Jump to content


Justin Bieber записва коледна песен с Mariah Carey


Препоръчани коментари

 

 

 

Джъстин Бийбър туитна, че ще работи с носителката на "Грами" Марая Кери, за да запишат заедно песен, която ще бъде включена в неговия коледен албум, озаглавен "Under the Mistletoe".

Във видео послание, публикувано на страницата на Бийбър в Туитър, Кери потвърждава, че двамата ще изпеят в дует нейната коледна песен "All I Want for Christmas Is You" от 1994 г.

Смятам, че много хора ще са изненадани от тази новина, но изненадата им ще е още по-голяма, когато чуят записа, заяви певицата.

41-годишната Кери се присъедини към редица знаменитости, които работят заедно с Бийбър над "Under the Mistletoe". Сред тях са менторът на Бийбър Ъшър, ар енд би групата "Бойс ту мен", рапърът Бъста Раймс и кънтри групата "Бенд Пери".

Първият сингъл от коледния албум на Бийбър - "Mistletoe" ще излезе на 18 октомври, а дискът ще се появи на пазара на 1 ноември.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оф, боже като почнете да си избивате коплексите... Да, момчето е 100 пъти по-хубаво, по-успяло, по-желано и по-богато от вас.. и да се пръснете от яд няма да промените този факт.

 

Колкото до дуета с Марая интересно ще ми е да чуя как звучат заедно

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този хубав-ти се шегуваш нещо. :mf_surrender:

 

Зайке, момчето е на 16 няма как да има ясно изразените мъжки черти на Рики. Престани! И хубав е -да. Само един комплексар може да каже на черното бяло.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами не е хубав, какво на черното-бяло ли да кажа? Има много готини мъже,ама Бийбър не е сред тях, просто се чудя как малките момиченца са луди по него. От самото начало ми е бил противен този Бийбър, тъй че няма как да го заобичам и не разбирам Селена какво вижда в него като може да си хване много по-свестен.

Колко пъти да ти се казва, че ти не си критерий. Това, че на теб не ти харесва, не означава, че на другите също не им харесва.

 

 

fearless, доста тъпо изказване. Откога нехаресването на даден човек е свързано със завиждане??? Може би просто не харесвам драматичната баналност, преекспониране, липса на талант и харизма в това момче.

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Колко пъти да ти се казва, че ти не си критерий. Това, че на теб не ти харесва, не означава, че на другите също не им харесва.

 

 

fearless, доста тъпо изказване. Откога нехаресването на даден човек е свързано със завиждане??? Може би просто не харесвам драматичната баналност, преекспониране, липса на талант и харизма в това момче.

 

Не харесването на даден изпълнител не е свързано с нищо - прав си. Но аз например не харесвам Бионсе, дори направо я мразя имам хиляда лични мотива за това, но никога не бих оспорил таланта й. Щом пее значи има своята публика, която я харесва и аз просто не я слушам. Не намирам за нужно да я наричам с различни епитети - гнусна, грозна, тъпа и т.н. Но ако го правех щеше да говори много.Бийбър е успешен, млад талантлив изпълнтел. Това е факт и не прави чест на никого, който го оспорва..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Там е работата, че явно имаме различни определения за "талант"...Има десетки милиони по-талантливи от Бийбър..Просто момчето е имало късмет, само с това се изчерпва.
image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Там е работата, че явно имаме различни определения за "талант"...Има десетки милиони по-талантливи от Бийбър..Просто момчето е имало късмет, само с това се изчерпва.

 

Получил е шанса си веднъж щом е пожънал успех и го задържал значи все пак има някакъв талант. Факт е че известните личности не са най-добрите в областта в която се изявяват и винаги можеш да намериш много хора по-добри (но неуспяли) от тях. Ясно е че няма как да се хареса на всички, на теб не ти харесва, на друг му харесва. Въпроса е там как изразяваш това, че не ти харесва. В тази тема ти го правиш по два начина - първия като пълен злобар, а другия (в момента) като адекватен човек говорещ за нещо, което не му допада.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тва е една от най-досадните коледни песни

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...