Jump to content



"The Middle" / "По средата"


Препоръчани коментари


90e6fe573eda68ff.jpeg

За сериала.
"По средата" е американски ситком, излъчен премиерно по ABC на 30-и Септември 2009. Първи сезон е потвърден да бъде цял /24 епизода/ след излъчването на първите два епизода. В САЩ сезон 4 се излъчва в Сряда 8/7 c. В България са излъчени сезон 1 и сезон 2 по bTV и bTV Comedy, а сезон 3 започна своето излъчване на 21.06.2013.

В главните роли:
Патриша Хийтън - Франсис Хек (Франки)
Нийл Флин - Майкъл Хек (Майк)
Чарли МъкДермънт - Аксел Хек
Едън Шер - Сю Хек
Атикъс Шафър - Брик Хек

Сюжет.
В сериала се разказва за живота на едно средностатистическо петчленно американско семейство, живеещо в Средния Запад, в щата Индиана. Във всеки един епизод семейството се бори с различни трудности, най-често породени от децата. Всеки един семеен член има своите особености, наред с поведение, начин на живот, емоционален живот, които му пречат и рядко помагат. За разлика от Аксел, Сю и Брик са трудно приети от общността в училище. Ежедневието в къщата е динамично, като причината затова е нехайството към задълженията. Францис и Майк са принудени да работят на повече от 1 работа, за да могат да се справят с проблемите си.
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 59
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Ау, обожавам го! :Vishenka_05: Изгледах 1 и 2-ри сезон, след някой друг ден почвам 3 и 4. Дано по БТВ да тръгнат и тези сезони, че нещо ме кефи с БГ аудио.

Всички герои са ми любими, ама най-много ме кефи Брик(голям, голям сладур..как готинко си чете книжки :D ) после Аксел, Сю, майката..абе всички. 1000%20(29).gif

Браво, че някой се сети да направи тема. :Vishenka_05: :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ау, обожавам го! Vishenka_05.gif Изгледах 1 и 2-ри сезон, след някой друг ден почвам 3 и 4. Дано по БТВ да тръгнат и тези сезони, че нещо ме кефи с БГ аудио.

Всички герои са ми любими, ама най-много ме кефи Брик(голям, голям сладур..как готинко си чете книжки biggrin.gif ) после Аксел, Сю, майката..абе всички. 1000%20(29).gif

Браво, че някой се сети да направи тема. Vishenka_05.gif Vishenka_05.gif

Turtle Girl. Гледай сезон 3 и ще разбереш. :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Искам да съм част от това семейство :1000 (29): :1000 (29): Най-якият комедиен сериал в момента! Финалът на четвърти сезон беше жесток. Толкова се смях на борбата между Франки и Аксел за чорапите и как се разрева, че го губи... :1000 (29): Надявам се през петия сезон да дават повечко Сю и Брад, защото двамата в комбина къртят :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ми харесва. Благодаря на Tikei, че ме нави да го започна.

Всички са ми страшно симпатични и забавни, но гласувах за Брик (ЗА БРИК)! :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма ли скоро 3-ти сезон да почва по БТВ?
Явно не, иначе при положение, че беше свършил, когато започнаха да дават първите два, щяха да излъчат и него.

Иначе всички епове си имат субтитри.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Явно не, иначе при положение, че беше свършил, когато започнаха да дават първите два, щяха да излъчат и него.

Иначе всички епове си имат субтитри.

Като купуват, поне да купуват всичко излъчено и да го превеждат.

Иначе да, всички епизоди си имат субтитри, къде по-добри, къде по-лоши.

 

пс: 3 сезон, 3 епизод :roll1: Сю ме уби с тва тичане и с тия схеми. :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

пс: 3 сезон, 3 епизод :roll1: Сю ме уби с тва тичане и с тия схеми. :roll1:
Никога не се отказва! :1000 (29): Една от най-любимите ми сцени е тази, в която Брад тръгна да защитава Сю в даскалото им чрез танцов (дву)бой :1000 (29): Смял съм се близо 20 минути без спирачка и после превъртах сцената, и превъртах, и превъртах... :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Нямам си друга работа :confused:

Той и лесно върви. :Vishenka_05:

Искам след като БТВ приключат с 3-ти сезон да излъчат и 4-ти ама няма да стане. :gun_bandana: Сигурно пак ще има няква пауза от 4-5 месеца. :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...