Jump to content


Горещ стол с Outspoken


Препоръчани коментари

На горещия стол сяда Outspoken. Въпросите си към нея може да задавате до 21.08 21:00h.

Потребителят си запазва правото да не отговори на въпроси, които сметне за ненужни.

Обидите се наказват!

 

Ако искате и вие да се запишете, направете го в тази ТЕМА.

Link to comment
Сподели в други сайтове

1. На колко си?

2. От къде си?

3. По колко пъти на ден слушаш "Пак ли"? :D

4. Гледам, че си яка мацка, та имаш ли си гадже? (ахаха не предлагам :D)

5. Гласува ли тази година?

6. Вярваш силно в ..?

7. Какво обичаш да правиш най-много?

8. Ръст/ тегло?

9. Едно мнение метни насам за мен..

 

някви ги измислих :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

@AMAZING

1. На колко си? 21

2. От къде си? София

3. По колко пъти на ден слушаш "Пак ли"? :D Задължително по 2-3 пъти на ден, но все пак това е песен на повече от 8 месеца, първите 3 я изкъртвах... бях си я качила в телефона 3 пъти и трите песни ми бяха с по 400+ слушания преди да ми се форматира SD картата, смятай :roll1:

4. Гледам, че си яка мацка, та имаш ли си гадже? (ахаха не предлагам :D) Еее, тъкмо се зарадвах :lol: Нямам иначе.

5. Гласува ли тази година? Да, откакто съм пълнолетна не пропускам да гласувам.

6. Вярваш силно в ..? В себе си, в това, че добрите и умни хора в крайна сметка винаги са щастливи :)...

7. Какво обичаш да правиш най-много? Да си почивам :clap: Което включва висене на компютъра основно. Едно време правех графики, ама сега като гледам каква е конкуренцията в твое лице и нямам намерение да се захващам отново. :cv:

8. Ръст/ тегло? Не знам точни мерки, но май колкото съм висока, толкова съм и широка. :cry2:

9. Едно мнение метни насам за мен.. Много ме радваш, чета ти постовете с интерес, правиш страхотни графики... единствената ми забележка е, че не харесваш Преса :1000 (29): :no2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Здравей! :P

 

 

1.Какво мислиш за Татяна?

2.Любима нейна песен?

3.Какво мислиш за Ангелос?

4.Любим алкохол?

5.Правила ли си 3-ка?

6.А по-нагоре от 3-ка?

7.Отдолу или отгоре?

8.Спагети или Макарони?

9.Пушиш ли?

10.Наркотици?

11.Добре ли си?

12.Смисъла на живота е...?

13.Любима анимация?

14.Продаваш ли се?

15.Кой те дразни най-много тук? (не бих повярвал, че всички са ти симпатични)

16.Трудни ли бяха въпросите?

 

:D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Здрааааавей.

 

1. Я, кажи колко много харесваш Любими ръце?? :D

2. С какво се занимаваш?

3. Какво правиш, когато останеш сама?

4. Защо се пишеш Outspoken?

5. Какво най-често си мислиш?

6. Има ли добро бъдеще България?

7. Кога ще се видим?

8. Това не е въпрос, ама аз май те познавам? Случайно да си имала рег. в един стар форон и си имала тема за графики? :zatvorena:

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Ангелос

1.Какво мислиш за Татяна? Чисто визуално много я харесвам, мисля, че много жени трябва да вземат пример от нея за физическата й форма.

2.Любима нейна песен? "Ти, моя съдба", "Крадец на сънища", "А уж не бях такава", "Допинг", "Твоя от А до Я" в този ред.

3.Какво мислиш за Ангелос? Напоследък си ми много симпатичен, евала за това, с което се занимаваш, желая ти успех!

4.Любим алкохол? Пия основно сладки ликьори и коктейли, така че да речем Бейлис.

5.Правила ли си 3-ка? Не.

6.А по-нагоре от 3-ка? Също не, скучна съм :D

7.Отдолу или отгоре? Отгоре.

8.Спагети или Макарони? Спагети, не обичам макарони.

9.Пушиш ли? Не, но паля от време на време в компания.

10.Наркотици? Пробвала съм, не ми харесва неадекватността. По тази причина може би и не се напивам до безпаметност.

11.Добре ли си? Физически - да. За психически - на момента не съм сигурна.

12.Смисъла на живота е...? Да откриеш смисъла на живота за себе си... и да оставиш нещо, което да живее и след теб.

13.Любима анимация? Много обичам анимацийки, тук ме затрудни. Може би "Том и Джери", с тях съм израснала :D От новичките харесвам "Ледена епоха" най-много.

14.Продаваш ли се? Старая се да не се продавам, но честно казано мисля, че в днешно време е много трудно. Естествено, не говоря само за най-елементарните форми на продажба като секс срещу пари или да си с някого заради материалните облаги... станали сме зависими от парите повече от всичко останало.

15.Кой те дразни най-много тук? (не бих повярвал, че всички са ти симпатични) В интерес на истината не мога да кажа, че всички са ми симпатични, но и не мога да посоча някой конкретен, който да ме дразни. Не съм такъв човек, че ако интересите ни с някого не съвпадат, то той да ми е антипатичен. По-скоро биха ме нервирали досадниците, които постоянно се натрапват. И - може да е малко смешно за повечето, но ме дразнят тези, които пишат неграмотно. Предполагам, че като прекарам повече време ще си имам откроени антифаворити, но за момента не ми допадат отделни публикации, не цели потребители.

16.Трудни ли бяха въпросите?Не, напротив - бяха ми интересни. Накара ме да се замисля на няколко места :)) Благодаря!

 

@чушка.

1. Я, кажи колко много харесваш Любими ръце?? :D Толкова, че започнах да гледам "Планета" само защото я въртят непрекъснато. Приятелите ми се майтапят, че като идват до нас и задължително я чуват поне по 5 пъти.

2. С какво се занимаваш? Студентка съм.

3. Какво правиш, когато останеш сама?Всичко, не ми е скучно в никакв случай. Обожавам да оставам сама. Едно дете съм и може би заради това не мога да прекарвам цял ден в компанията на някого, ще бъде изключително трудно за мен да заживея с някого един ден.

4. Защо се пишеш Outspoken? Първо се пишех по друг начин, но никът ми беше глупав и на майтап, затова исках да го сменя. Докато се чудех какво да пиша ми попадна пред очите парфюма на Fergie - Outspoken и ми хареса как звучи и изглежда :) Нищо по-сантиментално.

5. Какво най-често си мислиш? За плановете си за бъдещето - такъв човек съм, че много планирам и рядко реализирам. Но обичам да гледам напред.

6. Има ли добро бъдеще България? Не за всички, определено. За някои ще се намери и за съжаление не мисля, че това ще са само най-кадърните и подходящи хора.

7. Кога ще се видим? Когато кажеш :D

8. Това не е въпрос, ама аз май те познавам? Случайно да си имала рег. в един стар форон и си имала тема за графики? Случайно, да :) Възможно е да се знаем, по форумите съм от 2003-2004 година.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Казвам здравей на една от най-симпатичните форумки от студиото на сигнал.бг :Vishenka_05:

 

1.Дразня ли те по някога с мненията си във форума?

2.След здравето, кое е второто най-важно нещо за теб?

3.Обичаш ли ягоди?

4.Гледаш ли телевизия? Любимо предаване?

5.Какво най-много би те впечатлило у един човек?

6.Сериозно, ама сериозно ми кажи, доколко е важен външния вид на човек?

7.Какво не би простила?

8.Имаш ли някаква травма от детството?

9.Какво не би направила за пари, ама много пари?

10.Галена или Преслава? Отговор "и двете" не се зачита :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Dean, благодаря :)

1.Дразня ли те по някога с мненията си във форума? Не, забавен си, дори когато натякваш за Андреа :D

2.След здравето, кое е второто най-важно нещо за теб? Честно, може би комфорта, спокойствието, знам ли. Естествено близките ми са на първо място за мен, не съм такъв егоист, но ако си нареждам пирамидата на личните приоритети и нуждите, които на първо място ще са задоволени ще са здраве, спокойствие и удоволствие.. след това личностно развитие и някакви такива. :lol:

3.Обичаш ли ягоди? Обичам да, но купените са ми вкусни само с много захар, а я избягвам. Диви и домашни обожавам.

4.Гледаш ли телевизия? Любимо предаване? Гледам рядко. Повече използвам музикалните канали за фон. Иначе риалититата са ми guilty pleasures, откакто се правят такива в България да не съм следила 2-3. Най-любимо ми е Music Idol.

5.Какво най-много би те впечатлило у един човек? Принципно у хората ме впечатляват нещата, които самата аз не притежавам и би ми се искало да имам. Ако говорим за външен вид се впечатлявам от красивите коси на жените, при мъжете не мога да определя кое. За характер и поведение - хората, които си мерят приказките ме впечатляват, защото съм голямо плямпало, както и почти всички, които познавам. И непринуденото чувство за хумор.

6.Сериозно, ама сериозно ми кажи, доколко е важен външния вид на човек? Ако не беше много важен, дали всички щяхме да се стараем непрекъснато да го подобряваме? На мнение съм, че е от изключителна важност, но същевременно в никакъв случай не мога да дискриминирам някого, защото просто не изглежда добре, АКО Е КАЧЕСТВЕН ЧОВЕК - в такъв случай съм сляпа за недостатъците, ама буквално.

И най-важното за добрия външен вид за мен е излъчването, защото се раждаш с него. Друго всичко е поправимо.

7.Какво не би простила? Не мога да кажа конкретно, защото зависи от човека. Има хора, с които пътищата са ни се разделяли заради нещо изключително малко, има и по-големи "грехове", които съм забравяла бързо. Но да отговоря на въпроса ти - предателството, ако става въпрос за нещо сериозно.

8.Имаш ли някаква травма от детството? Не, слава Богу! Имах изключително хубаво детство, което на моменти ми се струва, че не е приключило, родителите ми са изключително грижовни и добри хора, които са ми осигурили всичко необходимо (не го разбирай като материално).

9.Какво не би направила за пари, ама много пари? Не бих убила човек и не бих наранила близките си. Може би има още неща, но за тези се сещам в момента.

10.Галена или Преслава? Отговор "и двете" не се зачита :Vishenka_05: В момента - Галена. До 2009-та включително беше Преслава, но още си имам сантимент към нея и може би тайничко ми се иска отново да се върне на първо място в личната ми класация.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ти благодаря за изчерпателните отговори, бяха страхотни! :Vishenka_05:

И аз съм така с певиците, в момента повече харесвам Галена, но ми се иска Андреа да направи нещо с което да се върне на първо място в личната ми класация. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много печена и готина ми се виждаш, винаги ти чета коментарите с интерес. Пиши по-често!Vishenka_05.gif

Да те попитам кое училище си завършила в София и от кой кв. си?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Здравей! Не се познаваме, но ме хвана музата да ти задам някои въпроси, дано нямаш нищо против :)

 

1.Как се чувстваш в момента?

2.Има ли нещо, което би искала да изкрещиш на целия свят?

3.Как си представяш идеалния ден за релакс?

4.Слушаш ли друг тип музика освен поп-фолк?

5.Какви са амбициите ти за в бъдеще?

6.Кои са необходимите качества, които трябва да притежава един човек, за да ти допадне?

 

Благодаря предварително за отговорите! Чао и приятен ден :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ти благодаря за изчерпателните отговори, бяха страхотни! :Vishenka_05:

И аз съм така с певиците, в момента повече харесвам Галена, но ми се иска Андреа да направи нещо с което да се върне на първо място в личната ми класация. :D

Аз й го пожелавам това на Андреа, повечето години тя ми е била сред фаворитките, не й отива така да се излага.

 

Много печена и готина ми се виждаш, винаги ти чета коментарите с интерес. Пиши по-често!Vishenka_05.gif

Да те попитам кое училище си завършила в София и от кой кв. си?

Благодаря много :* Писах ти лично :P

 

 

Здравей! Не се познаваме, но ме хвана музата да ти задам някои въпроси, дано нямаш нищо против :)

 

1.Как се чувстваш в момента?

2.Има ли нещо, което би искала да изкрещиш на целия свят?

3.Как си представяш идеалния ден за релакс?

4.Слушаш ли друг тип музика освен поп-фолк?

5.Какви са амбициите ти за в бъдеще?

6.Кои са необходимите качества, които трябва да притежава един човек, за да ти допадне?

 

Благодаря предварително за отговорите! Чао и приятен ден :)

Няма нииикакъв проблем, даже ми е много приятно :)

 

1. В момента се чувствам... скучаеща? В по-широк аспект съм добре, няма много от какво да се оплача.

2. Интересен въпрос :) В момента няма такова нещо, но в други периоди от живота съм искала...

3. Честно казано обичам да си почивам по два начина - или като съм сама и гледам филми/чета книги/слушам музика - в повечето случаи, а когато съвсем ми дойде до гуша от всичко, оставям телефоните и компютрите вкъщи и се отдавам на няколко дни/часа сред природата. Общото и в двата случая е, че съм сама.

4. Да, дори не бих казала, че поп-фолкът ми е най-любимата музика. Но понеже си е наша ми е интересно да я коментирам. Иначе слушам всичко, най-много се захласвам по поп бозички тип The Voice и стари хитове :)

5. Освен, че имам желание да постигна стандартните за всички хора неща - добро образование, хубава работа, да създам семейство и т.н.ми се иска да намеря начин да се реализирам В БЪЛГАРИЯ, а не в чужбина... другото което ми е голям стремеж е да поработя върху себе си и да променя нещата, които не харесвам. Това може би ми е основният приоритет.

6. На първо място може би да бъде себе си и да не се превзема. Да може да говори спокойно и свободно на всякакви теми. Да има чувство за хумор, което да не обижда останалите. Да държи на думите си и те да са в равновесие с действията му. Може би това е в общи линии.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Здрaсти и от мен.Нямaше кaк дa не ти зaдaм няколко въпросa, по простaтa причинa, че ми хaресвaт рaзсъждениятa ти и съответно си ми еднa от любимите потребителки във форумa. :P

1. Кaквa е мечтaтa, която преследвaш?

2. Нaивнa ли си?

3. Нaй-щурото нещо, което си прaвилa е?

4.Лесно ли може дa те нaрaни човек?

5 Любими потребители от форумa?

6. Доверчив човек ли си?

7. Човек е истински богaт, когaто?

8. Зaпочнa ли доглеждaнето нa Скинс?В последния сезон рaзвръзките сa ненормaлно яки и си струвa дa му хвърлиш едно око.

9. Кaкво ти е е мнението зa хорaтa с рaзличнa сексуaлнa ориентaция и ти имaш ли тaкивa приятели?

10. Коя ти е любимaтa песен нa Десислaвa?

11. Едно мнение зa мен? :whistling:

:Vishenka_05:

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

@ambrosius_vallin, мерси, много мило! :))

1. Кaквa е мечтaтa, която преследвaш? Имам много на брой малки мечти, но една голяма - нямам. Може би да сбъдна всички малки, знам ли :D

2. Нaивнa ли си? Определено да, колкото и да се старая да не вярвам, винаги на подсъзнателно ниво се "пързулвам" и съответно страдам.

3. Нaй-щурото нещо, което си прaвилa е? Имам доста щуротии, може би това, от което съм имала най-рисково, но слава Богу без последствия, е да тръгна сама за непознат град, сама и без телефон, късно вечерта, без никой да знае... и то без причина. :lol:

4.Лесно ли може дa те нaрaни човек? Да, за съжаление съм доста чувствителна. Това е едно от нещата, които се стремя да променя у себе си.

5 Любими потребители от форумa? С интерес чета коментарите на: ambrosius_vallin :P, Dean, AMAZING, Cally-Pressyfan, чушка, heartless, zai4eto82, Aggressive, Ангелос, Ivanhoe... общо взето тези, които пишат в чата :D Вероятно съм пропуснала някого.

6. Доверчив човек ли си? Трудно се доверявам на хората, но веднъж направя ли го съм наивна до болка. На информация рядко вярвам, ако не я чуя от няколко места.

7. Човек е истински богaт, когaто? Има с кого да сподели щастието си :)

8. Зaпочнa ли доглеждaнето нa Скинс?В последния сезон рaзвръзките сa ненормaлно яки и си струвa дa му хвърлиш едно око. Не съм, много ме развращава този сериал, а сега трябва да пазя поведение :lol: Но определено смятам да го направя скоро.

9. Кaкво ти е е мнението зa хорaтa с рaзличнa сексуaлнa ориентaция и ти имaш ли тaкивa приятели? Да, имам такива приятели. Аз съм 1000% толерантна, даже ми е странно да се нарека толерантна, тъй като по никакъв начин не ги разграничавам от хетеросексуалните и смятам, че мисленето в обществото ни трябва да се промени в тази посока. Не понасям хомофобски настроените, за мен това трябва да стане подсъдимо, точно както са и проявите на расова дискриминация и подобни.

10. Коя ти е любимaтa песен нa Десислaвa? "Две сърца", макар че веднага зад нея са поне още 20...

11. Едно мнение зa мен? Много си ми симпатичен, чета ти коментарите с голям интерес, допадаш ми като личност определено.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...