Jump to content



One Direction - Общи приказки


Препоръчани коментари

Странно защо няма тема, а са толкова актуални.

 

Моето мнение - много са ми сладникави, среден талант (2-ма от тях не знам защо въобще са в групата, като почти не си отварят устата), но въпреки това са симпатяги, а и трите песни, които съм им слушал досега ме кефят :1000 (29):

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 121
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Борисе, благодаря ти, приемам тази тема като личен подарък! Голям фен съм им, явно ме връщат към неизживяното ми тийнейджърство с техния колежански поп/рок. :1000 (29): Иначе има един от тях, който ми е супер излишен, и това е Луи Томлисън.
Link to comment
Сподели в други сайтове

По тази логика ще направя тема и за Blue- много по-стойностна група от тези.

Blue със сигурност пеят по-добре, но теми за общи дискусии се правят за актуални имена, а в случая по-актуална група от 1D в световен мащаб няма. ;)

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

По тази логика ще направя тема и за Blue- много по-стойностна група от тези.

 

Аз направих една за Джеси Джей и се допитах до модераторите в този раздел.

 

Иначе тези момци са ми много сладникави,ееее имат 1-2 яки песни,но не са нищо кой знае кво. ;дд

Link to comment
Сподели в други сайтове

Блу се завръщат с нов албум и турне, тъй че пак ще са актуални,а тези изобщо не могат да ги заместят.

Лапетата ума ли си изгубиха, не знам.

Защо трябва някой някого да замества? Блу и 1Д нямат нищо общо.

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Всъщност момчетата са си доволно талантливи и правят страхотни песни. Вторият им албум е много добър, няма нищо общо с първия, песните са супер мелодични и приятни.

Много по-важно е да имаш харизма и да стоиш добре на сцена, отколкото да си най-великия певец.

Нормално е да имат повече гледания от Кристина Агилера, все пак таргетът им е момичета между 10 и 20, а те са най-активни в интернет. Чисто и просто пазар, не виждам защо трябва да бъдат оплюти заради това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"What makes you beautiful" и "Live while we're young" ми харесаха след като ги чух 132132 пъти по радио/ТВ. В албума им има също няколко не лоши парчета. Не ме дразнят, но не мога да кажа и, че ги харесвам... Факт е, че са супер успешни в момента. А и live звучат доста добре.

 

ПП.

С това вчерашно изпълнение със сигурност разбиха сърцата на много техни 12 годишни фенки... :1000 (29):

 

5853313_700b.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

При техния случай просто няма за какво да се хвана. Всяко поколение млади пуберки трябва да има рошави и бледи поп звезди, чиито плакати да си окачват на стената в детската ...

 

... но някакси Take that, Backstreet boys, NSync и Westlife бяха много по-добри в началото си. Външния им вид на всички е бил нелеп, но песните им бяха много по-яки.

 

Конкуренцията на 1D например изкараха направо яка песен - "Glad you came". Как другите станаха по-известни, нямам идея.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Конкуренцията на 1D например изкараха направо яка песен - "Glad you came". Как другите станаха по-известни, нямам идея.

 

Тази песен е яка, но доста по-клубна, няма живот и избухване в нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

The Wanted са страшно зле, грозни, противни, нормално 1D да станат по-успешни. Песните им са ужасни също.

 

1D са средна работа - What Makes You Beautiful е супер добра, Live While We're Young не е лоша, другите са долу-горе, но самото бутане навсякъде от фенгърлите ме дразни супер много. Двата от тези петима са супер излишни и безлични - Niall и Liam.

Link to comment
Сподели в други сайтове

The Wanted са страшно зле, грозни, противни, нормално 1D да станат по-успешни. Песните им са ужасни също.

 

1D са средна работа - What Makes You Beautiful е супер добра, Live While We're Young не е лоша, другите са долу-горе, но самото бутане навсякъде от фенгърлите ме дразни супер много. Двата от тези петима са супер излишни и безлични - Niall и Liam.

 

Liam е водещият вокал в почти всичките им песни. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Някой знае ли точна дата за премиерата на 'Kiss you' ?

 

Офф тая песен ли е третият сингъл... две години едно и също, да сменят малко! Най-яките песни в албума са "C`mon c`mon", "I would", "Over again" и "They don`t know about us". Да снимат някоя от тях!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лиъм Пейн от One Direction пострада от фенка

 

Лиъм Пейн от One Direction е пострадал от фенка в Лондон. Инцидентът станал вчера – 8 декември, докато бандата преминавала през летище Хийтроу. Тълпа от фенки очаквала момчетата и една от почитателките на изпълнителите издърпала ръката на певеца толкова силно, че му оставила синина.

 

19-годишната звезда се оплака в Twitter и помоли феновете на бандата следващия път да са по-спокойни.

Пейн сподели и снимка на ръката си, като се пошегува, че раната е толкова сериозна, че може да се наложи ампутация.

 

Инфо: btvnews.bg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе Зейн що го съсипаха така, рус бретон, брада, спирала по очите, на всичкото отгоре отслабнал... на нищо не прилича, а беше симпатично момче.

Лиъм и него го обръснаха все едно е трети клас и има въшки. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе Зейн що го съсипаха така, рус бретон, брада, спирала по очите, на всичкото отгоре отслабнал... на нищо не прилича, а беше симпатично момче.

Лиъм и него го обръснаха все едно е трети клас и има въшки. :1000 (29):

Zayn вече е без кичур в клипа има кадри и с и без кичур.

Не знам мен Liam така ме кефи повече :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...