Jump to content



"Gossip Girl" / "Клюкарката"


Препоръчани коментари

GossipGirl.jpg

„Клюкарката“ (на английски: Gossip Girl) е американски тийн сериал, базиран на едноименната книга на Сесили фон Зигезар. В него се разказва за живота на тийнейджъри, живеещи в елитната част на Манхатън - Ъпър Ийст Сайд (Upper East Side). Основните персонажи са Сирина ван дер Удсън, Блеър Уолдорф, Дан Хъмфри, Натаниъл (Нейт) Арчибалд, Чък Бас и Джени Хъмфри, ученици в елитните частни училища Констанс Билард (девическото училище) и Сейнт Джуд (момчешкото училище), където социалният статус е от първостепенно значение и запазването и изграждането му пораждат редица интриги.

The Gossip Girl Blog е името на блог, където Клюкарката пуска клюки, свързани с Ъпър Ийст Сайд, директно от живеещите там. Тя контролира живота им, тя поставя правилата, пуска първа новините и плете интригите. Всеки иска да знае коя е тя, но никой не може да разгадае самоличноста ѝ. Всички епизоди на сериала са наречени на известни книги, пиеси, комикси и най-често на филми.
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 75
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Първият сезон за мен си остава най-добрия.

Винаги към края на сезона им се получават нещата, през другото време имат много слаби епизоди.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Миналия сезон едвааам го изгледах ... А сега даже не помня за кво ставаше въпрос. Този още се каня да го почна, но имам някакво странно предчувствие, че ще е голяма тъпотия.

Бях чел някъде, че в края на другия сезон се разкрива коя е клюкарката ... Па да видим :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Миналия сезон едвааам го изгледах ... А сега даже не помня за кво ставаше въпрос. Този още се каня да го почна, но имам някакво странно предчувствие, че ще е голяма тъпотия.

Бях чел някъде, че в края на другия сезон се разкрива коя е клюкарката ... Па да видим :)

 

В края на другия ли? Аз се чудя, според мен това ще е последния сезон или макс още един да има. :dontgetit:

Link to comment
Сподели в други сайтове

5ти сезон е мега голямата тъпотия, няколко епизода направо ги пропуснах :mf_surrender: само последния е як, силно се надявам да не умрат Чък и Блеър, защото сериала без тях е едно голямо нищо.. иначе ще има и 6-ти, в чийто край ще разкрият коя е клюкарката..

Link to comment
Сподели в други сайтове

5ти сезон е мега голямата тъпотия, няколко епизода направо ги пропуснах :mf_surrender: само последния е як, силно се надявам да не умрат Чък и Блеър, защото сериала без тях е едно голямо нищо.. иначе ще има и 6-ти, в чийто край ще разкрият коя е клюкарката..

 

Блеър пък защо да умира?! Само Чък е в лошо състояние, но съм сигурен, че няма да умре. Относно шести сезон е прекалено рано да се каже, а и рейтингът не е никак добре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Блеър пък защо да умира?! Само Чък е в лошо състояние, но съм сигурен, че няма да умре. Относно шести сезон е прекалено рано да се каже, а и рейтингът не е никак добре.

не го помня много добре, отдавна го гледах епизода, ама май и за нея нищо не се разбра.. иначе е от създателите на Ориндж Каунти, както там убиха важен и главен персонаж - Мариса, така и тук спокойно могат да убият Чък :mf_surrender: а и все пак малко трябва да раздвижат тоя сериал, ама предпочитах Нейт да умре, той е най-противен от всички.. важното е, че идиотките Джена и Ванеса ги няма :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен първите два сезона бяха най-интересни.Изгледах ги за нула време,а на последните 2 сезона гледам епизодите с по седмица по-късно, че и повече.

Вече не ми е толкова интересно и мисля,че ще е най-добре това да е последния сезон.Но само да не убиват Чък,защото без него няма Gossip Girl.Искам да е заедно с Блеър,а принца да си заминава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Свалих 1 сезон,но нещо не ме кефи :х

стигни до 10ти епизод, определено ще се зарибиш, мен ме хвана след 7ми, преди него ми беше хипер скучно, ама ми казаха, че около 10ти започва интересното и затова не се отказах :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

може Чък да умре и Блеър да остане с Дан :1000 (29): :1000 (10):

Ужас :1000 (10): Блеър никога не съм я харесвала с Дан.

Стана така,че всеки е бил със всеки в тоя сериал.Особено Нейт ги мина всички. :1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

не го помня много добре, отдавна го гледах епизода, ама май и за нея нищо не се разбра.. иначе е от създателите на Ориндж Каунти, както там убиха важен и главен персонаж - Мариса, така и тук спокойно могат да убият Чък :mf_surrender: а и все пак малко трябва да раздвижат тоя сериал, ама предпочитах Нейт да умре, той е най-противен от всички.. важното е, че идиотките Джена и Ванеса ги няма :gun_bandana:

 

Мариса я убиха с причина, по принцип не са мислили така да се развие сериала...

Аз пък си мисля, че Блеър си беше жива и здрава, само за Чък не се знаеше.

Кога започват новите епизоди?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мариса я убиха с причина, по принцип не са мислили така да се развие сериала...

Аз пък си мисля, че Блеър си беше жива и здрава, само за Чък не се знаеше.

Кога започват новите епизоди?

убиха Мариса за да си вдигнат падналия рейтинг, може и тука така да направят, че с всеки изминал сезон пада все повече.. новите епизоди започват на 16ти януари

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мариса я убиха, защото Миша си повярва много и реши, че вече трябва да гради по- сериозна филмова кариера, но вместо да се запъти към едни бели линийки и сега е една развалина.

Колкото до "Клюкарката"... нямам търпение вече да го спрат. Последното интересно нещо в този сериал бе Жулиет.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
Страшен епизод, много се изкефих как Блеър избяга точно с Дан. А финалът беше доста двусмислен - Джорджина ли е Клюкарката или по-скоро само този път се изживява като такава... май ще е второто.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Страшен епизод, много се изкефих как Блеър избяга точно с Дан. А финалът беше доста двусмислен - Джорджина ли е Клюкарката или по-скоро само този път се изживява като такава... май ще е второто.

В началото на епизода нали започна с думите: Новата клюкарка е тук... Доколкото си спомням.

Обаче епизодът беше брутален, от много време не ме е кефил така техен епизод.

Доста интересни неща се случиха, а това с принца въобще не го очаквах. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

най-сетне още един страшно добър епизод за сезона... обаче цялата история между Блеър и Дан се получава супер тъпо със Серина, тя не знае ли, че Дан обича Блеър, че не съм гледал няколко епизода ? тъпо е, да й кажат все пак, ама то май и самата Блеър не знае :1000 (10): и най-сетне се появи Джорджина :notworthy:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Колкото до "Клюкарката"... нямам търпение вече да го спрат. Последното интересно нещо в този сериал бе Жулиет.

Съгласен съм. След като махнаха Кейти Касиди, много затъпя.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
Тая Джорджина ме дразни супер много. Между другото сериала беше малко в дупка, ама нещата тръгнаха. Последните няколко епизода са ми много интересни.
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
Аз все още не съм започнал да го гледам,все отлагам.. сигурно лятото!

И какво сега,Серина е клюкарката? :D

 

Беше, но за кратко. Истинската Клюкарка отново е във владение на лаптопа и сайта. :1000 (30):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много добър епизод и страшен край, макар и предвидим за мен лично. Старата клюкарка се върна и сериала пак заприлича на себе си с този епизод. От километри се забелязва химията между Чък и Блеър :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...