Jump to content


Шампионска лига 2010/2011 Финал


Кой ще спечели?  

22 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Пишете като гласувате, да видя кои са двамата фенове на фарса.. :1000 (10):

 

Юнайтеееееееееееееееееееееед :ba: Манчестър Юнайтед!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пишете като гласувате, да видя кои са двамата фенове на фарса.. :1000 (10):

 

Юнайтеееееееееееееееееееееед :ba: Манчестър Юнайтед!!

Аз съм третият. Какъв е проблемът?

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм третият. Какъв е проблемът?

Проблемът е, че имаше два гласа за въпросните и никой не беше писал :mf_surrender: не ми е проблем, че си имат фенове :1000 (10):

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
Къде сте бе дяволи ? :)

Велика Барса !!!

Изпокриха се нещо...

Ела да видиш как гърми цяла Barcelona, снощи не можеше да се спи изобщо!!!

 

Visca Barcaaaaaaaaaaaaaa!!!

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Проблемът е, че имаше два гласа за въпросните и никой не беше писал :mf_surrender: не ми е проблем, че си имат фенове :1000 (10):

Не, бе, не ти е проблем, само искаш да ни видиш ;)

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, бе, не ти е проблем, само искаш да ни видиш ;)

Първо, прочетете ми поста, защото не съм говорила празни приказки. ;D

Да, исках да ви видя.

Забравих напълно за тая тема, иначе цял ден пиша във форума на Юнайтед. Аз не съм мишка, но за мишките малко по-долу.

Барселона ни надиграха. Бяха по-добри. Няма две мнения, който твърди обратното, значи не е гледал нищо. Грешката дойде от САФ, велик човек, но и той греши.. за мен трябваше да излезем с 4-5-1 и Чичарито резерва.. Нани халф, Рууни в атака, другото си остава така. Със сигурност имахме по-големи шансове за победа. Ернандез е голям талант, но не е още дорасъл за такъв тип мач. Само Рууни и скоростта на Нани биха ни спасили, но прекалено късно стана всичко ...

Господ забавя, но не забравя.

Не ме е яд, че паднахме толкова колкото, че кариерата на един велик вратар като Едвин завърши така. Но рекордна 19-та титла не е малко, този трофей беше много по-важен за Юнайтед и го спечелихме, за което се радвам изключително много.

И като споменах горе мишките, много ме е яд, че някои такива, не тук, по други сайтове и форуми, едва чакаха Юнайтед да загубят някой мач и да се покажат от дупките си. Да плюят, да плюят, да плюят, да плюят.. колкото си искат. Жалко е. И то някои фенове на отбора го правят .. грешка - "фенове" ..

Пак казвам - противника ни надигра и спечели заслужено, не мога да си кривя душата, казах откъде идват грешките според мен. А сезонът завърши повече от добре за Юнайтед, защото както го подкарахме в началото, съм 100% сигурна, че никой не очакваше да стигнем до финал в ШЛ до 1/2 финал във ФА къп.. и да спечелим така чаканата 19-та титла в Англия.

Гордея се с любимият си отбор, въпреки загубата. Както каза Сър Алекс, не е срамно да загубиш от най-добрите в момента. Най-лесно е да си "временен" фен, да си фен на най-добрите. Не става въпрос за Барса, а по принцип .. да "обичаш" даден отбор, докато не загуби дадена титла. Това го мразя изключително много.

Обожавам Манчестър Юнайтед и смятам да завърша този дълъг пост най-сетне..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първо, прочетете ми поста, защото не съм говорила празни приказки. ;D

Да, исках да ви видя.

Забравих напълно за тая тема, иначе цял ден пиша във форума на Юнайтед. Аз не съм мишка, но за мишките малко по-долу.

Барселона ни надиграха. Бяха по-добри. Няма две мнения, който твърди обратното, значи не е гледал нищо. Грешката дойде от САФ, велик човек, но и той греши.. за мен трябваше да излезем с 4-5-1 и Чичарито резерва.. Нани халф, Рууни в атака, другото си остава така. Със сигурност имахме по-големи шансове за победа. Ернандез е голям талант, но не е още дорасъл за такъв тип мач. Само Рууни и скоростта на Нани биха ни спасили, но прекалено късно стана всичко ...

Господ забавя, но не забравя.

Не ме е яд, че паднахме толкова колкото, че кариерата на един велик вратар като Едвин завърши така. Но рекордна 19-та титла не е малко, този трофей беше много по-важен за Юнайтед и го спечелихме, за което се радвам изключително много.

И като споменах горе мишките, много ме е яд, че някои такива, не тук, по други сайтове и форуми, едва чакаха Юнайтед да загубят някой мач и да се покажат от дупките си. Да плюят, да плюят, да плюят, да плюят.. колкото си искат. Жалко е. И то някои фенове на отбора го правят .. грешка - "фенове" ..

Пак казвам - противника ни надигра и спечели заслужено, не мога да си кривя душата, казах откъде идват грешките според мен. А сезонът завърши повече от добре за Юнайтед, защото както го подкарахме в началото, съм 100% сигурна, че никой не очакваше да стигнем до финал в ШЛ до 1/2 финал във ФА къп.. и да спечелим така чаканата 19-та титла в Англия.

Гордея се с любимият си отбор, въпреки загубата. Както каза Сър Алекс, не е срамно да загубиш от най-добрите в момента. Най-лесно е да си "временен" фен, да си фен на най-добрите. Не става въпрос за Барса, а по принцип .. да "обичаш" даден отбор, докато не загуби дадена титла. Това го мразя изключително много.

Обожавам Манчестър Юнайтед и смятам да завърша този дълъг пост най-сетне..

Хубав анализ направи, браво! Недей да се кахъриш, че сте изгубили титлата, това не означава, че МU е губещ тим. Лично аз го уважавам.

Бaрса за сега е най - добрият, не съм кой знае каква фанатичка, но се радвам за тях. Единственото, което ме дразни е, че всеки път като спечелят, не мога да спя от страшната врява в целия град...

 

 

Иначе това за оплюването на противника са детски ирстории...

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубав анализ направи, браво! Недей да се кахъриш, че сте изгубили титлата, това не означава, че МU е губещ тим. Лично аз го уважавам.

Бaрса за сега е най - добрият, не съм кой знае каква фанатичка, но се радвам за тях. Единственото, което ме дразни е, че всеки път като спечелят, не мога да спя от страшната врява в целия град...

 

 

Иначе това за оплюването на противника са детски ирстории...

Благодаря.. :) Разбира се, че не означава, че са губещ тим. Пак казвам - яд ме е, защото Ван Дер Саар заслужаваше да спечели и тази титла, най-вече той.. като последен мач, но.. Както и да е, финалът вече е история, победителите са факт.

Да, Барса са най-добрите в момента, това няма кой да го успори .. Видя се, че няма кой да ги спре, дори гениалния Сър Алекс .. Но надявам се сега като отворят прозореца на първи да побърза да купи един нападател, защото за съжаление Бербо май май си отива.. и едно крило. За вратар, не ми се мисли кой ще замести Едвин ..

Иначе за празненствата - нормално, то това е най-хубавото :1000 (30):

Ами не знам доколко са детски .. но пак ти казвам, че най ме хваща яд от това, че примерно някой се е представил зле и веднага почват да уволняват Сър-а или примерно Чичарито сега за този мач .. Той изобщо нямаше място в титулярния състав и вината е изцяло на САФ, но дано трети път не прави тази грешка, не знам какво му стана онзи ден .. Срещу отбори като Блекпул излизаме с 4-5-1, а срещу Барса, които играят най-бързия футбол може би 4-4-2 .. не го разбирам, но все пак да не му търся грешките, защото съм прекалено под нивото му на футболен интелект, така че .. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кур за САФ! :1000 (6):

Никога няма да стане по-велик от Боб Пейсли и "Ливърпул". :happyppl:

Барса ги размаза както само "Ливърпул" го е правил. :1000 (33):

"Юнайтед" бяха смешни, съра му трепереха ръцете като на болен от "Паркинсон".
Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокси, застреляй се. Жалко, че си на толкова години и говориш такива нещо за ТАКЪВ човек. Пределно ясно ми стана, че нямаш представа от футбол.

Ако ливърпул играеха онзи ден срещу барса, щяха да паднат 5:0 минимум. ;\ Но те са толкова жалки в момента, че дори в ШЛ не влизат .. какво да ти кажа - тотално жалък отбор, с още по-жалки и смешни фенове като теб. А "к*ра за САФ" нека да бъде за теб, вместо за него. Не заслужаваш да гледаш мачове на Манчестър Юнайтед, не заслужаваш дори да видиш на снимка Сър Алекс. Напълно си откачил .. съжалявам, че го казвам, но не ми се сдържат нервите - ЕТО ЗА ТАКИВА МИШКИ КАТО ТЕБ, говоря. ЗАЩО НЕ КАЗА НИЩО, когато момчетата точно на този гениален човек Сър Алекс спечелиха 19-та титла, която лузърите скоро няма да видят?! ЗАЩО!? ПИТАМ!? Защото си мишка и смешник. Айде. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Фокси, не писа нищо .. странно .. доказа се като такъв, какъвто те определих .. :1000 (10):

 

Не ме вълнуваш, не ме кефиш, не те забелязвам и не те отразявам освен, ако не ми напомниш. На инфантилни бързопалещи се пички съм се нагледал и наслушал, ти си само поредната. Чети това, може да ти влезе нещо в кратуната.

 

Фъргюсън – Сър или старец в деменция?

 

Колкото и някои да укротяват топката, изваждането на Бербатов от разширения състав за финала в Шампионската лига си е жива гавра. Доказани имена в родната журналистика опитаха да укротят топката с изваждането на Бербатов от разширения състав на Юнайтед за финала в Шампионската лига. Нищо сензационно не се било случило, сър Алекс Фъргюсън бил икона. И само при споменаване на името му трябвало да стоим мирно и да мълчим. Пробваха да ни успокоят, твърдейки, че истерията е напълно излишна. Че едва ли не е нормално Бербо да е аут от групата.

 

Когато голмайсторът на Висшата лига остане извън състава за финал като този с Барса, си е жива подигравка. И намирисва на скандал. Бербатов, обичан от едни и мразен от други, има огромен дял за 19-ата титла на “червените дяволи”. Ако някой много мърмори, да вкара 20 гола във Висшата лига. И за да не ме обвинят в излишен патриотизъм и пристрастие, ще уточня, че тук не става въпрос за това, че Бербо е българин. А че е ГОЛМАЙСТОР.

 

Второ – Чичарито е талант безспорен. Но е млад, зелен. Няма и грам от опита на Митко. Да не говорим, че Димитър е по-универсален и можеше да играе изтеглен по-назад, да помага на халфовата линия, която имаше огромна нужда от подкрепа срещу каталунската машина.

 

Трето – Съра може да е велик, ама защо да ставаме чуждопоклонници и да не браним българското. Ей това е ужасно отвратително – да се кланяме на иностранците, да ги боготворим и да не смеем да гъкнем срещу тях, пък нашите – кучетата ги яли.

 

Като всяко човешко същество и Алекс Фъргюсън прави глупости и взима неправилни решения. Къде беше величието му преди две години срещу Барса и сега – отново срещу каталунския тим? Трагична и предварително обречена на провал тактика. Както през 2009-а, така и през 2011 година. Нима Гус Худинк и Жозе Мауриньо са по-доказани от него имена в мениджърската професия? Явно тъй излиза, след като холандецът намери цаката как да спре Барса, когато водеше временно Челси. Друг е въпросът, че заради съдията, пропуските на Дрогба и детинската грешка на Майкъл Есиен той не можа да излъже Гуардиола. Специалния обаче го стори с Интер. Е, как да му се кланям на Фъргюсън, който така и не разбра, че Юнайтед има нужда от силна подкрепа в халфовата линия. Два-три сезона поред мениджърът привлича играчи на всички постове, само не за най-важния – в средата на терена.

 

Няма защо да си кривим душите, шотландецът си беше поставил за цел да унижи Митко. Дали заради параметрите на новия договор, който най-вероятно няма да бъде подписан, дали заради старческо изглупяване... Ще прощавате, ама и треньор от селата не би забил нож в гърба на голмайстора си преди финален мач. Ако за някои Фъргюсън е Сър, за мен е почти изпаднал в деменция старец. И тази историческа 19-а титла, с която той се кипри, щеше да липсва, ако не бяха 20-те гола на Бербатов и... “благородството” на Арсенал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ахахах, няма да чета статии на глупаци, съжалявам .. и не, не съм поредното момиче държащо и претендиращо с това, че разбира от футбол. Аз наистина гледам футбол откакто се помня и се гордея, че съм фенка на правилния отбор .. ти също не ме вълнуваш, просто е тъпо, когато те нарекат "мишка" да си траеш като такава. Е ти го направи.. и пак не каза нищо за 19тата титла .. ехх, жалки сте вие феновете на скаузърите, жалки, жалки, жалки ! :)

 

Всъщност, прочетох го от чисто любопитство и да не кажеш, че съм фанатичка и че не понасям чуждо мнение ..

 

Фокси, мразя псевдо патриоти .. много! Уважавам Бербатов 100 пъти повече от теб, най-малкото, защото ми е съгражданин, да не говоря, че сме от един квартал дори .. но в същото време, от 5 годишна гледам мачове на този отбор.. ако искаш вярвай .. израснала съм с мачовете на Юнайтед и не защото баща ми им е фен, той дори не гледа английски футбол. И като човек, който от малък гледа качествен футбол, предоставен от качествени футболисти и най-вече качествен треньор като САФ, не мога заради това, че не е пуснал Бербо да го нарека с обидна дума.. просто не мога. Не ме вълнува какво е написал някой си в някаква статия или какво ще каже някой .. За мен този човек е ВЕЛИК, ако ще и Рууни да не беше пуснал, не Бербатов, пак си остава велик .. защото прави велики неща, защото и на тази възраст продължава да открива млади таланти като един Чичарито.. който между другото онзи ден вкара хеттрик с Мексико.. и който ако Сър-а не беше оценил, надали някой щеше да го забележи .. и затова сега реал пращат празни чекове да ходи там, уви обаче няма да стане.. както и да е. Мисълта ми беше, че освен за Юнайтед той е открил много футболни таланти.. ето един Роналдо, който.. да не го подхващам, болна тема ми е с лъжите си, че обича Юнайтед и после така.. да, да. Та така, това че обичам повече любимият си клуб, любимия треньор от един български футболист, играещ в него, по-малко българка ли ме прави, че не разбрах?! Айде стига.. както казах писна ми от такива псевдо патриоти.. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Педалски ли?!?!? Ахахахахахх, е такова определение за този клуб не бях чела.. какъв пореден, едва ли не ще дойде и ще замине.. да, обаче СЪРА убива по всякакъв начин жалките ливърпул .. по всякакъв. :) Ти и за това толкова го мразиш, де .. представям си щом говориш така за него, какво би казал за хора като Гигс, Скоулс, Невил, Ван Дер Саар.. и други величия на световния футбол :)

 

И точно от това, че гледаш футбол от толкова време прави мненията ти още по-жалки.. не знам, кой нормален човек, проследил, ако ти си следил нещо, цялата кариера на Алекс Фъргюсън, би казал това, което и ти, да не го припомням, че ме е гнус направо (:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...