Jump to content



RAMA VIP Brother 2014


Препоръчани коментари

Ангел и Гал нещо си къде са, с Патрик започваме да скучаем, аз не очаквах такава пасивност в тази къща, единият спи, почива, търка си очите сънено, другият пък не смее едно изречение да каже, все едно са дошли на някакъв вид лечение.

 

Този Гал нещо си с какво е известен? Сигурно си е платил да влезе, аз лично получих покана.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 586
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Този Гал нещо си с какво е известен? Сигурно си е платил да влезе, аз лично получих покана.

Никой не го е чувал, аз даже се чудя дали да се запозная с него, не е никакъв ВИП!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ей, смешнико, ти няма да ни казваш само ние какво да правим... ако искам до 13 ч. ще спя, ако искам всяка вечер ще ям пържоли, всяка нощ ще пия до сутринта ....

 

НИКОЛАС, да пием за всички бивши!!

 

Те мойте не са много. :1000 (29):

По принцип бавно влизам и бързо излизам от връзка. Надявам да се промени в положителен план, де.

 

 

 

 

Заповед от Биг Николас: Да се прекрати спора между Е. и М.Г. и да се пуска бай Тони Стораро!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз в коя къща съм ?

Ако съм във втората искам да напусна! Аз във вип брадър ли влизам или в сървайвър!?!?!? Фък ОФ най-голямата звезда? Къде?

Ей сега ще избия вратата и не ме интересува!

 

Искам разговор с Ани Владимирова !!!!!!

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз в коя къща съм ?

Ако съм във втората искам да напусна! Аз във вип брадър ли влизам или в сървайвър!?!?!? Фък ОФ най-голямата звезда? Къде?

Ей сега ще избия вратата и не ме интересува!

 

Искам разговор с Ани Владимирова !!!!!!

 

Както виждаш, щом аз мога да го преглътна, можеш и ти. Още от вратата и с претенциите. Тва място не е за мекушави. Все пак здрасти!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Докато аз и Патрик го караме на модерна музика, други са на Роксана и Джамайката.

 

Да, чува се някаква циганска сватба от другата къща.

Link to comment
Сподели в други сайтове

До няколко дни бардак няма да има, тогава самозванците ще абдикират и ще предоставят властта в къщата на тези, които я заслужават. От другата къща съм си харесал точно 1 човек за тройната коалиция. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Говори Vip Brother.ANGEL ти си в къща N2.

Камерите са засекли един от съквартирантите от къща N1 да изхвърля семенната си течност в питието на evtimow,докато той е ходил до спалнята.Кой ли е?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...