Jump to content


"Ringer" / "Двойничка"


Препоръчани коментари

98ff31993c7de40a.png

Млада жена се опитва да избяга от преследващите я като приема самоличността на своята сестра-близначка. Но много скоро разбира, че за главата на сестра й също е обявена награда и играта, която е заформила, не е в нейна полза. В ролята на двете близначки е Сара Мишел Гелар, която изчезна от екран за две години, след като засне „Вероника решава да умре". Партнират й звездата от „Изгубени" Нестор Карбонел, Тара Самърс от „Адвокатите от Бостън" и Майк Колтър /"Момиче за милиони"/.

Трейлър




От новите сериали, на мен лично, "Ringer" ми допада най-много. Играта на Сара Мишел Гелър е невероятна. :notworthy:
Има ли фенове? :unsure:
Редактирано от Ad®enaLine™
Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста добър сериал,за 3 серии се оплетоха толкова неща,че си представям какво ще става по-натам.

Много добра игра от Сара, личи си че е актриса от друг клас, нищо общо със стандартните сериални бройки, изключително добре се справя и мисля, че в този сериал има голям потенциал!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Буквално изгледах и 3-те епизода на един дъх, жесток е! Най-сетне си харесах някой нов, който не съдържа свръхестествени елементи. Ще се следи, определено.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Новият епизод е супер интересен, изобщо не очаквах да убият Джема и то собствения й съпруг. :helpsmilie: Поне тайната на Бриджит няма да се разкрие все още.
image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
Новият епизод е супер интересен, изобщо не очаквах да убият Джема и то собствения й съпруг. :helpsmilie: Поне тайната на Бриджит няма да се разкрие все още.

 

И аз не очаквах такова развитие с Джема, а горката Бриджит сама се закопава... :1000 (10):

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Единственият нов сериал, който успя да ме грабне с историята и актьорите си. Харесва ми, че сценаристите рискуват доста и постоянно ни държат в напрежение. Надявам се да се стигне до втори сезон, защото Сара и колегите й го заслужават, а и ние феновете... :]

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преди малко изгледах първия епизод. Рядко се случва сериал да прикове вниманието ми още от първия епизод. Със сигурност ще го следя. Очаквам много загадки, мистерии и неочаквани обрати.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Преди малко изгледах първия епизод. Рядко се случва сериал да прикове вниманието ми още от първия епизод. Със сигурност ще го следя. Очаквам много загадки, мистерии и неочаквани обрати.

 

И ще ги получиш. Сериалът е много хубав. :1000 (30):

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Толкова ми липсваше... Страхотно завръщане! :ar: Толкова бяха сладки Андрю и Бриджит в първата сцена, когато бяха в леглото- http://30.media.tumblr.com/tumblr_lypfjq5y...ej1qro1_500.gif :group1: А Шавон как ги зяпаше после скрита зад пердето :laughing: Шавон уж има стил и класа пък окраде сестра си вместо да й изтърка гърба :laughing: http://27.media.tumblr.com/tumblr_lypnpjIl...bxb10o1_500.gif Сцената на този епизод обаче бе Кели vs. Карпентър :boxing: Дано само Жулиет не лъже за да стане оооще по- интересно следващите епизоди... :g2: :g2: :g2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Жесток сериал. Много ми е интересен, но съдейки по рейтингите в САЩ май няма да има втори сезон. Много жалко.

Стига де! Преди почивката имаше доста по- висок рейтинг от "Gossip Girl" & "Nikita", така че все още има шансове "Ringer" да оцелее, а да се сбогуваме с някой от другите сериали на CW.

А и толкова интересно и заплетено вече го направиха, когато двете сестри са в един град и всяка вече почти е хванала спатиите на другата... Нямам търпение да започнат сестринските битки очи в очи. Просто CW трябва да го рекламира повече...

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Надеждата умира последна! Ако този сериал се излъчваше например по CBS щеше да е с огромен рейтинг, но нали CW пускат главно бози... Как да оценят Sarah и компания, когато този тип сериали не са за кабеларки?! :cry2: :cry2: :cry2:

В последния епизод много ми се искаше да направят нещо епично- бременният пингвин да погне сестра си и да й сцепи главата :1000 (29): Щеше да е много яка битката :1000 (29): Сега ако искат силен финал на сезона трябва да разкрият повечето неща около Siobhan и ще е добре ако тя спаси семейството си от Catherine, а не Machado или Bridget. Искам втори сезон!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Сценаристите бяха безгрешни почти 20 епизода, но в последните два си пролича колко са отчаяни :( Защо, когато някой сериал има слаб рейтинг винаги се прибягва до нещо хомо?! И как по дяволите Siobhan се измъкна от апартамента след екшън сцената от финала и се озова в болницата?!

Този сериал трябва да има втори сезон! Трябва! :cry: Какво ще правя без Sarah Michelle Gellar на есен?! :cry: Bridget и Andrew трябва да се сдобрят, не може така да приключат отношенията им :cry2: И Shiv остана без кинти... Как ще гледа две близначета сама? Трябва да се оправи всичко с един нов сезон! <_<

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...