Jump to content



"How I met your mother?" / "Как се запознах с майка ви?"


Препоръчани коментари

Аз харесах финала. Беше неочакван и емоционален определено. Много харесвах майката и ми стана кофти за нея... и все пак Тед и Робин се събират, не бях много голям фен на двойката им през годините, освен може би в началото, но е логично, той така и не я забрави. Развитието с Барни също беше логично, никой не си го представяше като верен и мирен съпруг, а момента с дъщеря му беше страхотен. Лили и Маршал като крепители на групата и приятелството, въпреки че те си бяха първото семейство също бяха трогващи.

Ще ми липсва сериалчето, въпреки многото сезони на мен винаги ми е харесвало и си го гледах с удоволствие. Всичко има край обаче и мисля че сценаристите ни поднесоха добър такъв.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 54
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Възможно най-тъпият финал. Не очаквах и не исках такъв край. С този финал се изгавриха с фенове и с всичките 8 сезона преди това и специално с последния сезон. Как е възможно над 20 серии да гледаш сватба, която развалят за 10 минути в последната серия? Не можех да повярвам, че претупаха и 10-15 години за 5 минути...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Потресен съм! В сериала, който се казва "Как се запонах с майка ви" би следвало края да е ясен. За мен именно в това беше смисъла на всичките сезони - влюбваш се, разлюбваш се десетки пъти накрая идва голямата любов и забравяш всички предишни. Можеше поне да покажат съкрушения Тед след смърта на Трейси... Исках да видя и Барни повече в ролята на баща. Да не говорим за целия сезон посветен на брака на Робин и Барни, който се разпадна няколко минути след като се ожениха, не успях да превключа.. Всичко е някак недоизмислено, разочарован съм, но това е края за добро или лошо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 5 months later...
Потресен съм! В сериала, който се казва "Как се запонах с майка ви" би следвало края да е ясен.

Нямаше да е интересно, ако всичко беше ясно. На мен ми хареса финала, доволен съм. Хубав сериал като цяло, но последните 3 сезона бяха мъка, сигурно 2/3 от тях не съм гледал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...