на Деми е яка, кога излиза клипа?

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Това е най–отвратителния клип, който е виждал бял свят!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е най–отвратителния клип, който е виждал бял свят!

Търси сензация тоя, щото пропадна в миша дупка, но не може да избяга. :3fdb8960598fa63e:

Чак за президент щял да се кандидатира :DDDD

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента на Деми е зарибявка на N-та степен. :walkman: НО тя и екипа й отново имат ужасна стратегия за налагане! Как може толкова време песента да я няма в YouTube и iTunes? Сигурно очакват, че сега като загреят хората със Spotify и Google Play, после изведнъж сингълът ще изригне и ще окупира всички първи места, но мен ме съмнява това да стане. Жалко, някои изпълнители понякога сами си прецакват потенциалните хитове. Пък дано Деми да ме опровергае.

Нямам търпение за Бритни! Говори се, че и Кейти ще пуска сингъл следващите седмици, музиката доста ще се пораздвижи ако и това се случи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тва наистина беше най-гадния и гнусен клип, който съм гледал някога. Дъното.

 

Отвратителен е тоя клип, наистина. Предпочитам да гледам и слушам Чалга пеперудки и Много ми е луд пред тази американска помия. Американските клипове са хиляди пъти по-зле от нашите. Погнусена съм! :mf_surrender: :feminist_en: :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е готина, особено частите на Риана, но клипът - дънотоо :mf_surrender:

 

Потресен съм

Видеата на Американците са найстина много по зле от българските

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...