Jump to content



Новият албум на Цеца - "Poziv"


Препоръчани коментари

На мен обаче ми се струва, че концертът през 2006 е бил по-добър. Ще му видим и на този добрия монтаж от евентуалното DVD дето ще издадат, но в музикално отношение не можа да мине успеха си от 2006 според мен - тогава беше с много повече музиканти на сцената и звучеше много по-ударно. Сега имаше нещо много постно в изпълненията. На "Маскарад" нямаше как да не ми направи впечатление ужасния отсвир, а "Beograd" нямаше и частица от онзи заряд, когато откриваше с нея преди 7 години. Радвам се, че се е сетила за "Ja cu prva" и "Da li to lujbav pravi od nas slabice" и съм супер разочарован, че е пропуснала "Zagrljaj". Имаше и 5-6 песни, които направо се чудя с какъв акъл е избрала - "Manta, manta" например - страшно безлична песен, която нямаше място на този концерт, нито на който и да е друг.

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 152
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

На мен обаче ми се струва, че концертът през 2006 е бил по-добър. Ще му видим и на този добрия монтаж от евентуалното DVD дето ще издадат, но в музикално отношение не можа да мине успеха си от 2006 според мен - тогава беше с много повече музиканти на сцената и звучеше много по-ударно. Сега имаше нещо много постно в изпълненията. На "Маскарад" нямаше как да не ми направи впечатление ужасния отсвир, а "Beograd" нямаше и частица от онзи заряд, когато откриваше с нея преди 7 години. Радвам се, че се е сетила за "Ja cu prva" и "Da li to lujbav pravi od nas slabice" и съм супер разочарован, че е пропуснала "Zagrljaj". Имаше и 5-6 песни, които направо се чудя с какъв акъл е избрала - "Manta, manta" например - страшно безлична песен, която нямаше място на този концерт, нито на който и да е друг.

 

Специално за публиката тя каза, че е повече от 2006-та. Иначе наистина имаше излишни песни, 4 часа си е доста за концерт.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами тя Цеца каза, че на този концерт ще се постарае да вкара и песни, които никога или почти никога не пее на живо. Аз например умрях от кеф, когато изпя "Ja cu prva", "Kuda idu ostavljene devojke" и "Dali to ljubav pravi od nas slabice". Все пак трябва да има разлика с концерта преди 7 години.

 

Иначе за концерта нямам думи, толкова много хора, толкова професионално направено всичко, толкова много песни, а Цеца за първи път я виждам така усмихната и така да се раздава. Не спря да скача и танцува, отделно 4 часа на живо без гласът й да падне... Единствено 1-2 аранжимента не ми харесаха, най-вече този на "Beograd". Много е голяма, хората има за какво да я обожават, а тя се изкефи максимално. Никога в България няма да се случи такъв концерт вероятно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз викам на другия концерт да се организираме от по рано и да ходим! :D

 

Колко души е имало ?

100,000 ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Исках да напиша цялото си възхищение в дописката, но не ми стигна мястото. Уникално беше и обещавам да ви напиша всичко, което забелязах. За мен това е първото излизане от страната и все още ме държи емоцията.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В случай, че някой го гледа и не знае всички песни от концерта (както бях аз), ето списък с всички по ред на изпълнение:

 

1. Lepi grome moj

2. Oprostajna vecera

3. Ja jos spavam u tvojoj majici

4. Zaboravi

5. Neudoljiv neumoljiv

6. Rasulo

7. Beograd

8. Idi dok si mlad

9. 5 minuta

10. Mesec, nebo, zvezdice

11. Ja cu prva

12. Trazio si sve

13. Emotivna luda

14. Doktore

15. Mrzi me

16. Vazduh koji disem

17. Brat

18. Nevaljala

19. Dokaz

20. Maskarada

21. Nagovori

22. Kad bi bio ranjen

23. Kukavica

24. Tacno je

25. Kuda idu ostavljene devojke

26. Votka sa utehom

27. Da li to ljubav pravi od nas slabice

28. Da raskinem sa njom

29. Zabranjeni grad

30. 39,2

31. Trula visnja

32. Manta, manta

33. Gore od ljubavi

34. Dragane moj

35. Poziv

36. Pazi s kime spavas

37. Pile

38. Sve sto imam i nemam

39. Ime i prezime

40. Mrtvo more

41. Volim te

43. Pogresan broj

44. Dobro sam prosla

45. Pustite me da ga vidim

46. Poziv (bis)

47. Ime i prezime (bis)

48. Da raskinem sa njom (bis)

49. Dragane moj (bis)

 

Евала й правя на тази жена, това нейното не може да сс опише с думи. :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някъде има целия запис или гледате клипчетата в ютуб?

 

И аз го свалях от линка, дето е дала Деси, обаче са резнати доста от песните, заради рекламите който са давали! Ще си чакаме двд-то

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това прекланяне пред тая сръбска мафиотка никак не ми е по-вкуса.. :mf_surrender: :mf_surrender:

4 часа пеене без спиране, подскачане + голяма усмивка, дали ми/ни дреме, че е мафиотка?

пс: По вкуса, без тирето. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Те и мафиотите са хора - ние в България си ги обичаме попринцип.... :mf_surrender:

Този концерт е ВРЪХ и сърбите си го казват това. За съжаление в България това няма да се случи дори и на Лили Иванова тъй като сме умрели в злобата си и гледа кой каква операция си е направил и какви пари е взел от еди къде си, за да позлобеем малко. Няма как да се случи, докато не се променим.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересно ми е какво мислите за стайлинга й на концерта.... :D По-конкретно, за началото и за края.

Първият тоалет беше ужасен! Напомни ми за Преса на едно турне, баш кат нея беше се облякла. :gun_bandana:

Черната рокля ѝ седеше много добре! Зелената също, нищо, че биеше малко на нощница. 1000%20(29).gif

Последната рокля (прозрачната) и тя беше зле. Ако беше друг цвят според мен щеше да е по-добре.

Иначе нещо роклите ѝ не я слушаха, едната се скъса, на другата презрамката й падна..обувките ѝ се счупиха или се запънаха и аз нз.. :D

Беше много сладка, в лице не е толкова зле колкото я изкараха тук, имало е моменти, когато е била страшно зле!

Гледам, че е поотслабнала.

Обаче ме изуми с нейното 4 часово пеене и подскачане. :helpsmilie: И тва жена на 40.

Евала ѝ правя..уникален концерт, не по-добър от 2006, но на едно много високо ниво. Дано след време и ние в БГ гледаме такова чудо от наш изпълнител и дано съумеем да го оценим!

 

Исках да напиша цялото си възхищение в дописката, но не ми стигна мястото. Уникално беше и обещавам да ви напиша всичко, което забелязах. За мен това е първото излизане от страната и все още ме държи емоцията.

Ще е интересно, някой, който е бил там да разкаже. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен пък тазгодишния концерт ми харесва много повече от този през 2006. Някои песни са леко променени като звучене към по-добро, а и Цеца е много по-красива от тогава. На предишния концерт леко ми грубееше визията й, с онова гадно русо. Сега е екстра. :Vishenka_05:

849bfacb1ce05353.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

пичове, къде може да намерим всички преводи на текстовете от албума?

Вероятно по клипчета във вибокс. Не знам другаде дали ще ги има на едно място.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...