Jump to content



Световно първенство по футбол!


Препоръчани коментари

  • Отговори 63
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Аз съм твърдо за Холандия или Германия.

Радвам се, че Испания отпадат, защото прекалено много ги хвалеха, а аз испанския футбол грам не го харесвам, не знам защо. :girl_cry2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

По принцип харесвам Бразилия като страна, както и тяхното население, но като отбор не ги харесвам. Германия сцепва с играчи като Мюлер (който на това Световно има един хеттрик), Клозе, Гьоце (ако Льов го вкара), Боатенг, Хумелс (пресата говореше много за последния му гол) и Йозил, макар и той да е в по-слаба форма сега.

 

Интересно ще ми е да видя дали Германия ще смаже Бразилия, когато те са без играча, който дърпа конците в отбора - Неймар, както и без капитана Тиаго Силва. Данте, който днес ще влезе, играе доста, но Бернард доста ме съмнява.

 

Може би ще съм за Германия, колкото и да не тача държавата и населението.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Феноменален мач. Надали има друг такъв в историята. Откачам от кеееф :phpgrin2:

Напълно си заслужават унижението бразилците, щото през всички мачове досега бяха безскрупулно подпирани от съдиите. Справедливостта възтържествува :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Светло бъдеще го чака Неймар - представяте ли си какво ще стане в Бразилия след този мач? Всички играчи под гилотината, Неймар ще му издигнат статуя до тая на Христос. В такива моменти си лича как един отбор се носи само от един играч.

Link to comment
Сподели в други сайтове

НЕ МОГАААААААА !!! ААААА това е епик простоооооооооо ! Германия разбиват с голове, а Клозе си изравни с Роналдо (не Кристиано) попаденията на Световно първенство !

ГОЛЕМИ, ГОЛЕМИ !

Най-якия мач досега !

Link to comment
Сподели в други сайтове

НЕ МОГАААААААА !!! ААААА това е епик простоооооооооо ! Германия разбиват с голове, а Клозе си изравни с Роналдо (не Кристиано) попаденията на Световно първенство !

ГОЛЕМИ, ГОЛЕМИ !

Най-якия мач досега !

Същност Клозе има вече 16 и изпревари Роналдо.

 

Утре предлагам Холандия да повторят днешното шоу и на финала - голов трилър. :3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e:

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Същност Клозе има вече 16 и изпревари Роналдо.

 

Утре предлагам Холандия да повторят днешното шоу и на финала - голов трилър. :3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e:

Да, така е. Очевадно, по време на мача не можах да си поправя поста. Предпочитам си играта ! :)

 

А аз искам Меси и ко, но най-вероятно ще се окажеш права.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Холандия или Аржентина? Перси или Меси? Това е въпроса, хаха.. Силно се надявам на европейски финал, но не знам защо все си мисля, че Аржентина ще са срещу германците :1000 (20):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много напрегнат мач, но нещо ми подсказваше, че на дузпите Аржентина ще размаже, така и стана. Стискам им палци в неделя, не искам в никакъв случай Германия да печели.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ван Гаал не трябваше да сменя Перси, а направо да смени вратаря, както в събота, ама .. нямаха си късмет. Иначе играха равностойно, даже накрая Холандия много натиснаха, малшанс ..

Стискам палци на Германия да размажат на финала!!! И ако не със 7, то поне с 1-2 гола :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...