Jump to content

Всичко за сръбската музика


Препоръчани коментари

Много са смешни като слизат от скъпите возила със скъпите чепици и парцали и са принудени да вървят по този закърпен асфалт. :D Гледам и Саша Попович си е докарал Ферарито пред това хале.... как ли е минал през тези копки, умислих го....

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, pacho каза:

Много са смешни като слизат от скъпите возила със скъпите чепици и парцали и са принудени да вървят по този закърпен асфалт. :D Гледам и Саша Попович си е докарал Ферарито пред това хале.... как ли е минал през тези копки, умислих го....

Баба ти Снежа я подбъзикнаха журналята Саша да я повозел... :D И тя се одзвери.

 

Не е към Снежа, харесвам песента просто. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кои са собствениците, че изоставам с тия информации...

Ами нека дават концерта, сигурно ще е по-добре заснет от на Брена и Драгана.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Снежка дали изобщо ще успее да се качи в него. :D Ще трябва с кран да я слагат, то е доста ниско.

Рада и аз я чакам, много се забави, снимаше видеа уж още в края на миналата година.

Цеца сега какво прави? Водеща ли е станала. Много се активизираха нещо.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рада е малко неамбициозна и трудно организираща се. Но подбира. Да се надяваме, че си е струвало чакането.

Ако за Снежа трябва кран, какво ще кажеш за Радойка тогава:

WWW.INSTAGRAM.COM

1,275 likes, 989 comments - srbija_showbizz on January 2, 2024

:D

Link to comment
Сподели в други сайтове

И тя няма да се класира за Ферарито.... какво им е станало, гледам и Милица Тодорович почти се търкаля, а беше отслабнала. Явно плескавиците и каймакът си казват думата. :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, adorable каза:

Кои са собствениците, че изоставам с тия информации...

Ами нека дават концерта, сигурно ще е по-добре заснет от на Брена и Драгана.

https://en.wikipedia.org/wiki/United_Group

Вероятно ще е подобно заснет, едва ли ще наемат друга фирма този път.

Милица има ново гадже, а тя като се задоми и се укръгля и грям не й се работи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, DrAkO каза:

https://en.wikipedia.org/wiki/United_Group

Вероятно ще е подобно заснет, едва ли ще наемат друга фирма този път.

Милица има ново гадже, а тя като се задоми и се укръгля и грям не й се работи.

Мерси. Аз одеве намерих тази статия, скандална е:

AFERA.BG

НОВА ТВ И СКРИТИЯТ СОБСТВЕНИК. КОЙ СТОИ ЗАД ФАЛИРАЛИЯ СЪРБИН БУФОСИНХРОНИСТ

.От какъв пол е гаджето? :D Да е жива и здрава, но ѝ трябва новац след Арена, искаме хубави песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 27.03.2024 г. от 8:56, DrAkO каза:

RAZVODI SE DRAGANA MIRKOVIĆ

Rastaju se posle 24 godine braka, pevačica priznala: "Poslednje tri godine ne živimo pod istim krovom"

 

WWW.REPUBLIKA.RS

Dragana Mirković - Pevačica Dragana Mirković predala je papire za ravzod braka!

 

Мисля, че Стефимир трябва да престане да бъде такъв ревностен фен на Круела Девил с наднормено тегло.

Стеф, не сме 90-те, тази вече бие на кухо и е отбклъскваща дъртица, а като гледам и помен няма от тогавашните й хитове.

Предписвам преориентация към дъщерята на Цеца, нейния лиричен глас и отбора на саботиращите кариери.

- Д-р Хинова

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Balkandji1 каза:

Мисля, че Стефимир трябва да престане да бъде такъв ревностен фен на Круела Девил с наднормено тегло.

Стеф, не сме 90-те, тази вече бие на кухо и е отбклъскваща дъртица, а като гледам и помен няма от тогавашните й хитове.

Предписвам преориентация към дъщерята на Цеца, нейния лиричен глас и отбора на саботиращите кариери.

- Д-р Хинова

 

Мнение за новата лидерка и друга любимка на Стеф?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Andrew Cunanan. каза:

Мнение за новата лидерка и друга любимка на Стеф?

 

Одобрявам я. Първата песен доста ми хареса. Тази ли е новата лидерка? Дъщерята на престъпницата не се ли котира?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поздрав за всички престъпници в музиката, политиката и живота, които ще гоня до дупка:

1. Не сме 2000 и метресите на паравоенни криминалци не вървят. Освен в затвора.

2. Водолей съм, гледам напред, но ровя и надълбоко и не ме интересува само кой е успял, а КАК е успял. Мен не могат да ме излъжат, не съм конформист. Като гледам, и масите взеха да се усещат - надраскани постери и билборди в Хърватска и негласен забранен улас и в Босна. Що така? После що саботирала тайно по-успешните... Че тя не е спирала, така са я научили от Земунски клан. Чакам Видовден - много го обичам. Жалко, че все в други животи се връща и доброто, и лошото, когато имаме амнезия за предишните.

3. Когато някой, особено жена, има здравословен проблем заради изявената си ДОБРОТА, винаги ще го защитя. Защото е напълнял не по своя воля... докато някои други доброволно си слагат силикон в ремаркетата отзад и си ги разхождат по сцената. И за това трябва да им ръкопляскаме?! Мерси. 

4. Не сме и 2010, за да слушаме музикалните кълнежи на ехидни певачки и държанки на ДПС с пришити лица от България. Аман и бактън!

5. Когато Лила, Азо, Преса, Глора, Славун, Бойко Тиквата или който и да е реши да дари по 50 хил. лева на балкански градове в помощ на хора в нужда - лично ще им направя поклон. Дотогава, понеже достатъчно ме разочароваха - да си траят, тяхното време мина! Всеки да си слуша каквото иска. Благодаря за вниманието.

6. Хитовете си ги има повече от другите, то се вижда по концертите ѝ.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стефимир обаче колко я мрази тая Цеца, уникален е. Много ме кефи колко емоциално се възмущава от мръсотиите й. Тя и в лице мяза на злобна, злокобна циганка-вещица.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, adorable каза:

4. Не сме и 2010, за да слушаме музикалните кълнежи на ехидни певачки и държанки на ДПС с пришити лица от България. Аман и бактън!

😂😂😂

Мани, към днешна дата вече е с пришито лицето поне номер 5 и продължава да е най-оборотната българска изпълнителка. Много писна Арлекина, но в тази наша България положението е толкова зле, че на небосклона не се вижда заместител. Тази Габриела, дето пее "Карма" ми е много симпатична, ама да не би - никоя от младите не дава заявка да измести Пришитата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Balkandji1 каза:

Стефимир обаче колко я мрази тая Цеца, уникален е. Много ме кефи колко емоциално се възмущава от мръсотиите й. Тя и в лице мяза на злобна, злокобна циганка-вещица.

В края на миналия век беше много красива, но сега циците и джуките ѝ са като еърбегове, а задникът като ремарке. ВЪобще развали се.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Balkandji1 каза:

Одобрявам я. Първата песен доста ми хареса. Тази ли е новата лидерка? Дъщерята на престъпницата не се ли котира?

Наборката на ЦАЦА по години кариера е:

едно време Кама копираше визии от нея, в днешно време Йеца е недостижима и Камзи изглежда като ако върху салфетка до нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Йелена изобщо не е наборка по кариера на Цеца, която е почнала 1988-ма. Що лъжеш, ще ти порасне носа! :D

Иначе на Цеца започнаха а й се връщат мръсотиите. За жалост, но напълно закономерно - удря я в децата й. Щерка й нали загуби дете и го беше приела много тежко.

Мен Цица ме ядоса, щото ми блокна канала в тубата, където бях качил 4-5 клипа на Глория и 1-2 на Нелина с изпълнения на нейни песни. Разбирам че завижда на майсторлъка на нашите, ама бива ли така да се разпорежда с един частен канал? Мисля да се включа към Йеца с един общ иск за нанесени нематериални щети.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо трябва децата или внуците да изкупуват грехове, каква е тая логика? Не може ли просто да стои мирна и да си пее... ама то тя иначе нямаше да е това име, ако не беше ползвала тия методи. И това не започва с Аркан, а още преди него е имала любовник мюсюлманин, когото е изпързаляла жестоко и е допуснала да го отвлекат. Даже одеве ми попадна едно клипче в ТикТок, където точно и ясно се казва, че тя по-голям мафиот мъжа си всъщност.

После вече идват злоупотребите в размер на 3 млн. евра, с футболни трансфери, с незаконни оръжия вкъщи, с отвличания на една камара хора. Ми пей си просто и това е. Шило в торба не стои. Каквото трябва, има законов ред да си понесе, но тя е приятелка с политици и прокурори - те едни на други си покриват мизериите, както тука години наред правеха Гешев, Борисов, Сарафов и компания. Аз съм като някаква хрътка за такива хора с дуална природа и ги следя с времето как се променят и прикриват, защото по традиция масите имат много къса памет за нещата, които не ги касаят пряко. На мен са ми интересни да им изучавам психологическата мотивация. :D

Та като цяло семейството на Цеца не е особено приятно, Велко е агресивен чобанин. Анастасия може да е най-свястната от всички и затова удара понася най-вече тя. Дай Боже да се сдобие с дете - тия неща не бива да имат общо с деянията на майка ѝ. И на такива кармични несправедливости много се дразня.

Всеки трябва да внимава какво прави и пожелава и е много важно и да не се кълне, даже и в заглавие на песни. Ама то това на нашите селянки едва ли им е ясно. Концерти в Арена ми правят, за да пеят "Да ѝ приседне"... Онази пък другата, другарката на Доган... още се чекне бясна в дискотеките, грачи и налива шотове. Юбилей ми правила. Лошото е и че такива като Десислава се подведоха по тях и станаха същите. Глория е изключение, можеше да бъде и още по-голямо такова, но за мен от нея масите се отдръпнаха именно когато започна да се прави на Цеца... и то не толкова външно, колкото като начин на живот - тогава изгуби много по точки, а днес можеше да е повече и от нея, и от Драгана за България, а не да пълни НДК и Летен театър по 1 година, докато Софка го прави за часове или дни.

Да похваля поне за пеенето:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...