Jump to content



"Desperate Housewives" / "Отчаяни съпруги"


Препоръчани коментари

Е,по-смислен сериал не съм гледал много отдавна!В началото на 7-ми сезон съм и е изключително интересно,много положителни епизоди видях,много драма ама и много комедия..

Сюзан и Габи са способни да умрелят човек от смях :D

Вече започва да ме обхваща страха от края,не искам да свършва тоя сериал. :(

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 744
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Е,по-смислен сериал не съм гледал много отдавна!В началото на 7-ми сезон съм и е изключително интересно,много положителни епизоди видях,много драма ама и много комедия..

Сюзан и Габи са способни да умрелят човек от смях :D

Вече започва да ме обхваща страха от края,не искам да свършва тоя сериал. :(

 

Аз накрая се радвах, че свърши! :mf_surrender: 8 сезона и само за едни епизод приключих с "емоционалната обвързаност" към сериала! :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледах епизод 10 от 7-ми сезон!Лелеееееееее хора,няма толкова напрегнат и надъхващ епизод,през цялото време тука скачах,псувах не знам си к'во!!!

Много як екшън стана в квартала с цялата тая тълпа :o

Най-много се изкефих когато Габи видя,че нападат колата в която е Хуанита и как отиде само да си я вземе <3 <3 <3

Не,не уникален е сериала просто нямам думи!!! А кучият син Пол Янг мама му да еба гнусна,колко псувни изяде в тоя епизод не е истина,когато накрая видях,че го прострелват се изкефих максимално.. :D

Този епизод,епизода с торнадото и епизода за Иди Брит са най-уникалните в целият сериал <3

Благодаря ви,че ме надъхахте да гледам този шедьовър :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледах епизод 10 от 7-ми сезон!Лелеееееееее хора,няма толкова напрегнат и надъхващ епизод,през цялото време тука скачах,псувах не знам си к'во!!!

Много як екшън стана в квартала с цялата тая тълпа :o

Най-много се изкефих когато Габи видя,че нападат колата в която е Хуанита и как отиде само да си я вземе <3 <3 <3

Не,не уникален е сериала просто нямам думи!!! А кучият син Пол Янг мама му да еба гнусна,колко псувни изяде в тоя епизод не е истина,когато накрая видях,че го прострелват се изкефих максимално.. :D

Този епизод,епизода с торнадото и епизода за Иди Брит са най-уникалните в целият сериал <3

Благодаря ви,че ме надъхахте да гледам този шедьовър :)

 

Аз бях прекратила гледането на сериала за дълъг период от време и коментарите за този епизод, ме накараха да го изгледам, след което бързо- бързо наваксах всичко пропуснато.

Жалко, че се омазаха накрая.

 

ПП: Пол е свестен тип. Не го отписвай.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хахаааа, Ерик, помниш ли зимата, когато ти разправях за тоя филм. И ти казах: "Пусни си само 1-ви епизод от 1-ви сезон и да видим кво ше стане"......

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всъщност това ми се губи,но е трябвало да те послушам на момента! :)

Върха е сериала,толкова комедия,драма и мистерия в едно,не знам дали друг филм/сериал е събирал.. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всъщност това ми се губи,но е трябвало да те послушам на момента! :)

Върха е сериала,толкова комедия,драма и мистерия в едно,не знам дали друг филм/сериал е събирал.. :)

 

Пробвай "Pretty Little Liars" няма скучен епизод!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пробвай "Pretty Little Liars" няма скучен епизод!

Гледам го още от първи епизод! Сега новия сезон към 3-ти епизод ми доскуча и го оставих за малко,ама тая вечер си го почвам пак.. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледах епизод 10 от 7-ми сезон!Лелеееееееее хора,няма толкова напрегнат и надъхващ епизод,през цялото време тука скачах,псувах не знам си к'во!!!

Много як екшън стана в квартала с цялата тая тълпа :o

Най-много се изкефих когато Габи видя,че нападат колата в която е Хуанита и как отиде само да си я вземе <3 <3 <3

Не,не уникален е сериала просто нямам думи!!! А кучият син Пол Янг мама му да еба гнусна,колко псувни изяде в тоя епизод не е истина,когато накрая видях,че го прострелват се изкефих максимално.. :D

Този епизод,епизода с торнадото и епизода за Иди Брит са най-уникалните в целият сериал <3

Благодаря ви,че ме надъхахте да гледам този шедьовър :)

Любимия ми епизод :) Торнадото и супермаркета също бяха страшни :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм до средата на 6-ти сезон и вече почвам да губя интерес. Супер скучен сезон, нищо не ме е грабнало до сега, освен актьорската игра на Дреа ди Матео. Дори традиоционния епизод с катаклизъм беше безинтересен, не знам от другите какво да очаквам. Нататък по-добре ли става? :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен пък 6-ти сезон ми е любим! :D Но,да в сравнение с другите е малко скучничък... давай напред,ще стигнеш до 7-ми който е супер интересен.

Аз днес гледах първи епизод на 8-ми сезон,и трябва да ви кажа,че със сълзи се смях когато Габи се оригна в колата :D :D :D :D :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен пък 6-ти сезон ми е любим! :D Но,да в сравнение с другите е малко скучничък... давай напред,ще стигнеш до 7-ми който е супер интересен.

Аз днес гледах първи епизод на 8-ми сезон,и трябва да ви кажа,че със сълзи се смях когато Габи се оригна в колата :D :D :D :D :D

 

И на мен сезон 6 ми е любим! А сцената в колата ме разепи в началото на 8- ми! :roll1: Не знам колко пъти я превъртах.

"Можеше да е омъжена, но- не, лесбийка е!" На тази фраза съм се захласвала...

 

За съжаление, нататък нещата придобиват цвят какао. :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на мен сезон 6 ми е любим! А сцената в колата ме разепи в началото на 8- ми! :roll1: Не знам колко пъти я превъртах.

"Можеше да е омъжена, но- не, лесбийка е!" На тази фраза съм се захласвала...

 

За съжаление, нататък нещата придобиват цвят какао. :gun_bandana:

:1000 (29):

За съжаление всички се оплакват от сезон 8 :( Аз все пак тайно се надявам да си ми хареса..

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29):

За съжаление всички се оплакват от сезон 8 :( Аз все пак тайно се надявам да си ми хареса..

 

А, виж сега, на теб може да си ти хареса. Всъщност, сезонът не е ужасен като цяло. Не е на нивото на другите, но това са 8 години, все пак, много са дали от себе си досега. На мен едно единствено нещо, тотално и категорично ми унищожи кефа не само от сезона, а от целия сериал въобще!!! :mf_surrender: Затова ги :gun_bandana: сценаристите и Марк Чери!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз гледах само края и супер много ми хареса. Виж за останалото не знам.

 

Краят е хубав, да, това, което мен ме измъчва е едно избождащо очите отсъствие, с което не мога да се примиря... :feminist_en:

Всичко друго е ток и жица, но това... :crybaby:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отсъствие? Това, че Иди е няма в последния епизод? Само предположение, може да е съвсем друго, просто стрелям в мрака.

 

Пука ми за Иди! :1000 (29): Дразнеше ме през цялото време, само в последните епизоди с нейно участие я търпях, въпреки че на актрисата- Николет Шеридън, съм фенка. :Vishenka_05:

 

Едно друго отсъствие, но не знам колко си гледал, а и Дийн не е стигнал дотам, докъдето не беше нужно да се стига, а го направиха само за излишна драма.

Link to comment
Сподели в други сайтове

ОК, предавам се! Изглежда не съм стигнал дотам. Няма да се опитвам повече! :1000 (29):

 

Иначе съм стигнал до 6-ти сезон, 11-ти епизод.

 

Просто не искам да ти спойлвам, въпреки, че аз много се радвам, задето знаех какво ми предстои да видя. Ако бях разбрала на гледането на епизода, щях да си срежа вените, образно казано.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сигурно говориш за Майк..да,прочетох един път без да искам,че умира :(

Аама тогава не знаех кой е Майк 'щото не бях почнал сериала,сега вече знам де.. дано да е много тъжно! :D

Но не искам да знам подробности де,само кажи,ти за Майк ли говориш?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сигурно говориш за Майк..да,прочетох един път без да искам,че умира :(

Аама тогава не знаех кой е Майк 'щото не бях почнал сериала,сега вече знам де.. дано да е много тъжно! :D

Но не искам да знам подробности де,само кажи,ти за Майк ли говориш?

 

Недей разваля на Сеньора гледането, редактирай си коментара като спойлер, ако имаш тази опция. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...