Jump to content



One Direction - Общи приказки


Препоръчани коментари

  • Отговори 121
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Абе Зейн що го съсипаха така, рус бретон, брада, спирала по очите, на всичкото отгоре отслабнал... на нищо не прилича, а беше симпатично момче.

Лиъм и него го обръснаха все едно е трети клас и има въшки. :1000 (29):

 

:roll1: :roll1:

 

Иначе съм съгласна, Зейн има спешна нужда от килограми :mf_surrender: А Лиъм си дари косата за благотворителност, на мен така ми харесва повече :1000 (34):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам, но Зейн е единствения с "Джъстин-Тимбърлейк-Фактор" от петимата. Като след няколко години се разделят (което е на 1000% сигурно), според мен той и Хари са единствените, на които ще им се запомнят имената!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам, но Зейн е единствения с "Джъстин-Тимбърлейк-Фактор" от петимата. Като след няколко години се разделят (което е на 1000% сигурно), според мен той и Хари са единствените, на които ще им се запомнят имената!

 

Хари е човекът, неслучайно навсякъде го бутат като фронтмен на групата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

По принцип и петимата са недопустимо грозни като за бой банда, която се продава в зависимост от степента, в която допадат на пуберките ...

 

... но и NSync в началото изглеждаха като група перхидролени зелки, та после заприличаха на млади хора.

 

В тоя ред на мисли русия най може да се надява на нещо самостоятелно.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

По принцип и петимата са недопустимо грозни като за бой банда, която се продава в зависимост от степента, в която допадат на пуберките ...

 

... но и NSync в началото изглеждаха като група перхидролени зелки, та после заприличаха на млади хора.

 

В тоя ред на мисли русия най може да се надява на нещо самостоятелно.

 

 

Според мен това са вкусове . На някой им допадат като външен вид на други не . Няма грозен човек . Ако ги сравним с това как изглеждаха в Х-Фактор и с това как изглеждат сега разликата е голяма и външният им вид се е подобрил доста . Но пак казвам това е въпрос на вкусове . :) А че NSync бяха като перхидролени зелки в това няма спор но явно по онова време такава е била "модата" и това са харесвали младите момичета :lol:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хм, тема с две страници, а аз дори не съм чувал за тези.. :D Ще си поправя грешката, дано не сбъркам :)

E не може да не си чувал отнякъде досадните им песнички :1000 (29): за мен истинската бой банда са The Wanted,жестоки парчета правят.

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

E не може да не си чувал отнякъде досадните им песнички :1000 (29): за мен истинската бой банда са The Wanted,жестоки парчета правят.

+1

 

Съгласявам се и към мнението на Васил, че Хари е човекът - в тази група друг отличаващ се певец няма. От новият албум на момчетата ми харесват две песни - "Little Things" и "They Don't Know About Us". Трябваше да напълнят албума предимно с такова звучене, та дори и по-бързо да е.

 

Колкото до The Wanted - там има няколко по-силни вокала дори и от Хари, далеч по-зряли песни и визия. Нещо, за което може би не са толкова популярни, но пък липсват детинските текстове при тях, най-вече в първият албум ("Weakness" и "Say It On The Radio" правят изключение, "Hi & Low", "Let's Get Ugly" и "All Time Low" слушайте - те са епичните!)

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Леле, това им е най-добрата песен! Супер зарибяваща е, въпреки че малко не е подходяща за зимата - повече на лято бие. И все пак - браво на петимата!

 

Клипът е зле.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ги харесвам, но май не харесвам продуцентите им! :gun_bandana: Защо не правят клипове на най-хубавите им песни, а дори има случаи да не ги включват в албумите (да речем Another World е супер ударна и отличаваща се песен, а те я включиха като bonus track в не знам си кое издание на албума). И да споделя още, че съм на противоположно мнение от вас - погрозняли са от X-Factor насам! Особено Лиам, който беше най-симпатичен и запомнящ се (и единственият човек на планетата, на който му отиваше прическа а ла Джъстин Бийбър!), а сега все повече и повече почва да ми прилича на кръчмарски певач със силни проблеми с изпотяването.

 

Поздравявам феновете им с любимото ми тяхно изпълнение от X-factor!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ги харесвам, но май не харесвам продуцентите им! :gun_bandana: Защо не правят клипове на най-хубавите им песни, а дори има случаи да не ги включват в албумите (да речем Another World е супер ударна и отличаваща се песен, а те я включиха като bonus track в не знам си кое издание на албума). И да споделя още, че съм на противоположно мнение от вас - погрозняли са от X-Factor насам! Особено Лиам, който беше най-симпатичен и запомнящ се (и единственият човек на планетата, на който му отиваше прическа а ла Джъстин Бийбър!), а сега все повече и повече почва да ми прилича на кръчмарски певач със силни проблеми с изпотяването.

 

Поздравявам феновете им с любимото ми тяхно изпълнение от X-factor!

 

 

 

Уникално пеят Torn, аз започнах да ги харесвам точно след това изпълнение.

 

Напълно съм съгласен за клиповете. Обяснението ми е, че се клипират дебилните детски песни, които ще се възприемат най-лесно от аудиторията им. Все пак знаем каква основно е тя.

От първия албум любими са ми Stole my heart, I wish, Tell me a lie... според мен доста по-силни от One thing примерно.

Във втория албум пък има далеч по-яки песни от LWWY и Kiss you, които са копия на старите им песни. Примерно C`mon C`mon, Over again, They don`t know about us и I would са 10 пъти по-добри.

Link to comment
Сподели в други сайтове

При мен One thing беше повратната точка, в която тотално им станах фенка, а не просто човек следящ кариерата им, затова песничката ми е доста любима :D , но пък It's gotta be you беше слабичка (тя не се и забеляза особено), More than this пък я съсипаха с лайв версията, в която и петимата се държат супер неадекватно. На мен от първия албум любимите ми неклипирани са Tell me a lie и Taken, а имам странна симпатия към Save you tonight & Stole my heart, които са пълнежчета, но пък имат много интересно леко и денс звучене, което според мен много подхожда на групата.

Ще видим как ще го развият вторият албум, но на мен ми се струва, че си продължават по старата стратегия за сингли: бързо парче - бавно - бързо - бавно. Дано следващият клип е на They don't know about us, страхотна е и ми напомня на звученето на бой бандите от 90-те.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано следващият клип е на They don't know about us, страхотна е и ми напомня на звученето на бой бандите от 90-те.

 

Най-вероятно ще е на нея, доста убедително води в анкетата им с почти 10 000 гласа, следвана от Rock me с 4 700 и Over again с 2 700.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Напълно съм съгласен. От първия им албум толкова много исках да клипират 'more than this', но уви. Дано не се случи така и с този албума. Да вземат и се осъзнаят малко! Толкова готини песни имат, които не клипираха ;х Искренно се надявам да не съсипят и 'they don't know about us'.

Link to comment
Сподели в други сайтове

The wanted са по-добри, те май са и по-големи на възраст. Но не са толкова популярни и продуктивни, или явно аз не знам за песните им.

А от 1Д харесвам най-много Лиам и онзи по-черничкия с русия перчем. Другите са ми много инфантилни още... Дано имат успех, харесвам групите - явно това да си в постоянна колаборация с други хора ражда по-хубави песни и изпълнения. Поне това е мое мнение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

The wanted са по-добри, те май са и по-големи на възраст. Но не са толкова популярни и продуктивни, или явно аз не знам за песните им.

А от 1Д харесвам най-много Лиам и онзи по-черничкия с русия перчем. Другите са ми много инфантилни още... Дано имат успех, харесвам групите - явно това да си в постоянна колаборация с други хора ражда по-хубави песни и изпълнения. Поне това е мое мнение.

The Wanted са съвсем различни и никога не съм разбирала защо ги сравняват с One Direction - защото са 5 британски момчета? На The Wanted звученето е по-клубно, по-модерно, докато One Direction изпълняват класически запеваем поп. За другото имаш право - 1D са мноооого по-продуктивни, но това според мен не е нито хубаво, нито лошо, просто различна стратегия.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...