Jump to content



Горещ стол с Hristina^


Препоръчани коментари

Дойде време на горещия стол да седне Hristina^. Задавайте си въпросите към нея до 22.07 21:00h.

И без никакви обиди! Потребителят си запазва правото да не отговори на въпроси, които сметне за ненужни.

Ако искате и вие да се запишете, направете го в тази ТЕМА.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 35
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

1.Защо се регистрира във форума ? ;р

2.Любимата ти певица коя е ? (аз така и не разбрах ;д )

3.Любима книга ?

4.Добра ученичка ли беше ?

5.Мислиш ли че сенуж става за нещо ?

6.Любимия ти потребител от Рамания е ?

7.Песента която няма никога да ти омръзне е.. ?

8.На кого не би отказала ?

9.Любим цвят ?

10.Нещо за мен ;р

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Здравей Хриси.

Въпроса ми е следния:

 

Би ли зарязала образованието, семейството, приятелите си за да заминеш с човек който много, много обичаш (т.е твоята голяма любов).

Интересно ми е как ще се аргументираш, независимо от отговора си. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

1.Кои са ти приятели от форума?

2.Кой е най-скандален според теб?

3.Кой е най-тъпият форумец?

1. Нищо лично към никого, но приятели във форума не бих казала, че имам. Да речем, че си общувам повече с Dean, Mittew, nole, Amazing, Nedis, heartless, колегите юристи... когото съм пропуснала, да не се сърди :D

2. От Таня по-скандална няма (сори Митев :Vishenka_05: )

3. В последно време показваш качества, които се изискват, за да ти бъде лепнат такъв етикет :P

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

1.Защо се регистрира във форума ? ;р

2.Любимата ти певица коя е ? (аз така и не разбрах ;д )

3.Любима книга ?

4.Добра ученичка ли беше ?

5.Мислиш ли че сенуж става за нещо ?

6.Любимия ти потребител от Рамания е ?

7.Песента която няма никога да ти омръзне е.. ?

8.На кого не би отказала ?

9.Любим цвят ?

10.Нещо за мен ;р

1. Не помня - вероятно съм искала да сваля някоя песен...

2. Галена вероятно

3. Много са - книгите, които съм чела най-много пъти са "Портретът на Дориан Грей", "Гордост и предразсъдъци" и "Малкият принц"

4. Ако съдим по оценките ми - отлична, ако съдим по поведението и отсъствията ми - слаба.

5. Еми малък е, вероятно страда от липса на внимание и за това се държи така във форума. Предполагам, че с времето ще му дойде акъла.

6. Много сте - ти, Дийн, Калин, Деси, Зайка, адаша ти, freagle...

7. И на този въпрос отговорът ми е: много са. Но примерно на Стефани "Издай ме" ми е много любима :)

8. Какво да откажа?

9. Зелен

10. Скандален, забавен, готин, винаги ми е било приятно да си общуваме... а и да - ще те водя на Бора Бора :Vishenka_05:

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Здравей Хриси.

Въпроса ми е следния:

 

Би ли зарязала образованието, семейството, приятелите си за да заминеш с човек който много, много обичаш (т.е твоята голяма любов).

Интересно ми е как ще се аргументираш, независимо от отговора си. :)

Аз съм егоист - заминавам на мига :D И аргументацията ми е следната: по принцип трудно се доверявам на когото и да е, още по-трудно се влюбвам и почти никога не се впускам в сериозни връзки. Обичам си свободата и не понасям да завися и да съм ограничена от друг човек. Ако обаче много обичам някого, повярвам, че той е "голямата ми любов" и съм щастлива, зарязвам всичко и се впускам с главата напред. Надявам се този отговор те удовлетворява. :)

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

1. Някъде ще ходиш ли на почивка, ако да къде?

2. Кое е последното нещо, което те затрудни?

3. Какво мислиш за протестите? Ти лично ходила ли си на протест?

4. Ако на следващия ден имаш много важен изпит, но в същото време ти се обажда близък приятел, който има нужда от теб, какво би направила? Би отишла при него или учила за важния изпит?

5. Кой ти е любимия град в България?

6. Къде би искала да отидеш в този момент?

7. С коя музика най-добре си почиваш?

8. Харесва ли ти "Любими ръце" ? :1000 (29):

9. Четеш ли си хороскопа редовно, какво мислиш за Астрологията?

10. Какво ти предстои от тук нататък?

Link to comment
Сподели в други сайтове

1. Някъде ще ходиш ли на почивка, ако да къде?

2. Кое е последното нещо, което те затрудни?

3. Какво мислиш за протестите? Ти лично ходила ли си на протест?

4. Ако на следващия ден имаш много важен изпит, но в същото време ти се обажда близък приятел, който има нужда от теб, какво би направила? Би отишла при него или учила за важния изпит?

5. Кой ти е любимия град в България?

6. Къде би искала да отидеш в този момент?

7. С коя музика най-добре си почиваш?

8. Харесва ли ти "Любими ръце" ? :1000 (29):

9. Четеш ли си хороскопа редовно, какво мислиш за Астрологията?

10. Какво ти предстои от тук нататък?

1. Аз цяло лято ще си почивам. :1000 (29): Ще ходя по морето - Бургас, Несебър, Равда, Китен, също и на планина, но не сме решили точно къде. До Райското пръскало има много ходене :1000 (29): :1000 (29):

2. Отговорът ми е абсурден, не се смейте! Един пожарогасител - голяма борба беше helpsmilie:

3. Против правителството съм, но не съм ходила на протести. Подкрепям ги и мисля, че исканията им са разумни, но няма кой да ги изпълни. Честно казано като падне кабинетът на Орешарски нищо различно няма да последва! Нови избори и нов парламент в състав ГЕРБ, БСП и ДПС!

4. Приятелят, разбира се!

5. Бургас, Пловдив, Търново

6. Някъде на Френската или Италианската Ривиера

7. Радио 1

8. Не :1000 (29):

9. По принцип според Астрологията Водолеите сме готини хора, но си чета хороскопа редовно и не му вярвам особено много.

10. В близките 2 месеца - почивка. Догодина, живот и здраве, следва дипломиране по едната специалност, бачкане и надявам се много незабравими моменти с приятелите ми.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

1. Палаво или послушно дете си била като малка?

2. Кога за първи път по алкохол яко?

3. Ако имаше 1 милион лева,какво би направила с тях?

4. Какво те накара да се засмееш последно?

5. Спонтанност или стабилност?

6. Имаш ли фетиш?

7. Абсурдна слука,която ти се е случвала.

8. Три неща,които те привличат в момче.

9. А три,които те отблъскват? :1000 (29):

10. Имаш ли прякори? Ако не ти е удобно да ги споделяш-няма проблем.

Link to comment
Сподели в други сайтове

1. Не помня - вероятно съм искала да сваля някоя песен...

2. Галена вероятно

3. Много са - книгите, които съм чела най-много пъти са "Портретът на Дориан Грей", "Гордост и предразсъдъци" и "Малкият принц"

4. Ако съдим по оценките ми - отлична, ако съдим по поведението и отсъствията ми - слаба.

5. Еми малък е, вероятно страда от липса на внимание и за това се държи така във форума. Предполагам, че с времето ще му дойде акъла.

6. Много сте - ти, Дийн, Калин, Деси, Зайка, адаша ти, freagle...

7. И на този въпрос отговорът ми е: много са. Но примерно на Стефани "Издай ме" ми е много любима :)

8. Какво да откажа?

9. Зелен

10. Скандален, забавен, готин, винаги ми е било приятно да си общуваме... а и да - ще те водя на Бора Бора :Vishenka_05:

 

Не знаех,че съм ти сред любимите потребители.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знаех,че съм ти сред любимите потребители.

Нали уж нямаше Зайки бе ?

 

1.Мислиш ли че България ще се оправи някога ?

2.Имаш ли си приятел ?

3.Любим жанр филми ?

4.Любими чалга песни ? :1000 (29):

5.Какво мислиш за мен ?

6.Някога влюбвала ли си се наистина много силно и истински ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

1.Ако утре се събудиш и имаш свръх-способности – какви ще са те?

2.Кои качества цениш в хората?

3.Коя е мечтаната ти професия? Какво те спира да я последваш?

4.Любим филм или книга? Как са повлияли на мисленето ти?

5.Кое е любимото ти място?

6.Живееш ли за мига?

7.Кое ти е любимото животно?

 

Надявам се,че няма да те отегча :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега си ми паднала да те питам за ядене. :1000 (29):

 

1. Все нещо готвиш и ядеш ти- и аз така обичам! :ae: Имаш ли си специалитети или забъркваш каквото има? А какво обичаш да и сервират навън или у дома? :lol:

2. Имаш ли незабравимо пътуване, разходка, преживяване, такова, което може да не се стори нищо особено на някой друг, но за теб ще остане прекрасен спомен?

3. Сменяш ли често техниката или само ако се наложи?

4.Интересуваш ли се от мода? Имаш ли предпочитан стил на обличане, любими аксесоари или хич не ти се мисли за такива неща? :P

5.Понеже "Портретът на Дориан Грей" е и една от моите любими книги- какво е мнението ти за съдбата на Дориан, би ли искала краят му да беше друг?

 

Продължавам да чета всички твои отговори с интерес!

Link to comment
Сподели в други сайтове

1. Палаво или послушно дете си била като малка?

2. Кога за първи път по алкохол яко?

3. Ако имаше 1 милион лева,какво би направила с тях?

4. Какво те накара да се засмееш последно?

5. Спонтанност или стабилност?

6. Имаш ли фетиш?

7. Абсурдна случка,която ти се е случвала.

8. Три неща,които те привличат в момче.

9. А три,които те отблъскват? :1000 (29):

10. Имаш ли прякори? Ако не ти е удобно да ги споделяш-няма проблем.

1. Послушно :(

2. В 8ми клас на първата хижа с класа... с шнапс.

3. Къща, кола, офис, приют за кучета (това от малка си мечтая да го направя), Бора Бора, Френската, Италианската Ривиера :D и ако остане нещо, семейството ми да се оправя.

4. Еми снощи докато гледахме волейбола всички пускаха някакви лафове и много се смяхме.

5. Обичам спонтанните действия, но в дългосрочен план - стабилност

6. Не.

7. Толкова много абсурдни неща са ми се случвали, а в момента не се сещам за нищо по-интересно... Всяко лято ходим на палатки на един язовир до Казанлък. Язовирът от години е бая мизерен и не става за къпане - водата е много гнусна и има тиня :mf_surrender: Напихме се и по някаква причина започнахме да се дразним с момчета. Ясно ти е как свърши всичко - хвърлиха ни в гадния язовир. Абсурдното е, че след като приключи "нощното ни къпане" и излезнахме от водата, забелязах, че часовникът ми беше паднал. Този път всички доброволно влезнахме отново в тинята и доста време се ровихме в мръсотията - за щастие любимият ми часовник все още е невредим :1000 (29):

И между другото на следващия ден с цялата си глупост отидохме на кафе в центъра в града - нямахме обаче други дрехи и приличахме на клошари :1000 (10):

8. Походката, погледа, очите

9. Мърлявщина, също така не харесвам дребнави и надути хора

10. Приятелите в Казанлък ми казват Хиха. Когато бяхме в 5-6 клас с момичетата си измислихме лигави и по-кратки названия - примерно Кики, Хихи, Бо, Биба, Михи и прочие :D

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Здрасти, аз също имам само един въпрос: :)

 

1. Защо точно право и какво ще правиш след като го завършиш?

Това ми беше детската мечта. В интерес на истината миналата година имаше един малък период от време, в който съжалявах. Когато започнах да уча отделните дялове от правото обаче, всичко, за което се колебаех, остана в миналото. Наистина ми е интересно. Не съм решила на 100% какво искам да правя като го завърша. Смятам да започна стаж или практика в близките месеци и предполагам, че с напредването в материята, ще се ориентирам. За сега ме влече много Облигационното право, но ще видим. Времето ще покаже.

 

Не знаех,че съм ти сред любимите потребители.

Е, ти пък... Не обръщай внимание на шеговитите ми коментари. Понякога ме дразни наивността ти, но ме радва, че се впечатляваш по детски от разни малки неща... и как описателно разказваш нещата, които по някакъв начин са те развълнували. Освен това си много искрена и позитивна (с малки изключение) :Vishenka_05:

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Нали уж нямаше Зайки бе ?

 

1.Мислиш ли че България ще се оправи някога ?

2.Имаш ли си приятел ?

3.Любим жанр филми ?

4.Любими чалга песни ? :1000 (29):

5.Какво мислиш за мен ?

6.Някога влюбвала ли си се наистина много силно и истински ?

:1000 (29):

 

1. Надявам се, но не виждам в момента как ще стане.

2. Сложно е :D официално съм свободна...

3. Зависи от настроението ми - в последно време гледам лигави романтики или комедии

4. Безкрайно много - почти всички стари песни на Ивана, Глория, Камелия, Деси Слава, Таня Боева, Емануела, Алисия някои на Нелина, Тони Дачева, Преслава, Галена... Конкретно за Андреа, защото - "Без теб", "Фалшиво щастие", "Страх", "Хладна нежност", "Като непознат", "Употребена" :1000 (29): като цяло слушам всичко без цигании и простащини. Най-любимите ми песни за 2013 може би са "Грешката е вярна", "Истината", "Изповед" и "Писано ни е"

5. Тъй като си от хората, с които си общувам, смея да кажа, че си умно, забавно и готино момче със собствено мнение. :)

6. Силно да, но чак истински - по-скоро не.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

1.Ако утре се събудиш и имаш свръх-способности – какви ще са те?

2.Кои качества цениш в хората?

3.Коя е мечтаната ти професия? Какво те спира да я последваш?

4.Любим филм или книга? Как са повлияли на мисленето ти?

5.Кое е любимото ти място?

6.Живееш ли за мига?

7.Кое ти е любимото животно?

 

Надявам се,че няма да те отегча :D

1. Да чета мисли :cv:

2. Емииии... да кажем, че ценя хората, с които може да водят всякакви разговори, искреността, доброто чувство за хумор, самоиронията, мразя предателите, клюкарите и интригантите. Това не знам какво качество е, но ми е изключително приятно да съм с хора, които могат да се забавляват както на големи купони и в дискотеки, така и на една пейка в парка или на палатка! :1000 (29):

3. Като дете мечтаех да съм адвокат. Сега уча право и имам намерение да си изпълня мечтата, така че изглежда, че за сега май нищо не ме спира. :P

4. Филм - The ultimate gift - гледала съм го безброй пъти. А как ми е повлиял на мисленето - еми гледай го и ще разбереш!

А книгата, която най-много ми е повлиявала някога на мисленето е (не се смейте) Алхимикът :1000 (29): В момента бегло си я спомням, защото бях 9ти клас, когато я четох, но тогава стори ми се много "умна" и вярвах, че е най-великата книга евър. :1000 (29): После пораснах и се осъзнах :1000 (10):

5. Много са - последното, което ми направи впечатление е едно местенце близо до Казанлък - Мегалита. Не е нищо особено - няколко големи камъка, но като се качиш върху тях и се вижда цялата околност - язовира, града, разни полянки, дървета - много готино чувство!

http://tripi.bg/system/story_photos/675/de...ew/Img_4393.jpg

http://www.kazanlak.bg/common/images/20120...-1339504911.jpg

http://img.photo-forum.net/site_pics/155/1_1297884260.jpg

 

6. По-скоро да.

7. Куче

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега си ми паднала да те питам за ядене. :1000 (29):

 

1. Все нещо готвиш и ядеш ти- и аз така обичам! :ae: Имаш ли си специалитети или забъркваш каквото има? А какво обичаш да и сервират навън или у дома? :lol:

2. Имаш ли незабравимо пътуване, разходка, преживяване, такова, което може да не се стори нищо особено на някой друг, но за теб ще остане прекрасен спомен?

3. Сменяш ли често техниката или само ако се наложи?

4.Интересуваш ли се от мода? Имаш ли предпочитан стил на обличане, любими аксесоари или хич не ти се мисли за такива неща? :P

5.Понеже "Портретът на Дориан Грей" е и една от моите любими книги- какво е мнението ти за съдбата на Дориан, би ли искала краят му да беше друг?

 

Продължавам да чета всички твои отговори с интерес!

1. Ти пък - аз съм бедствие в кухнята :D Правя неща, които обичам и то само като ми дойде музата :D Има един десерт, който приятелите ми обожават (или поне така твърдят може би, за да не ме обидят :1000 (29): ) . Забърква се едно блатче с повечко яйца и след като се изпече и поизстине се залива със смес от какао, мляко, захар, масло и ванилия. Ама да има повече смес, за да попие хубаво в блата. Брат ми веднъж изяде цяла тава, така че предполагам е става за ядене...

А аз ям почти всичко - не съм особено капризна. Като цяло не обичам тежките ястия. Предпочитам такива със зеленчуци, както и почти всякакви риби и морски специалитети. Често си поръчвам най-различни салати, а голяма слабост са ми спагети, ориз, паста и, разбира се, добре направени пържоли :1000 (29): Не ям агнешко, козе, овче и подобни :1000 (27):

2. Последните 3 години смея да кажа, че имам доста такива - и с приятели, и със семейството, и с момчета... Мисля, че се понаучих да се радвам на всеки хубав момент - от стоенето в градината на вилата с наще до играта на карти на някоя поляна с приятели...

3. Не, само ако се наложи.

4. Разбира се, аз не познавам някой, който съвсем да не се интересува от мода. Не съм обаче някаква вманиачена на тази тема. Купувам си каквото ми хареса. Предпочитан стил на обличане сякаш нямам. Часовниците са ми слабост - имам няколко, но май си нося винаги един и същ - има сантиментална стойност за мен :D Фен съм на среброто - имам няколко гривни, обеци, разни синджирчета. Не си падам по големи обеци, гривни или висулки.

5. Офф, ся ме закопа - не съм чела никога книгата. Написах я, защото си помислих, че ще изглеждам по-умна :1000 (29): :1000 (29): Не, бе, шегувам се.

За първи път като я четох много харесвах Доръан, беше ме жал за него и ми се искаше да не свършва така историята. След втория прочит година-две по-късно вече не бях на същото мнение. Абсолютно си заслужава съдбата, пък и къде щеше да е смисълът и поуката? :)

 

пс: Нета на вилата ми се бъгва много грубо, а и брат ми през 5 мин ме вика. Сори, че съм малко бавна :P

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледам, че доста въпроси са зададени... та само за едно се сетих.

 

1. Кое е последното нещо за което си излъгала някого ;D

Че ще се обадя на едно момче и че ще излезна с него :D

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм чел предните постове, дано въпросите ми не се повтарят...

 

Кои са качествата, които най-много цениш в един мъж ?

А тези, които те дразнят ?!

Ценя мъжете, които си държат на думата и си тежат на мястото, както искаш го разбирай :D

Дразня се, когато ме лъжат. Не харесвам лигави, мрънкащи, слаби и скучно мъже.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...