Jump to content



"How I met your mother?" / "Как се запознах с майка ви?"


Препоръчани коментари

how_i_met_your_mother_s1_box222.jpg

 

През 2030 г. Тед Мозби (озвучен от Боб Сагет) събира дъщеря си и сина си да им разкаже историята за това, как се е запознал с майка им.

 

Историята започва през 2005 г., когато Тед (Джош Раднор) е самотен, 27-годишен архитект, живеещ с двамата си най-добри приятели от университета - Маршъл Ериксен (Джейсън Сегел), студент по право и приятелката му, с която се среща повече от 9 години - Лили Алдрин (Алисън Хъниган), учителка в детска градина. Тяхната любов кара Тед да се замисли за сериозна връзка и да опитва да намери своята половинка, за огромно възмущение на приятеля им Барни Стинсън (Нийл Патрик Харис) - непоправим женкар с доходна, макар и неизвестна корпоративна професия. Когато Тед започва да търси идеалното момиче, Барни измисля игра, с която да го представя на момичетата: "Здрасти, познаваш ли Тед?". Така Тед се запознава с амбициозната млада репортерка Робин Счербатски, в която бързо се влюбва и тя става част от групата приятели.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 54
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

има ли фенове на този уникален сериал ? наскоро го почнах и със всеки епизод ми е все по-смешен и забавен, страшен е :girl_witch: всички герои ме кефят изключително много..

Link to comment
Сподели в други сайтове

има ли фенове на този уникален сериал ? наскоро го почнах и със всеки епизод ми е все по-смешен и забавен, страшен е :girl_witch: всички герои ме кефят изключително много..

Аз го следя. Гледал съм всяка серия по два пъти (най-малко). Винаги са забавни и оригинални!

На кой сезон си?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз го следя. Гледал съм всяка серия по два пъти (най-малко). Винаги са забавни и оригинални!

На кой сезон си?

още съм на 1-ви, вчера го почнах, ама смятам да изгледам всички сезони до неделя, че съм свободен тая седмица :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

още съм на 1-ви, вчера го почнах, ама смятам да изгледам всички сезони до неделя, че съм свободен тая седмица :girl_witch:

:)) Няма да сбъркаш. Аз като го почнах бях много скептично настроен, виках си, сега тоя филм - max 2 сезона и се разбрало коя е майка им.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:)) Няма да сбъркаш. Аз като го почнах бях много скептично настроен, виках си, сега тоя филм - max 2 сезона и се разбрало коя е майка им.

аз от около година се чудя дали да го почвам, винаги си мислех, че от самото начало разкриват коя е майката ;д ама тъкмо бях изгледал доста сериали и се сетих за него и си викам да го почвам и без това много от приятелите ми го гледат и никой няма лошо мнение за него.. определено не съжалявам, супер е :girl_witch: иначе Барни ме забавлява най-много ;д

Link to comment
Сподели в други сайтове

изгледах 3-ти сезон, в момента тегля 4-ти.. сериалът е уникален, меко казано :girl_witch: толкова е интересен, забавен и legen.. wait for it.. dary ! yeah, legendary :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: всички са толкова забавни, ама най-най си е Барни :notworthy: и мисля, че е влюбен в Робин :1000 (33): дори да е така, не ми казвайте.. героинята на Бритни Спиърс беше тотално куку :1000 (29): невероятен сериал

Link to comment
Сподели в други сайтове

В момента свалям първи сезон и смятам да го гледам. :Vishenka_05:

гледай го, уникален е.. за 4 дена изгледах 3 сезона, успя да измести от сърцето ми сериали като "Heroes" и "Desperate housewives", просто е уникален :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
:girl_witch: Хах, много е як актуалният епизод!

супер беше, ама вече нямам търпение да разбера за коя се е оженил Барни ;д сигурно е за Нора, ама аз искам да е Робин, Нора си я харесах за Тед и майка на децата му ;д

Link to comment
Сподели в други сайтове

супер беше, ама вече нямам търпение да разбера за коя се е оженил Барни ;д сигурно е за Нора, ама аз искам да е Робин, Нора си я харесах за Тед и майка на децата му ;д

Или е Нора или Робин, така си мисля и аз. Предполагам, че е Робин, защото още в първата серия разбрахме, че си го иска пак ;d

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

вече стана ясно, че Робин ще е жената на Барни :girl_witch: тоя сезон според мен е много по-слаб от останалите, дано да спрат сериала, че ще го развалят съвсем..

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Не че е слаб сезона,но вкараха малко по-сериозни елементи.Дори на моменти си е драма,но пък така е по-разнообразен.Мисля си,че ще има поне още един сезон.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...

Голяма фенка съм му вече 2 години. Започнах го на шега по "Фокс лайф", но после започнах да дърпам новите серии. Плакала съм, смяла съм се и за доста неща съм се замисляла. Последният сезон ми беше скучен, защото с това забавяне на сериите губех нишката, но сега го повтарям и ми харесва. Нямам търпение да видя майката, но и не ми се иска да свършва. Най - хубавото в "Как се запознах с майка ви" е замисълът, подредбата на събитията, как всичко си идва на мястото накрая. Това е й основното послание. Мога да пиша още много, защото сериалът ми е слабост, но едва ли някой ще прочете и това, така че спирам. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Аз oт това лято започнах да го гледам, защото доста хора го препоръчват и харесват и най-накрая се реших. Интересен е много сериала и малко по малко изгледах всички сезони. Седмия сезон доста интересно завърши. Надявам се вече скоро да разкрият майката, нетърпелива съм. :D Надявах се сватбата наистина да е между Робин и Барни. Аз ги харесвам като двойка, радвам се че така се развиват нещата между тях.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Леле, то започнал 8-ми сезон, аз още не съм изгледал последния епизод на 7-ми :mf_surrender: Надявам се новото сезонче да е като първите 6, които бяха мега добри, знае ли се колко сезона ще има?

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Последният епизод много ми хареса - първо, защото беше излъчен по това време на годината и второ, защото Барни и Робин най-накрая се сгодиха! Беше измислен страхотно, особено финала! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...