Jump to content



"The Secret Circle" / "Тайният кръг"


Препоръчани коментари

Ами гледай Зайка какво е публикувала.. :(

И аз го мислих за доста известен тоя сериал,почти колкото вампирите обаче май се оказва друго,аз съм на 5 епизод мисля ии ме мързи да си тегля другите,но скоро.. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 83
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Ами гледай Зайка какво е публикувала.. :(

И аз го мислих за доста известен тоя сериал,почти колкото вампирите обаче май се оказва друго,аз съм на 5 епизод мисля ии ме мързи да си тегля другите,но скоро.. :)

 

 

Мен лично,този сериял ми допада много.

Даже,почнах да гледам,първо него и после Дневниците.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами гледай Зайка какво е публикувала.. :(

И аз го мислих за доста известен тоя сериал,почти колкото вампирите обаче май се оказва друго,аз съм на 5 епизод мисля ии ме мързи да си тегля другите,но скоро.. :)

ми не знам откъде има това инфо, аз знаех, че е на нивото на дневниците като рейтинг, ся не знам...

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз го гледах,но последната серия вече не можах да я изтърпя.

Толкова сладникав ,ужасен е този сериал. ! Акт*рите са просто ужасни .....

 

 

Дано наистина го спрат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма да го спират. По The CW той е втори по гледаемост след "Дневниците...".

В началото беше така, последните 4-5 епизода, дори и повече са с доста нисък рейтинг.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами гледай Зайка какво е публикувала.. :(

И аз го мислих за доста известен тоя сериал,почти колкото вампирите обаче май се оказва друго,аз съм на 5 епизод мисля ии ме мързи да си тегля другите,но скоро.. :)

Честно казано аз този сериал много го харесвам и ми е любим.Дразня се от факта,че сега са го спрели :gun_bandana: .Свали си го,продължавай да го гледаш ще то хареса аз с кеф го гледах още първата серия ми завъртя главата. :1000 (30):

Редактирано от hrsata
Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, това е много тъпо, айде да не го спират, на мен сериала много ми харесва. Случайно попаднах на него, обаче е супер готин.

 

Между другото днес имаме нов епизод :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе, рейтингът не е чак толкова зле. Върти се около 1,6.

Новият епизод не беше кой знае какво, но пък имаше и своите добри моменти.

Промото за следващия епизод още ме държи под напрежение.

Според вас кой от кръга ще умре?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според вас кой от кръга ще умре?

Ще се моля ден и нощ да е Адам :gun_bandana: Ама най-вероятно ще е Мелиса, тя е най-безлична и е като второстепенна героиня, а може и Даяна да убият, след раздялата й с Адам и тя е супер безлична.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще се моля ден и нощ да е Адам :gun_bandana: Ама най-вероятно ще е Мелиса, тя е най-безлична и е като второстепенна героиня, а може и Даяна да убият, след раздялата й с Адам и тя е супер безлична.

 

Четох различни спойлери в нета, не знам колко са достоверни, но в тях се казва, че покрай Мелиса ще се развият интересни неща, а Адам и Джейк ще станели приятели... По тази логика няма да е някой от тях. Само да не е Фей, че ще ги разстрелям! :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Четох различни спойлери в нета, не знам колко са достоверни, но в тях се казва, че покрай Мелиса ще се развият интересни неща, а Адам и Джейк ще станели приятели... По тази логика няма да е някой от тях. Само да не е Фей, че ще ги разстрелям! :gun_bandana:

След като изгледах епизода си мисля, че за съжаление ще е Фей :gun_bandana: Ако махнат Фей ме губят като зрител, че и без това последните епизоди само заради нея ги гледам, яко го разводниха. Ама следващият епизод ще е супер интересен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

След като изгледах епизода си мисля, че за съжаление ще е Фей :gun_bandana: Ако махнат Фей ме губят като зрител, че и без това последните епизоди само заради нея ги гледам, яко го разводниха. Ама следващият епизод ще е супер интересен.

Ако убият Фей ще спадне рязко рейтинга - предвиждам го!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано убият Каси или Адам, че не мога да ги понасям... Фей е най-яка, а Даяна е страшно красива, дано не убият някоя от тях... :gun_bandana:

Иначе все по-тъп ми се струва сериала, ама го гледам, защото съм го започнала вече, поне до края на сезона ще го изтрая :mf_surrender:

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Последно ще го спират ли или няма?! Една приятелка ми каза, че чела някъде и май наистина нямало да има втори сезон :(

 

Рано е да се каже още, по принцип това се разбира към май месец...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рано е да се каже още, по принцип това се разбира към май месец...

 

Да няма го обявен нито при спрелите,нито при подновените - http://tvseriesbg.com/podnoveniprekrateni/


Link to comment
Сподели в други сайтове

Новият епизод не беше лош, но го правят все по-заплетено, а пък фактически нищо не се случва, сякаш ще имат още 10 сезона. Дано поне, ако го прекратят да измислят някакъв подобаващ край.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Новият епизод не беше лош, но го правят все по-заплетено, а пък фактически нищо не се случва, сякаш ще имат още 10 сезона. Дано поне, ако го прекратят да измислят някакъв подобаващ край.

 

:baaasmiley:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Първите коментари в темата са много подвеждащи... изгледах сериала до 13 епизод и нищо не се случи.

Уж са вещици, а магии няма.. няма даже някаква интересна любовна история.Нищо не се случва, във всеки епизод загатват за нещо интересно и дотам.

Знах си, че до 3-4ти епизод като не ме грабна, трябва да спра да си губя времето.Актьорите са ми доста скучни.. единственно Даяна ми грабна окото.Каси е прекалено сладникава, а Фей ми е много странна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изгледах всички 18 епизода и сериала ми хареса. Единственото нещо, което ме дразни е, че бавно се развиват нещата. Надявам се да има и 2-ри сезон, че тъкмо се зарибих. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Последния епизод никак не беше зле, ето че всички очаквахте Фей да е сестрата на Каси, но се оказа Даяна, да видим какво ще стане с Ник, как така се оказа жив.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...