Jump to content



Клонинг (O Clone) - 2001


Препоръчани коментари

Diema Family ще ни предложи един стар, но стойностен бразилски сериал, даван преди години по Нова. От Април Диема Фемили ще припомни бразилския хит "Клонинг" ("O Clone") с Джована Антонели и Мурило Бенисио всеки делник от 18:00 до 19:00 с повторение на следващия ден от 10:30 до 11:30.

 

BSO_El_Clon--Frontal.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 75
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Нямам думи! Откога чакам този момент, знаех си, знаех сиииииии :1000 (6): Този сериал е разтърсващ, просто не мога да ви опиша колко се радвам.... задължително ще го гледам!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преди години беше голям хит. В началото изобщо не му обръщах внимание, но след като ми се наложи да го гледам, поради това, че всички го следяха, ми хареса. Наистина много добър сериал. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Любимия ми сериал, но аз харесвам римейка. Сега ще следя този :) Страхотна новина! Казвайте откога започва :1000 (33):

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Любимия ми сериал, но аз харесвам римейка. Сега ще следя този :) Страхотна новина! Казвайте откога започва :1000 (33):

 

Ако не си гледал оригинала, задължително го следи, защото римейкът бледнее пред него. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да си представя какво ще е този сериал за тези, които харесват "римейка" при положение, че той е пародия пред оригинала. Направо ви завиждам на тези дето ще го гледате за първи път...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако не си гледал оригинала, задължително го следи, защото римейкът бледнее пред него. :)

Само втора серия на оригинала, но е така, когато не се следи редовно един филм. Спомням си само, че бях впечатлен от песните във филма. Ще го следя с най-голямо удоволствие. :) Ако това ми хареса повече от римейка, който мислех да почна трети път да гледам, значи още по-добре. :)

 

Не мога да си представя какво ще е този сериал за тези, които харесват "римейка" при положение, че той е пародия пред оригинала. Направо ви завиждам на тези дето ще го гледате за първи път...

А, да видим :) Сигурно ще е велик филма :) Но една серия ми се струва малко, поне по 2 ако даваха.. 250 епизода е, римейка беше 183, тоест очаквам и доста неща, които съм пропуснал за самия филм.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

250 епизода... демек ще го дават около година, година и половина. :1000 (29): Дано сме живи и здрави да си му доживеем края.. не се знае какво ще стане за толкова време. :ac:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като излезе датата, на която сериалът ще започне ще напиша.

Иначе задължително ще го гледам. :phpgrin2: Римейкът се оказа голяма боза след 50 епизод, ще видим оригинала, от който дали и 20 епизода съм гледал.1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само втора серия на оригинала, но е така, когато не се следи редовно един филм. Спомням си само, че бях впечатлен от песните във филма. Ще го следя с най-голямо удоволствие. :) Ако това ми хареса повече от римейка, който мислех да почна трети път да гледам, значи още по-добре. :)

 

О, песните са изключително добре подбрани, може би и те допринесоха за това да е толкова харесван сериалът, не може би, сигурен съм, че е така. Само ще спомена "Desert Rose" на Стинг и "My lover's gone" на DIDO - две прекрасни песни. Има и на Шакира. Някой по-запознат може да изреди и останалите парчета, които също са много дори. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това са още две знаменити песни от сериала, първата си я имам по телефоните от както се помня и от време на време я слушам, просто е невероятна. Абе като цяло саундтрака е подбран перфектно, няма слаба сцена във филма, ориенталските ритми, по-монотонните песни - всичко е сложено точно където трябва. Кючеците също са много яки.. ще видите :1000 (29):

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз не съм гледала оригинала, само римейка и много ми хареса. Винаги съм се чудила дали съществува такава любов, но вярвам, че да. Ще го гледам задължително.
image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

О, песните са изключително добре подбрани, може би и те допринесоха за това да е толкова харесван сериалът, не може би, сигурен съм, че е така. Само ще спомена "Desert Rose" на Стинг и "My lover's gone" на DIDO - две прекрасни песни. Има и на Шакира. Някой по-запознат може да изреди и останалите парчета, които също са много дори. :)

Desert Rose - велика песен, а също и парчетата на Шакира. Аз също съм сигурен, че това е допринесло много за сериала. Ще бъде голямо удоволствие този филм, само се надявам да започнат по 2 серии да излъчват. :)

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Клонинг" стартира на 23 Април от 18:00 часа по Диема Фемили!

Доста време, но чакането ще си заслужава! :) Благодарности!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
Ако не си гледал оригинала, задължително го следи, защото римейкът бледнее пред него. :)

 

Ето нещо, което страхотно много се радвам да чуя! ! ! Гледала съм оригинала, ще го гледаам отново! Това е най-великият сериал, сериалът на сърцето ми! Благодарение на него, започнах да слушам, да се интересувам от ориент музиката!

А римейкът....е една ужасна 'подигравка' с оригинала <_<

Времето поставя всяко нещо и Всеки на мястото му !
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...