Jump to content



"Desperate Housewives" / "Отчаяни съпруги"


Препоръчани коментари

Дано да са 23-24..а не като 4-ти сезон само 17-18 :mf_surrender:

4ти сезон беше само 16, защото тогава имаше стачка в Холивуд и почти всички сериали бяха съкратени..

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 744
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

4ти сезон беше само 16, защото тогава имаше стачка в Холивуд и почти всички сериали бяха съкратени..

 

А ясно..тва съм го пропуснала..идва неделя :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като цяло имаше смешни моменти, но и много тъжни, емоционален епизод, определено.

Хареса ми новото приятелство, интересно ми е какво ще открие Сюзън в Оклахома. Също и новото писмо на Бри, но затова следващия епизод. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бри и Рене :Vishenka_05: Ванеса Уилямс просто грееше в епизода, адски силна актьорска игра.

 

Иначе доста добър епизод, според мен най- добрият за сезона. Все така да продължават :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Габи ме изнервя вече, тая заплаха беше много тъпа, а да не говорим за разговора с полицая, няма мозък тая жена :1000 (10): Сюзън пък в тоя сезон ме радва, ама не може да заличи нервите, които ми създаде, както и псувните и клетвите, които отправях към нея от 3ти до 7ми сезон включително :censored: Бри и Рене са най-готини, много силна актьорска игра показаха.. иначе половината улица вече разбра за убийството, то не беше Майк, после Бен, после Том, сега и Боб :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колкото и клиширано да е, искам Линет и Том да се съберат ... :Vishenka_05:

и аз, Линет е виновна за раздялата им, обаче си личи, че съжалява за всичко и адски много го обича, не трябваше изобщо да ги разделят, те бяха пример за семейство, което издържа на всички препятствия..

Link to comment
Сподели в други сайтове

и аз, Линет е виновна за раздялата им, обаче си личи, че съжалява за всичко и адски много го обича, не трябваше изобщо да ги разделят, те бяха пример за семейство, което издържа на всички препятствия..

 

Е те ако не ги бяха разделили щеше да е още по-клиширано :1000 (29): Пък и те бяха единствените, които не са преминавали през перипети в любовния си живот...

Само ми е интересно дали накрая на сериала всичко ще завърши щастливо, или ще завърши супер неочаквано и шокиращо... :baaasmiley:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Линет сама направи така, че да изгуби Том. През цялото време, в което бяха женени тя го мачкаше...не се съобразяваше с неговите желания и решения, използваше факта, че я обича и че е адски добър и злоупотребяваше с това като изобщо не очакваше, че един ден ще се разделят а още по-малко, че той ще си намери друга жена. Но правилно са казали хората - когато изгубиш нещо чак тогава го оценяваш.
image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

По-яко щеше да е да се беше върнала Кейла и да направи нещо, за да ги раздели. :1000 (19): Сега липсва образ, който да мразим много. :1000 (29):

Кейла мен ме забавляваше супер много, наистина няма адски омразен образ, след като убиха Чък :girl_witch: коригираха дразнещата Сюзън, време беше след 4-5 сезона лигня и дразнене, даже започва да ме кефи супер много, ама все си мисля, че сега като отиде в Оклахома и ще обърка всичко и ще се разкрият заради нея.. Бри и Линет са по-сдържани, силни и биха могли да опазят тайната, ама Габи и Сюзън са големи лигли, всичко объркват

Link to comment
Сподели в други сайтове

Габи от този сезон много ме дразни! Всички се компрометираха заради нея и Карлос, а тя ги третира все едно са й длъжни с не знам си колко още.

Никаква зрялост и отговорност не показва, никакво уважение към чувствата и страховете на приятелите си. Тя имала деца, а другите нямат ли?!

Заслужава да го отнесе заради всички, дори заради съпруга си. Много я харесвах и все още я харесвам, всъщност, но прекали!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чак вчера изгледах епизода(08х10).

Ще започна с Габи,защото ми е любимка,а страшно много ме издразни в този епизод.Някак ми се иска от нея да видя повече съжаление,повече страх,а не да бъде силната и само да обвинява другите,абе искам да е като Сюзън.

Бри..тва не го очаквах от нея.Но пък се радвам,че с Рене се сближиха.

Линет за кво каза на тоя смотльо Том,че е участвала в прикриване на убийство?Не стига,че за тия 7 сезон кви ли не прищевки му лепнаха и го изкараха ебаси големия некадърник,ами сега отиде и разказа на Боб.Аз пък не искам с Линет да се съберат,да и двамата имат вина за раздялата,ама той прекали накрая.1000%20(27).gif

Сюзън и тя яко преиграва..все едно тя е убила някого.Ама щом иска нека ходи,сигурно всичко ще обърка,както Габи отиде при оня полицай да разпитва дали знаят кой е прегазил Чък.1000%20(10).gif

Готините в тоя епизод бяха Макклъски,Пери и Майк :Vishenka_05:

Интересно ми е кой праща тия бележки,явно не е Пол,защото е в затвора.Да не е бабката Фелиша или пък Зак,може да е излязъл от клиниката..1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Габи яко ми пада в очите, Сюзън е готина в тоя сезон, ама наистина преиграва малко.. заради Линет накрая ще разбере цялата улица, Боб ще каже на Лий, Лий на Маклъски, тя на Рене, голяма каша ще стане :mf_surrender: при Бри не ми хареса това, че стигна до ръба и се опита да се самоубие, цели 7 сезона премина през толкова много трудно и изпитания, с които успя да се пребори, та сега ли да се отказва ? Бри и Рене са ми любимки, много се радвам, че станаха толкова близки :Vishenka_05: мъжете не ги коментирам, големи дрисльовци са всичките, само австралиеца на Рене ме кефи, Майк също е силен персонаж и прави всичко за да защити оная лигла Сюзън, ама като цяло ми е скучен и муден, но все пак е възможно и той да е прегазил Чък.. чакам субките за 11ти епизод :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

А да,забравих да добавя,че никъв го нямаше Бен..сигурно той е прегазил Чък.

А от мъжете кефят Карлос(преди да убие Алехандро) и Майк,Том за нищо не става..А оня на Макклъски е голям образ1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

снощи установих, че може да се гледа и без субтитри, супер разбираемо си говорят, не трябва да превърташ и да се напрагяш да разбираш, не е като в други сериали, където говорят все едно имат сливи в устите си, веднъж пуснах "Клюкарката" без субтитри и нищичко не разбрах

Link to comment
Сподели в други сайтове

снощи установих, че може да се гледа и без субтитри, супер разбираемо си говорят, не трябва да превърташ и да се напрагяш да разбираш, не е като в други сериали, където говорят все едно имат сливи в устите си, веднъж пуснах "Клюкарката" без субтитри и нищичко не разбрах

 

Дам,6-ти сезон така го карах,понеже имаше ебати обърканите субс. :helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

снощи установих, че може да се гледа и без субтитри, супер разбираемо си говорят, не трябва да превърташ и да се напрагяш да разбираш, не е като в други сериали, където говорят все едно имат сливи в устите си, веднъж пуснах "Клюкарката" без субтитри и нищичко не разбрах

 

В "Клюкарката" има по-специфични изрази, особено когато Блеър говори - там е по-добре да се гледа със субс, за да не се изпусне нещо интересно.

 

Иначе нещо не ме израдва последния епизод - Бри стана шаврантия на дърти години, предполагам Орсън е този, който я наблюдава, нали щял да се връща в тоя сезон... Жената на Алехандро по всяка вероятност ще започне да изнудва Сюзан за пари. Бен също ще използва Рене заради парите й. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

тва с Бен беше супер тъпо, а го мислех за свестен, можеше поне да й каже веднага и да я помоли за заем, а не така да я използва.. и аз мисля, че Орсън следи Бри, напълно възможно е, а и нали ще се завърне заедно с Джули и Катрин.. като цяло нямаше никакъв напредък, но пък имаше доста забавни моменти, особено с ботокса на Рене :1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Скъсах се да се смея с Бри1000%20(29).gif

Как само излезе от басейна :roll1:

 

Частта със Сюзън и момичето беше тъжна,радвам се че Сюзън вече е наред!

Габи в епизода кефеше,Линет ме дразнеше,а пък Бен вместо да поиска заем,и се умилква като всеки мъж :girl_witch:

 

А жената на Алехандро ебаси антито...дъщеря ти да е насилвана от мъжа ти и ти да не забележиш или да си затваряш очите! :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

А жената на Алехандро ебаси антито...дъщеря ти да е насилвана от мъжа ти и ти да не забележиш или да си затваряш очите! :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana:

 

Мисля, че не знае. И самото момиче умираше от срам, не би позволило майка му да разбере. Самата майка прекалено много, всъщност изцяло, е разчитала на Алехандро за издръжката на семейството. И да й е минавало нещо през ума, не му е позволявала да изплува.

Редактирано от Nolah
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...