Jump to content



X Factor 2014


Препоръчани коментари

Музикално шоу № 1 в света разтърсва за трети път ефира на Нова. Тази есен най-големият и успешен музикален формат X Factor се завръща, за да затвърди максимата, че е форматът, дал на родната музикална сцена най-много таланти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 113
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

  • 2 months later...

Вип Брадър и Сървайвър ще са атракциите тоя сезон, не вярвам някой да се прежали да гледа как 1 час възторженото "жури" реве на изпълнение на Фатме от село Узунджово.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много съм разочарован от предния сезон. Никой освен Атанас Колев (Който е по лансиран и от победителката) Жана и Теди не се реализира.

Другите потънаха вдън земя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Невена не ходеше ли по участия с Ивана?

 

И на Пирин Фолк е била...;)

Общо взето двете момичета от предишни формати показаха нещо - другото беше беше леш и посредственост...А, и едно момче, което пя с риза и елек, също не беше зле...:)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Едни и същи бяха, предполагам, че сега пак е така. Залагат на простотия и излагации, за да събират зрители.

 

"Гласът на България" може да е скучно, да не реализира изпълнителите, но поне е музикално шоу.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гери-Никол е Императрица, истинска кучка и е зодия Лъв. :Vishenka_05: Другите ми фаворити са дядо Атанас и момчето от Банкок. Фалшивите ревли от сорта на Невена, Люба и другата не са ми по вкуса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...