Jump to content



"The Middle" / "По средата"


Препоръчани коментари

Много се чудя дали да го почвам тоя сериал,струва ли си? Хуморът какъв е?

 

Ако ти харесват Малкълм и Всички обичат Реймънд ... това е милион пъти по-добро :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 59
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Тъкмо щях да дам линк. http://thepiratebay.sx/search/PublicHD%20The.Middle/0/99/0 Ето го в HD без излизшни надписи и реклами.

Благодаря. Аз свалям тези с AFG, не знам какво означава, но са прилично качество и малко мегабайти, като за гледане от моя лаптоп. И без разминаване в звук и картина като в тъпите арена и замунда :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Благодаря. Аз свалям тези с AFG, не знам какво означава, но са прилично качество и малко мегабайти, като за гледане от моя лаптоп. И без разминаване в звук и картина като в тъпите арена и замунда :gun_bandana:

Аз ги изгледах от piratebay, защото в замунда дори не качваха всичките епизоди, а някои епизоди съм ги теглил и от арена, но нямах никакви проблеми.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз ги изгледах от piratebay, защото в замунда дори не качваха всичките епизоди, а някои епизоди съм ги теглил и от арена, но нямах никакви проблеми.

В замунда.се има всички епизоди.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Странно... Аз си гледах редовно всички епове от арена и замунда.нет и нямах никакви проблеми. Приятно гледане на сезона ;)

Искам да идва септември, защото много ми липсват вечеееее :1000 (29): Искам да разбера как ще продължи връзката на Аксел с Касиди, които са ми като от някакъв як романтичен филм от 80-те, и дали ще съберат отново Сю и Дарин, защото бяха яка двойка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Странно... Аз си гледах редовно всички епове от арена и замунда.нет и нямах никакви проблеми. Приятно гледане на сезона ;)

Искам да идва септември, защото много ми липсват вечеееее :1000 (29): Искам да разбера как ще продължи връзката на Аксел с Касиди, които са ми като от някакъв як романтичен филм от 80-те, и дали ще съберат отново Сю и Дарин, защото бяха яка двойка.

 

Благодаря за спойлването <_<

Link to comment
Сподели в други сайтове

Благодаря за спойлването <_<
E съвсем леко е, а и то нещата там бързо ги прекратиха, така че не съм издал нещо огромно. А и темата е, за да коментираме все пак сериала най-вече и случващото се в него предполагам... Сори все пак.
Link to comment
Сподели в други сайтове

E съвсем леко е, а и то нещата там бързо ги прекратиха, така че не съм издал нещо огромно. А и темата е, за да коментираме все пак сериала най-вече и случващото се в него предполагам... Сори все пак.

Пак благодаря :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Да, гледам го. Засякох го преди доста време по БТВ и ми се стори много интересно. Не съм гледал всички епизоди, трябва да си изтегля всички сезони от нета.

Иначе фаворити са ми Сю и Франки. Сю е уникална! Няма такава физиономия, такова поведение. Хем ми е смешна, в същото време ми е жал за неуспехите и, но пък и адмирации за това, че не се отказва. А сега като е с гадже не може да и се говори. Голям образ!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
4-ти сезон има много шибано аудио, почни нищо не се чува. :mf_surrender:

пс: Утре е денят! :happyppl:

 

А има ли качен някъде 4-ти сезон? Може да не е с българско аудио, но поне субтитри на български? :lol: :lol:

Нямам търпение да разбера какво ще се случи със Сю Хек и дали ще се събере със състезателят по борба. Бяха страхотна двойка!

Link to comment
Сподели в други сайтове

А има ли качен някъде 4-ти сезон? Може да не е с българско аудио, но поне субтитри на български? :lol: :lol:

Нямам търпение да разбера какво ще се случи със Сю Хек и дали ще се събере със състезателят по борба. Бяха страхотна двойка!

Заповядай

Всички епизоди са тук, и субтитри имат (май само 24-ти няма). С бг аудио го няма, защото БТВ все още не са го излъчили. :(

 

А тук има и HD.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Заповядай

Всички епизоди са тук, и субтитри имат (май само 24-ти няма). С бг аудио го няма, защото БТВ все още не са го излъчили. :(

:Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05: Ей, много ти благодаря! Веднага ги тегля. Сериалът е много забавен, напомня ми по накакъв начин на Малкълм, но в по-интересен вариант.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05: Ей, много ти благодаря! Веднага ги тегля. Сериалът е много забавен, напомня ми по накакъв начин на Малкълм, но в по-интересен вариант.

Ами той си е копие от-до на Малкълм 1000%20(29).gif, обаче си има някъв собствен чар :D. Според мен е добро копие, всеки един актьор е супер добре подбран, а и + тва се заливам от смях с тва семейство. Супер готини и свежи са (това липсваше малко при Малкълм :д).

 

И малка поправка, не целия 4-ти сезон има проблем с аудиото, засега е само 8-ми епизод (дотам съм стигнала ахаххаха:D). Натам не знам как е. 1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...