Jump to content



The Vampire Diaries / Дневниците на вампира


Препоръчани коментари

Да, Ензо е мъртъв. Връща се в ретроспекции.

 

Е как пък Ензо, значи с Бони няма да бъдат заедно. Жалко, а колко бяха щастливи. :(

 

Ами Стефан и Карълайн и те няма да са заедно?

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 880
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Е как пък Ензо, значи с Бони няма да бъдат заедно. Жалко, а колко бяха щастливи. :(

 

Ами Стефан и Карълайн и те няма да са заедно?

Не знам, но най-вероятно щее са заедно.

 

НИНА, ИЪН И НИКИ С ОБЩО СЕЛФИ. БИЛИ НА ВЕЧЕРЯ ДНЕС. О М Г :helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Още един брутален епизод!

 

Много ми стана тъпо за Бони.. И как нито един не отиде да я види, само Мат.

 

Завръщането на Кай!
:o
Обожавам му персонажа!

Дано накрая той и Бони станат двойка. Ще е супер!

 

В следващия епизод, Деймън го кара да събуди Елена и Кай отива до ковчега и й вика "Hi, sleepyhead, remember me?"
:roll1:

 

Промото:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

О, не, не, няма нужда от още един сезон. Сериала беше яко забозил. Сега като за последно се случват 100 неща и е супер динамично, което е мега яко за последен сезон.

Пс:Много харесвам Кай.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Кога е финала?

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Спойлери:

 

1. Катрин се завръща на финала.

 

2. Има шанс връзката между Керълайн и Клаус да пламне отново.

 

3. Много герои от началните сезони се връщат - Джена, Вики, Джон и др.

 

4. Един от главните герои ще умре - последните слухове са, че това е Стефан.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен ми стана безинтересен , когато Нина напусна.

Но сега след като се връща ще си наваксам епизодите :happyppl:

Иначе четох , че на закриването на Дневниците имали някаква официална вечеря с целия cast и Иан си тръгнал преди Нина да е пристигнала :mf_surrender:

Дори нямат тримата снимка- Иан,Нина и Пол Уесли :1000 (34):

А те защо скъсаха Нина и Иън още когато бяха заедно преди години?

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен ми стана безинтересен , когато Нина напусна.

Но сега след като се връща ще си наваксам епизодите :happyppl:

Иначе четох , че на закриването на Дневниците имали някаква официална вечеря с целия cast и Иан си тръгнал преди Нина да е пристигнала :mf_surrender:

Дори нямат тримата снимка- Иан,Нина и Пол Уесли :1000 (34):

А те защо скъсаха Нина и Иън още когато бяха заедно преди години?

 

Ми сигурно и е омръзнало да му е брадичка ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

СПОЙЛЕРИ ОТ ЕПИЗОДА!

 

С наближаването на края, епизодите стават все по-интересни.

Много се изкефих на сцената, в която убиват Кейд.

Катрин се завръща. :ba: Но под формата на новия Кейд. :crybaby:

Вероятно тя ще убие някой от главните герои.

 

Пуснаха сцената, в която виждат, че Елена се е събудила.

 

Промо за следващия епизод:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Не бях гледал нищо от осми сезон, но за 3-4 дни наваксах! Чакам с трепет и сълзи финала.. ще ми лиспва всичко.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

СПОЙЛЕРИ ОТ ФИНАЛА//

 

Не мога да повярвам, че свърши. :cry2: :ohno01:

Брутален финал... Нещо ми се искаше да посрещнат Елена по-вълнуващо, но и това става.

 

Както си и знаех, Стефан умря. Сцената на събирането му с Лекси... :ba:

 

Накрая не разбрах, Деймън ли умря, Елена ли умря?! o.O Защо Елена можеше да види близките си?! И как Деймън видя Стефан?! Завърши много объркано..

 

КЕРЪЛАЙН И КЛАУС! ЙАС! ЙАСССССССССССССС!

 

Невероятен сериал, невероятна история! Няма да има втори такъв!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оооооооооокей, значи Стефан, Елена и Деймън са умрели. Официално е.

Деймън е намерил мир при Стефан, Елена при семейството си.

 

Толкова чакане и 2 минути Делена, а накрая в покоя си пак се разделят. :|

Иън си изигра ролята много студено. Нямаше никаква химия. Сцената на Елена и Стефан съдържаше повече химия и страст, отколкото която и да е на Делена в епизода...

 

Сцената с Бони и вещиците Бенет беше много яка. Както и тази с Вики и баща й; а когато се появи и Джо :ba:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оооооооооокей, значи Стефан, Елена и Деймън са умрели. Официално е.

Деймън е намерил мир при Стефан, Елена при семейството си.

 

Толкова чакане и 2 минути Делена, а накрая в покоя си пак се разделят. :|

Иън си изигра ролята много студено. Нямаше никаква химия. Сцената на Елена и Стефан съдържаше повече химия и страст, отколкото която и да е на Делена в епизода...

 

Сцената с Бони и вещиците Бенет беше много яка. Както и тази с Вики и баща й; а когато се появи и Джо :ba:

 

СПОЙЛЕР

 

Елена и Деймън умряха след като живяха дълъг човешки живот заедно. И не че няма да се видят в отвъдното- просто последните сцени показаха как се събират с починалите си близки, с които са били разделени години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имало е кадри с предложение за брак от страна на Деймън. Елена е излизала от болницата, в която работи и Деймън й предлагал, но акцента бил да се покаже, че Елена е докторка. Но са я отрязали, защото не могли да поберат толкова сцени в 42 минути.

Дано поне в двд-то да са ги оставили.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Затова съм против разрешаването на всички конфликти в последния епизод на даден сериал. Хубаво е бакиите да се оправят в предпоследния, а края да е, за да си вземем спокойно довиждане с всички герои, без да е претупано. Но каквото- такова, като цяло ми хареса финала. Главно исках Елена и Деймън да са заедно, така че няма да се оплаквам. Те са всъщност единствената двойка, която остана заедно, всички останали, които гледахме през годините се разпаднаха.

Надявам се наистина да видим Каралайн и Клаус като двойка на финала на Оригиналните. Той каза, че иска да е последната й любов- дано стане.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Затова съм против разрешаването на всички конфликти в последния епизод на даден сериал. Хубаво е бакиите да се оправят в предпоследния, а края да е, за да си вземем спокойно довиждане с всички герои, без да е претупано. Но каквото- такова, като цяло ми хареса финала. Главно исках Елена и Деймън да са заедно, така че няма да се оплаквам. Те са всъщност единствената двойка, която остана заедно, всички останали, които гледахме през годините се разпаднаха.

Надявам се наистина да видим Каралайн и Клаус като двойка на финала на Оригиналните. Той каза, че иска да е последната й любов- дано стане.

И накрая.. то май само Керълайн остана вампирка?!

Link to comment
Сподели в други сайтове

И накрая.. то май само Керълайн остана вампирка?!

 

Май да. Тя е и единствената, която не е убивана и съживявана сто пъти, освен когато вампиряса. :1000 (29):

Някои хора казват, че сега ще има по- голям рейтинг за Оригиналните, понеже феновете на Дневниците ще се прехвърлят там и може да има и пети сезон, но ми се струва малко вероятно.

 

Ама Бони и Аларик са си прецакани. Тя хубаво, че ще пътува и ще си живее живота, а той ще е директор на Хогуортс, но все нямат късмет в любовта.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...