Jump to content



"Desperate Housewives" / "Отчаяни съпруги"


Препоръчани коментари

Мисля, че не знае. И самото момиче умираше от срам, не би позволило майка му да разбере. Самата майка прекалено много, всъщност изцяло, е разчитала на Алехандро за издръжката на семейството. И да й е минавало нещо през ума, не му е позволявала да изплува.

 

Дам,личи си че е била зависима от него,търпяла го е с изневерите,и явно за това си е затваряла очите.

Казвам го това защото в реалния живот има много такива случай,добре че сценаристите са се сетили да вмъкнат и този момент във филма.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 744
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Карл умря, а не Орсън

 

Сега ще те излъжа за сезона, но Бри ходи да търси Орсън и там една жена чистеше и й каза, че Орсън е починал... спомнете си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега ще те излъжа за сезона, но Бри ходи да търси Орсън и там една жена чистеше и й каза, че Орсън е починал... спомнете си.

 

Вярно е... Все едно умрял от "разбито сърце"... И язе го помним тва :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това беше в епизода след катастрофата на самолета, доколкото си спомням, в който се показваше едно "евентуално" бъдеще за всички герои. Нищо от това не се е случило наистина.

После не гледахте ли останалите епизоди, в които с Бри се събраха, той беше в инвалидна количка, после я изостави...

Орсън е съвсем жив, разделиха се окончателно, когато тя предпочете Кийт.

Link to comment
Сподели в други сайтове

дам, в 7ми сезон Бри покани Орсън на вечеря с Кийт, станаха някакви циркове, Орсън май се опита да си я върне и тя предпочете Кийт ;д

 

п.с. искам Идиииииииииииии :girl_cry2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Орсън не е умирал, това с "разбитото сърце" беше в епизод "какво щеше да стане, ако". В него даваха Габи вманиачена да прави Силия актриса, Линет занимаваща се с болното си дете от церебрална парализа (което не успя да оживее) и тн.

Сега за последните епизоди... имаше забавни моменти, но някои неща ми идват изсмукани от пръстите. За един епизод направиха Бри лека жена, ясно е, че е отчаяна, че се превръща отново в алкохоличка ама чак пък толкова... Сюзън прави глупост след глупост, Линет са я давали вече сигурно 5 пъти как осъзнава, че не трябва да бъде control freak...

Само на мен ли ми се струва или не виждам достатъчно напрежение като за последен сезон?

Link to comment
Сподели в други сайтове

дам, в 7ми сезон Бри покани Орсън на вечеря с Кийт, станаха някакви циркове, Орсън май се опита да си я върне и тя предпочете Кийт ;д

 

п.с. искам Идиииииииииииии :girl_cry2:

 

И азззз :girl_witch:

 

Значи нещата така станаха с Бри и Орсън:

Още в 5ти сезон,след като Орсън излезе от затвора(защото беше прегазил Майк) и нямаше работа,а Бри беше бизнес дама(издаваше готварска книга и имаше кетъринг компания),оттогава почнаха разправиите м/у тях.Тоя я помоли за работа при нея,тя го нае,но плащаше много повече на сина си.Той разбра,май се скараха,Орсън почна да краде разни малки нещица(тогава загина Иди,заради Орсън :gun_bandana: :gun_bandana: ).Бри разбра,че си краде,накара го да се лекува и отиде при Карл да помислят как да се разведе и да вземе всичко.Почнаха да се виждат като любовници,Орсън разбра,скараха се на коледното парти в една малка детска къщичка,в този момент самолета падна и се удари в къщичката.Следващия епизод беше представен така както героите си го представят.И тогава Бри си представи как се развежда с него,той завинаги я обича и един ден,след много години мъка по нея умира....

 

После се указа,че Карл е умрял,а Орсън е останал инвалид.Бри го съжали и го взе да го гледа.Той и беше много ядосан,за това че е искала да се развежда и е имала любовник,но обстоятелствата го притиснаха и остана при нея.После май се опита да се самоубие,Бри го спаси,после уж се събраха,ама нещата не се получиха,скараха се защото Орсън искаше Бри да предаде сина си на полицията.Тогава Орсън тръгна с терапевтката си,разведоха се с Бри.Тя беше отчаяна,скъса тапетите в хола,викна Кийт да пребоядиса и така започна връзката им.След време Орсън се върна и каза,че онази го е зарязала,Бри отиде при нея да се разправя1000%20(29).gif и разбра,че Орсън я е зарязал и че още обичал Бри.След тва Бри избра Кийт и така..Орсън си тръгна.

 

П.с:И аз смятам,че Орсън я след!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Иди не загина ли, когато разбра истината за мъжа си и се качи в колата си, след което се блъсна в един стълб?

 

Да,но се блъсна защото Орсън беше в няква къща да краде,бабката го подгони и той изкочи на улицата и Иди за да не го удари направи рязък завой и се тресна в ел.стълб.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Епизода със смъртта на Иди съм го гледал над 10 пъти сигурно. Просто Фокс Лайф повтаряха постоянно 5-ти сезон. :1000 (29):

 

Само този сезон бях пропуснала и сега го свалих, за да наваксам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Почти съм сигурен и аз, че е Орсън. Мислех си кой може да е този гаден психопат, след това си помислих кой най-много съм мразел през цялото време и не си е получил заслуженото и разбира се в главата ми изкокна Орсън Ходж. Той блъсна Майк по същия начин, по който бе блъснат и дедектива, нали и без друго историята се повтаряла (така чета из разни сайтове).

Но съм много ядосан, че за последен сезон няма достатъчно напрежение, малко са постни тези епизоди и даже ги гледам на по два. Предпочитам да чакам повече и да се случи нещо интересно, защото за 40 минути се оказва, че не е достатъчно. И вече казват във всяко промо, че обратното броене е започнало, обаче рейтинга е зле... Защо не се помъчиха повече като за последно, имаха много сюжетни линии, от които да изкарат нещо. :gun_bandana:  Накрая ще набутат всичко във финалната серия както става винаги.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Все си мисля, че ако наистина е Орсън, го прави, за да помага на Бри, защото допускам, че е възможно подателя на първата бележка да е друг. Иначе наистина е гадно от негова страна.

За мен Бри си беше идеално с Карл и още не съм го прежалила.

И аз се надявам за оставащите серии да понаситят действието с повече разнообразни събития. Предполагам, като за изпроводяк, си заслужава последната серия да е страхотна, но не за сметка на другите епизоди. Искам ясен финал и справедливо отношение към героите в края.

Link to comment
Сподели в други сайтове

на мен Бри ми харесваше с Орсън, бяха един за друг, ама накрая се развали всичко.. и с Карл беше яка, ама бяха прекалено различни.. и все пак се надявам Орсън да се появи и накрая да останат заедно, би било най-добре :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Върховни бяха сериите с Бри в мотела и следващата с невероятната игра на Ванеса Уилямс. Бозата от миналата седмица, беше просто болезнена. Толкова изсмукана от пръсти, толкова нетипични /ненормални/ ситуации и черти на героите ме караха да спирам през 3 минути. Адската скука!

 

Надявам се тази седмица да е по- добре преди 2 седмичната пауза. Доколкото четох спестяват пари за финала и все пак е недопустимо да се излагат с подобна продукция :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако Бри остане с Орсън ще вляза през компа да го убия лично! :D Иначе не знаех, че пестят пари за по-зрелищни финални епизоди, но пък то и не остана време. Мисля си все пак, че след двуседмичната почивка нещата ще потръгнат. То не останаха серии. :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен пък ми стана мъчно за Рене, но не заради косата, а заради Бен. Поне той си призна, а не я излъга, но не одобрявам решението му за изход от паричната ситуация. Май ще има големи неприятности по- нататък.

Линет исках да я набия по едно време, но не колкото Клодия. Направо си оправдаха клишето за бясната и проста латиноамериканка, с което не съм съгласна, но уви. Не трябваше да я представят толкова първосигнално. В това отношение епизода се разви, ама точно както очаквах. Идва тя, търси обяснение, казват й, тя не вярва и накрая дъщеря й споделя на свой ред, а тя разбира. От- до ми се оправдаха предположенията. Не, не съм чела сценария, просто съм гледала такива сюжети бол. :1000 (29):

Бри я направиха абсолютната шаврантия, но то така става- в един момент те избива тотално, ако все се спираш. Естествено, ще си влезе в пътя, но дотогава не ми е ясно в какво още ще я натопят.

Бе не ми се ще да е финален сезон, но съм го приела. Само да измислят адекватен край.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен пък ми стана мъчно за Рене, но не заради косата, а заради Бен. Поне той си призна, а не я излъга, но не одобрявам решението му за изход от паричната ситуация. Май ще има големи неприятности по- нататък.

Линет исках да я набия по едно време, но не колкото Клодия. Направо си оправдаха клишето за бясната и проста латиноамериканка, с което не съм съгласна, но уви. Не трябваше да я представят толкова първосигнално. В това отношение епизода се разви, ама точно както очаквах. Идва тя, търси обяснение, казват й, тя не вярва и накрая дъщеря й споделя на свой ред, а тя разбира. От- до ми се оправдаха предположенията. Не, не съм чела сценария, просто съм гледала такива сюжети бол. :1000 (29):

Бри я направиха абсолютната шаврантия, но то така става- в един момент те избива тотално, ако все се спираш. Естествено, ще си влезе в пътя, но дотогава не ми е ясно в какво още ще я натопят.

Бе не ми се ще да е финален сезон, но съм го приела. Само да измислят адекватен край.

 

Не спойлвай - има хора, които чакат субове...:) Ама тая май разбра, че виното не е вино...:)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не спойлвай - има хора, които чакат субове...:) Ама тая май разбра, че виното не е вино...:)

 

Е, не съм спойлнала чак толкова. Или май съм. Да се надяваме, че всички чинно ще си изчакат субса, преди да влязат и да стигнат до края на коментара ми.:)

Да, за виното, разбра тя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...