Jump to content



"Gossip Girl" / "Клюкарката"


Препоръчани коментари

Според мен първите два сезона бяха най-интересни.Следях ги с голям интерес,но след това сериала стана пълна боза.Особенно последните два сезона дори нямах желанието да ги тегля.
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 75
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Ето и моето мнение:

 

Първи сезон - Интересен, има много добри епизодчета

Втори сезон - Супер е и той. Има доста интриги.

Трети сезон - Любимият ми сезон. Най-интересният от всички.

Четвърти сезон - До средата беше много интересен, около интригата с Джулиет, но втората половина на сезона беше пълна скръб. Най-слабият сезон като цяло.

Пети сезон - Много по-добър от четвърти. Много интриги и разкрития.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Този сериал кога точно се разваля, защото аз сега съм до средата на втори сезон и още е добре?

 

Не знам, мен ме кефят най-мн епизодите с Хилари Дъф, особено момента с тройката... :1000 (29): Мисля, че това беше в трети сезон.

Link to comment
Сподели в други сайтове

на мен ми допада заради тоталното отсъствие на трите ми най- омразни персонажа.

Определено, всичко е толкова хубаво без онези мърли :helpsmilie: Иначе началото си беше средно, може би ми хареса, защото до някаква степен ми липсваше сериалчето, но и аз се радвам, че сезонът е кратък и последен, всичко стана толкова банално, че не е истина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всъщност Ванеса и Джени внасяха доста повече интриги във филма, сега сме принудени да гледаме само Блеър с вечното "обичаме се, но се нараняваме" и Серина, която никога не знае какво иска. Доста са втръснали вече.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Всъщност Ванеса и Джени внасяха доста повече интриги във филма, сега сме принудени да гледаме само Блеър с вечното "обичаме се, но се нараняваме" и Серина, която никога не знае какво иска. Доста са втръснали вече.

 

Подкрепям те! Ванеса винаги ми е била противен персонаж, но пък Джени ме кефеше с нейната наивност и глуповатост.

В последния епизод ще видим Джулиет (Katie Cassidy). Дали няма да се окаже тя клюкарката?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всъщност Ванеса и Джени внасяха доста повече интриги във филма, сега сме принудени да гледаме само Блеър с вечното "обичаме се, но се нараняваме" и Серина, която никога не знае какво иска. Доста са втръснали вече.

 

 

 

 

Джени ще се завърне в някой епизод през сезона. Потвърдено е.

 

За Кейти Касиди не знаех. Любимка ми е. 1000%20(6).gif

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Всъщност Ванеса и Джени внасяха доста повече интриги във филма, сега сме принудени да гледаме само Блеър с вечното "обичаме се, но се нараняваме" и Серина, която никога не знае какво иска. Доста са втръснали вече.

 

Те че внасяха, внасяха, но аз казвах защо на мен ми хареса пети сезон, а той е липсата на тия двечките и Джулиет. Нищо против актрисите- героините не ми допадат никак. Въпреки че на Джени й бях голяма фенка в началото. Всъщност- за "мразене", "мразя" само Джулиет (не Кейти Касиди)- тя ги повлече.

За феновете им- спокойно- и трите ще осъществят поява. :1000 (30):

 

Джорджина почна да ме кефи. Толкова е зле, че или се самоубиваш (понеже нея не може да я утрепеш) или избираш живота и като защитна реакция мозъка ти те убеждава колко е готина. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джорджина винаги ми е харесвала, много съжалявам, че не е главна героиня, много по-забавна и интересна е от онези повлекани и Серина, на ниво Блеър е :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Епизодът тази седмица беше много добър. Вече нямам търпение да идва другата седмица за финала. Очертава се да има доста изненадващи обрати. Сега като се замисля, въпреки своите слаби моменти, за мен сериалът ще си остане един от най-любимите ми.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотен финал!

 

СПОЙЛЕР:

 

Почти всичко се нареди както трябваше. Радвам се, че разкриха самоличността на Клюкарката. Участието на Кристън Бел и Рейчъл Билсън в епизода ме изненада много приятно. Радвам се, че дадоха персонажи от предишни сезони. Много ще ми липсва този сериал. XOXO, Gossip Girl

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Хаха и какво сега, Госип гърл е Госип бой. :1000 (29): Сигурен съм, че ако се върнем назад в епизодите ще намерим доста несъответствия на тази развръзка, но както и да е.

Като цяло този сезон беше доста претрупан и направен като за деца в трети клас... В най-големия световен мегаполис героите постоянно се срещаха случайно по улиците, такситата и ресторантите. :1000 (29): Да не говорим колко нелепо беше направена цялата история с Барт Бас.

Иначе това си остава един от любимите ми сериали, особено първите 3 сезона бяха много силни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не зацепих Лили и Руфъс по устата ли се целунаха и заедно ли са в крайна сметка, защото той седна до друга жена накрая? :mf_surrender:

И много ме изкефи статията във вестника накрая - Лола и Оливия участват в пиеса по автобиографията бестселър на Айви. :happybday:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
Разбра ли се коя е Клюкарката?

 

Да, във финалният епизод се разбра.1000%20(30).gif

На мен също ще ми липсва сериалът, бях свикнал с него толкова години...

Но както винаги съм казвал, последните сезони бяха претрупани с прекалено много драма и мисля че направиха хубаво като му теглиха чертата, а не продължиха да го разводняват.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, във финалният епизод се разбра.1000%20(30).gif

На мен също ще ми липсва сериалът, бях свикнал с него толкова години...

Но както винаги съм казвал, последните сезони бяха претрупани с прекалено много драма и мисля че направиха хубаво като му теглиха чертата, а не продължиха да го разводняват.

Аз го гледах до 4-ти сезон и спрях, че ми омръзна нещо. И коя е Клюкарката?

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Много ми хареса финала, то е ясно, че бяха голям фалш последните 2 епизода, ама си беше хубаво все пак :) Много ми хареса и това - "Ти си никой, ако не те коментират". Дан е Кралица!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дан е клюкарката? :mf_surrender: Значи е психично болен, в първите сезони постоянно се коментираше като бедняк, жалък, отвратителен и т.н

Но аз лично си знаех, че ще е нещо супер изненадващо.

Както ще видите, че в "Pretty little liars" "А" ще е една от 4-те приятелки :1000 (29):

 

P.S-Ако някой каже как са реагирали всички спрямо Дан много ще се радвам. Спрях го в началото на 5-ти сезон, а не ми се гледа всичко от тогава :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дан е клюкарката? :mf_surrender: Значи е психично болен, в първите сезони постоянно се коментираше като бедняк, жалък, отвратителен и т.н

Но аз лично си знаех, че ще е нещо супер изненадващо.

Както ще видите, че в "Pretty little liars" "А" ще е една от 4-те приятелки :1000 (29):

 

P.S-Ако някой каже как са реагирали всички спрямо Дан много ще се радвам. Спрях го в началото на 5-ти сезон, а не ми се гледа всичко от тогава :D

Е, изгледай поне последния епизод, аз така правя, когато зарязвам някой сериал, обаче все пак винаги искам да видя как свършва ;д Иначе за лъжкините от самото начало си мисля, че една от тях има нещо общо с А, ще видите, че Ария не е такава лигава елементарница, за каквато се представя, ще скандализира жестоко ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дан е клюкарката? :mf_surrender: Значи е психично болен, в първите сезони постоянно се коментираше като бедняк, жалък, отвратителен и т.н

Но аз лично си знаех, че ще е нещо супер изненадващо.

Както ще видите, че в "Pretty little liars" "А" ще е една от 4-те приятелки :1000 (29):

 

P.S-Ако някой каже как са реагирали всички спрямо Дан много ще се радвам. Спрях го в началото на 5-ти сезон, а не ми се гледа всичко от тогава :D

То, ако си мислиш, че и те са знаели кой ще е клюкарката... :D Просто накрая хвърлят някаква бомба, нали сериалът така или иначе свършва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...