Jump to content



RAMA VIP Brother 2014


Препоръчани коментари

Говори Vip Brother.ANGEL ти си в къща N2.

Камерите са засекли един от съквартирантите от къща N1 да изхвърля семенната си течност в питието на evtimow,докато той е ходил до спалнята.Кой ли е?

 

Както казах съм влезнал във вип брадър, не в сървайвър!!!!!

И тоя Фък Оф, Мък Оф нарочно ли ми го кичнахте? Начи просто не мога повече. И Ракия не обичам. Ако до час не разясните какво се случва и не ми дадете Клуб Сандвич - НАПУСКАМ ! :ДДДДДДД

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 586
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Ник, видя ли тоалетната: Евтимата е срал и не е пуснал водата .............. УЖАААААААСС!

Леле, човек да не излезе за 10 минути да си вземе душ, ужас.

 

Скункс такъв, омириса цялата кухня!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Говори Vip Brother.ANGEL ти си в къща N2.

Камерите са засекли един от съквартирантите от къща N1 да изхвърля семенната си течност в питието на evtimow,докато той е ходил до спалнята.Кой ли е?

МОЛЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ

 

хубаво, че си оставих питието

 

леле, някой ще изяде 2 шамара, да видим кой

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само аз ли не чувам нищо?

Спрял си си звука. Докато в нашата къща се веселим и играем играта, в другата псуват на майка и се секнат през прозореца. Ужас.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Заради караницата, която ми вдигнаха на главата, оставям цялата домакинска и къщна работа на Евтимов и Мистър Грешен. И махам всички плакати на Галин от стената. Заменям ги с на Камелия. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Спрял си си звука. Докато в нашата къща се веселим и играем играта, в другата псуват на майка и се секнат през прозореца. Ужас.

 

После пак ще пробвам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Заради караницата, която ми вдигнаха на главата, оставям цялата домакинска и къщна работа на Евтимов и Мистър Грешен. И махам всички плакати на Галин от стената. Заменям ги с на Камелия. :)

Нееееееее, само не пипай голия плакат на Галииииииин. :girl_cry2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти си единствената май.
Ти пък си единствения травестит.

 

Николас какъв е този плакат на Кама със снимката с дистанционно в ръка и космясалата путка, гнусна е..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...