Jump to content



Link:Dess - Only one


Препоръчани коментари

  • Отговори 26
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Най-активни дни

Топ коментиращи в тази тема

Благодаря Ти Митко за записа на прекрасния клип на Десислава . :Vishenka_05: :girl_in_love: :waltz: :77: :yoji: :bv:

 

Zamuna.NETlogo.jpg

 

Заповядайте още 1 Линк :

 

Zamunda.NET - Линк към Dess - Only one (2012) - Размер 84.27 MB

 

magnet:?xt=urn:btih:475fdb19b84a72af07e8e8474d8d65233b2f86c4&dn=Dess+-+Only+one+%282012%29

 

Снимка 1 Снимка 2 Снимка 3 Снимка 4

 

Zamuna.NETlogo.jpg

 

 

С Уважение : Пепи

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някаква смесица ми е между "Don't let me be the last to know" & "Wicked game" и може би заради това толкова много ми харесва. Надявам се само третото видео на Dess да не го снимат пак на някой плаж :lol:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотно излъчване и от двамата. На пръв поглед семпло видео, но всъщност разказва много за чувства, точно като песента. Обожавам и двете, Десислава прави от хубави, по-хубави песни и клипове напоследък. Дано го забележат повече хора. Не очаквано за мен, но dance песен ме докосна. А сега и с видеото съм изцяло запленен.


Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)

Много чувствено видео... Тази година Десислава пуска все стабилни песни и клипове- да продължава в същия дух!

Песента вече я срещам по The Voice, БГ радио, Витоша, а като гледам и City не е по-назад... Да завъртят клипа и по други телевизии, и да се надяваме сингълът да има успех...

Редактирано от SuperGeorgi
Link to comment
Сподели в други сайтове

Зариби ме песента. А клипът е в абсолютен синхрон с парчето, дори носи неговата меланхолия. Страхотни са и двете (клип, песен), и двамата (Десислава и Светлозар).

Дано да се забележи този проект и в чужбина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента си я харсвам много още от деня в който се появи, а клипът ме грабна мноого. Отговаря изцяло на песента, има нещо толкова прекрасно и меланхолично и в него. Браво :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой може ли да напише само текста на припева, че не мога да чуя една фраза и мн се дразня така :)

 

Ако може някой да напише направо целия текст и превода.

 

Иначе клип, песен всичко е 6. Деси Слава тази година вади доста добри неща, определено се е стегнала, да продължава в същия дух. Клипът е много семпъл, но точно това го прави въздействащ и напълно отговарящ на звученето на песента и тематиката на текста.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)
Някой може ли да напише само текста на припева, че не мога да чуя една фраза и мн се дразня така :)

 

I can't feel what is real no more,

I can't see this world like it was before.

I can't feel - can you help my soul,

I'll be always that stanger in your world

 

Мисля, че е така, ако има правописни грешки - простете ми. :1000 (29):

Скоро не ме беше зарибиявала толкова песен... да не говорим, че е комерс и я сравняват с Ина, пък интересно, че аз никога не съм харесвал песните на Ина...

Деса е жестока!

Редактирано от pacho
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...