Jump to content


Домашен арест


Препоръчани коментари

serial_domashen_arest_logo.jpg

 

 

 

"Домашен арест" е български комедиен сериал на bTV. Сериалът е комедия с изпълнителен продуцент MediaPRO Enterteinment. Очаква се първият сезон да започне излъчване през ноември 2011, като част от "Сезонът на българските сериали".

 

Започва на 17-ти ноември (четвъртък) от 21:00 часа, времетраене: 45 минути.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Честно казано изобщо не ми хареса. Дори ми е доста тъповата комедийка. Не знам как имат съвестта да предлагат подобен сценарий на толкова добрата комедийна актриса Лолова.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Постигнали са нещо, но има какво да се желае още. От видяното до момента ми се струва, че това е най-смешния български комедиен сериал излизал скоро.

Като цяло много се смях на първия епизод, но наистина малко са прекалили с монтирането на смеха и репликите на места стоят супер изкуствено.

Татяна Лолова и Мая Бежанска ми харесаха най-много. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Татяна Лолова прави филма... Двете с Мутафова са много големи просто... Няма други като тях двете и Калоянчев... Аз лично искрено се забавлявам с филма, много е добър, особено тази седмица коледната серия беше уникално яка...

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
Някакво друго инфо? Клипчето дали го има и в туба? :)

 

 

Саки, ако желаеш да го гледаш може да ти го сваля и кача в някой достъпен тракер от чужбина или на някой сървър например . :)

Ти си един от големите и сериозни хора, приятел за милиони .

 

 

С уважение : Пепи

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...