Jump to content



Аман от посредствени модератори


Препоръчани коментари

"Уважаеми" модератори на раздел поп-фолк, искам да попитам докога вие самите няма да си спазвате правилата за които сте назначени? Защо, след като има изрично правило от администратора на форума Момо за изрично оповестяване защо дадена тема е затворена от вас това почти никога не се спазва?

 

Извинявам се много, но вие сте назначени да модерирате, а не само да затваряте теми които ви скимнат понеже ви мързи да триете и премествате и да наказвате потребители отраз без преди това да сте дали процент предупреждение?

 

Траех си, траех си ама днеска вече ми писна.

 

 

Защо тази тема е затворена? На мястото си е, има връзка с поп-фолка и поствоете вътре (с изключение на спамера HUNTER) са си по темата?

 

Освен това тази тема в която 99,9% от постовете не са по темата стои отворена...

 

 

 

И понеже или не си знаете задачите, като модератори или сте се взели много насериозно за недосегаеми ще ви постна нещо написано от Момо и е качено дори като ВАЖНО в тоя раздел:

Здравейте драги модератори, грижещи се за този подфорум, имам една молба към вас.

Моля всеки, който трие постове, заключва теми или модерира мнения да си оставя името в темата, за да не ровя аз като къртица да търся кой какво е направил.

Всяко ваше действие се логва, така че аз така и така го виждам, просто ви моля да ми спестявате ровенето и да бъдете коректни към колегите си, които биват обвинявани за чужди действия.

За напред, ако се наложи да ровя заради някого просто ще му махна правата за раздела.

 

Благодаря предварително.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 35
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

От сега нататък възнамерявам да следя всяко модераторско действие. И ако не са спазени правата за модериране смятам да напълня пощенската кутия на момо.

 

Искам да виждам на всяка затворена тема обяснение - защо е затворена, защо не е почистена, защо някой е наказан без предурпеждение за това, а направо е баннат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз съм на мнение, че се затварят най - интересните теми. Като се заформи дискусия (форумите са с тази цел), се слага ключ за да се спре с "караниците" и "спама".

 

Не мисля, че модовете са посредствени, просто някои не са добре запознати с точните правила или термини. :)

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз съм на мнение, че се затварят най - интересните теми. Като се заформи дискусия (форумите са с тази цел), се слага ключ за да се спре с "караниците" и "спама".

 

Не мисля, че модовете са посредствени, просто някои не са добре запознати с точните правила или термини. :)

A какви модератори освен посредствени са хора, които не знаят правилата на форума?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Принципно доста теми се затварят без причина и модераторите си правят квото искат . Ама не мисля ,че това тря ти е проблема .. голяма работа , ебаси шибания форум , за кво тря се издребнява толова ... тука ше кажеш на живот и смърт .. особено ти Драконе много навътре винаги ги вземаш нещата .. Еби ги в гъза , ше кажеш нещо ти зависи от форума

Link to comment
Сподели в други сайтове

От сега нататък възнамерявам да следя всяко модераторско действие. И ако не са спазени правата за модериране смятам да напълня пощенската кутия на момо.

 

Искам да виждам на всяка затворена тема обяснение - защо е затворена, защо не е почистена, защо някой е наказан без предурпеждение за това, а направо е баннат.

 

Занимаваш се с глупости. Мирела влиза с профилите на Момо и Сакича, раздава банове на поразия, чисти им пощенските кутии, а те въобще не се вълнуват какво прави с профилите им. Откакто тя модерира всичко в този форум тук просто не трябва да се пише, не трябва да се правят теми, не трябва да се коментира, а само да се присъства, щото така е най-лесно. Питай си кура и въобще не обръщай внимание на такива простотии.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Принципно доста теми се затварят без причина и модераторите си правят квото искат . Ама не мисля ,че това тря ти е проблема .. голяма работа , ебаси шибания форум , за кво тря се издребнява толова ... тука ше кажеш на живот и смърт .. особено ти Драконе много навътре винаги ги вземаш нещата .. Еби ги в гъза , ше кажеш нещо ти зависи от форума

 

Въпросът е принципен. Щом ще се затварят теми, трябва да се знае защо и кой ги е затворил.

 

Мелето, колкото и да искаш да те удостоя с вниманието ми няма да стане. И в 100 теми да се опитваш да ми опонираш и да искаш да ти отговоря няма да стане :) Просто от край време си ми неприятен и както виждаш въобще не те отразявам, така, че си продължавай... Няма те огрее ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз само съм на мнение,че темата за илюминатите и посланията в ПОП-ФОЛК музиката си беше на място и нямаше нужда да се затваря,ставаше все по-интересно и имаше къде човек да сподели мнение по въпроса.

За друго не знам.. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз само съм на мнение,че темата за илюминатите и посланията в ПОП-ФОЛК музиката си беше на място и нямаше нужда да се затваря,ставаше все по-интересно и имаше къде човек да сподели мнение по въпроса.

За друго не знам.. :)

Да, отворете я, че голям смях ставаше там с Цура Янева.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Hunter и meleto, с последно предупреждение!

foxy, VOGUE е модератор, не и трябва да влиза в чужди профили, особено на Сакича, който не е модератор. В моя те уверявам, че не влиза никой, чета всеки "донос", взимам мерки по някои, по други не. При наличието на 20 души модератори, не смятам че аз трябва да решавам ежедневните форумски проблеми, за мен остават по-глобалните, другите препращам на модераторите.

Колкото до тази тема, когато я прочетат модераторите в раздела, нека кажат защо едната тема е затворена, а другата не. Надявам се да започнат и да спазват правилото за даване на обяснения в темите, които затварят, ще се радвам и на малкото - това, поне да се вижда кой ги затвяря :)

IMG2-1547558596.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо затворихте темата за илюминатите,като видимо имаше интерес,скоро не съм чел така тема във форума

 

И аз ей сега я четох,наистина е интересна и умрях от смях...За кво я заключиха,не знам!

Може би Мирела е станала фен на Цура и се дразни,че е останала на сухо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз също ви подкрепям твърдо!

 

Момо, да те питам, защо на мен преди време ми каза,че обясненията за затваряне на темите се давали в специална тема, а сега излиза, че си ме излъгал, какво става !?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз също ви подкрепям твърдо!

 

Момо, да те питам, защо на мен преди време ми каза,че обясненията за затваряне на темите се давали в специална тема, а сега излиза, че си ме излъгал, какво става !?

Тази тема вие не я виждате. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен темата за илюминатите е много интересна и Дракона е прав, че не трябва да е затворена.

ето, отварям я :)

 

Ако Момо не е съгласен, той ще я затвори

 

:Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

всъщност Мирела и нолето малко вповече се вживяват :1000 (29):

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

всъщност Мирела и нолето малко вповече се вживяват :1000 (29):

 

най-вече. Миналата седмица бяха баннати 7,8 от най-активните форумци, съответно 2-3 дни беше пълно мъртвило

Link to comment
Сподели в други сайтове

най-вече. Миналата седмица бяха баннати 7,8 от най-активните форумци, съответно 2-3 дни беше пълно мъртвило

 

Тва беше Мирела,тя си го написа в скандалите..

Според мен трябваше да ни предупреди чрез там ония проценти,но както и да е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тва беше Мирела,тя си го написа в скандалите..

Според мен трябваше да ни предупреди чрез там ония проценти,но както и да е.

Да,от край време съм забелязал,че тоя уорн не се има за нищо,направо се банва

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

"нолето" не може да банва.

Никъде не съм казвал че има тема с причини за затваряне на теми, има тема с причини за наказване на потребители. Винаги съм искал да се пише кой и защо затваря тема, в самата тема, но...

IMG2-1547558596.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе какво само мешате в спора Нолето, Иван и който и да е с права за модериране в този раздел? Те нищо общо нямат, освен да изчистят някой пост при спам и обиди. Всичко в този ФОРУМ прави Мирела по абсолютно свои виждания и прищевки. 5 години се бута да вземе да модерира всичките 150 000 раздела и ето, че Момо и е дал да дерибейства навсякъде. И понеже на нея не и се занимава да чете постове, да проверява в детайли (като Флаша в предните години).... кой и защо е започнал някакви сеири и кои реално заслужава да почива и да не пречи на останалите просто си затваря теми и така сеирите се ограничават. В крайна сметка откакто тя се зае да прави всичко, активността на потребителите тук е поне 5 пъти по-ниска от годините 2008-2011. Дори сме си говорили с някои хора изявяващи се тук по скайп, да си вдигаме парцалите и да се изнасяме на някое друго място точно заради този стил на модериране в Рамания. А тъкмо научихме всички чалгарки да киснат по цял ден тук за да ни четат.....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...