Jump to content



Pretty little liars / Малки сладки лъжкини


Препоръчани коментари

Всички са яки! :3fdb8960598fa63e:

 

Обаче определено е булшит времевата линия с убийството на майката на Тоби. Изкараха го, че Чарлз/Шарлот е пораснал/а със седем години само за две. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Много разминавания, много нещо. Ако наистина бяха решили в трети сезон да развиват тази история, можеха да я направят по страхотен начин и всичко да съвпадне наистина на 100%. Все пак съм доволен, защото познавайки маниера на работа на малоумната главна сценаристка можеше да е много по-зле.

 

П.п. С това "никой не пострада", което повтаря постоянно по интервюта усещам, че Сиси ще бъде новата многострадална Геновева в следващия сезон.

 

П.п през целия сезон много се дразнех на Емили и много се изкефих когато се оказа, че Сара е от А отбора.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не се карайте, най-яка е Мона. И Ашли. От 4те - не случайно целия сериал е дъ Спенсър шоу.

 

Ами не е късно Ариа да си вземе за Шона - се пак има още 30 серии ;) може и до там да стигнат. Пък и е крайно време да си вземат и Езра - за педофилия, както и цялата полиция - за некомпетентност ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не се карайте, най-яка е Мона. И Ашли. От 4те - не случайно целия сериал е дъ Спенсър шоу.

 

Ами не е късно Ариа да си вземе за Шона - се пак има още 30 серии ;) може и до там да стигнат. Пък и е крайно време да си вземат и Езра - за педофилия, както и цялата полиция - за некомпетентност ;)

Дааа, да си го получат всички. :gun_bandana: Не, наистина се надявам сега като ще са по-зрели момичетата, да не правят пак същите тъпи грешки. Да е малко по-реалистично всичко.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз допускам, че финалът не е измислен сега, а просто са фиксирали времето на разкриването да е в шести сезон и оттам е почнало голямото чудене с какво да запълнят всички тези епизоди, като е важно постоянно да се случва нещо мистериозно, и накрая хората се объркаха от толкова много неща и не им остана време да оправят всичко.

 

Сега преглеждам резюмета на предишни епизоди и в четвърти сезон, когато Джена е била нападната, после казва на Спенсър, че човекът, от когото се страхува, е Сиси Дрейк. Който май изобщо не си го спомням. В същия сезон имало flashback как майката Дилорентис разбира, че Сиси е влязла в Радли, твърдейки, че е Алисън, а просто била с нейните дрехи и докторът оттам препоръчал Сиси и Алисън да не общуват, защото не било здравословно. В сезон четири са давали и как в апартамента на Сиси има залепени снимки на момичетата и на Алисън, а после са я давали и облечена в черен суичър като А. Като това също го бях забравил. После я разкриха и като червеното палто.

 

Общо-взето, още тогава са дали много улики за нея, но още в следващия епизод са почнали уж разкриването на Езра като А, което напълно е отвлякло вниманието, а и толкова вода изтече, че хората са ги забравили тия неща, както и аз.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В сезон четири са давали и как в апартамента на Сиси има залепени снимки на момичетата и на Алисън, а после са я давали и облечена в черен суичър като А. Като това също го бях забравил. После я разкриха и като червеното палто.

Да, това си го спомням, беше в епизод 11 на четвърти сезон. После обаче излезе, че уж тя е Палтото, пък после Алисън разказа, че се преструвала на Палтото, абе голяма плетеница е, да. Просто наистина трябваше Сиси да участва в повече епизоди, да се наблегне на образа й. Тя не беше участвала в сериала от доста време и всички просто я бяха изключили като вариант. Надявахме се да е някой от по-главните и оттам дойде разочарованието. Е, да, но ако беше Езра, например, пак щеше да има недоволство, даже повече сигурно. Общо взето няма как всички да са доволни. И аз в началото реагирах доста крайно, но сега като се замисля, може би Сиси не е чак толкова лош избор, по-добре от Рен. Но не ми допадна това, че момичетата едва ли не съжалиха Сиси и веднага искаха да й помогнат, супер фалшиво и нереално ми е. Айде следващия сезон те да й отмъщават, стига с тези лигави образи! :D Затова ми хареса как Емили ошамари Сара, най-жестокият момент от епизода. :D

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма да й отмъщават. Алисън е останала в Роузууд, за да и помогне да се излекува. А в сезон 6Б ще има нов злодей!

Скука. Наистина от всичко, което прочетох за следващите епизоди, изобщо не звучи интересно и различно. Както Мона "излекуваха" след втори сезон, сега пък Сиси, все в същия омагьосан кръг си се въртят, жалко.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Скука. Наистина от всичко, което прочетох за следващите епизоди, изобщо не звучи интересно и различно. Както Мона "излекуваха" след втори сезон, сега пък Сиси, все в същия омагьосан кръг си се въртят, жалко.

 

Аз съм си зарибена и всичко ми е интересно. Даже да ги дават как пият кафе цял час и Хана пуска майтапи, пак ще гледам. :1000 (29): Но съм убедена, че ще има екшън и съспенс, все пак толкова хора подлъгаха да гледаме чак досега. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Даа, все повече си мисля, че отдавна е замислено, просто докато стигнат до момента на разкриването, поосраха нещата и не им стигна времето за всичко в един епизод, Кинг даже каза, че са снимали сцена, за която не е стигнало време да я излъчат, но ще бъде в ДВД-то.

 

Има хора, публикували в YouTube теории за Сиси от преди, които сами са го разгадали, и в една имаше сцена от преди, аз тотално съм я забравил кога са я давали, как Сиси къса с Джейсън и казва "Имам си мои причини", и на въпроса на Джейсън да обясни, казва "Не мисля, че наистина искаш да го направя".

 

Ето тук има и още много неща. Доста clues е имало за нея, просто явно решението е било да не я дават известно време, за да бъде по-изненадващо, но в крайна сметка хората са забравили тези неща и им изглежда, че ей-сега са го направили.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Факти/улики и тн могат да се присвояват и в двете посоки - с/у СисА, и за това че тя е А. Същите ги има и за около всички останали герои в поредицата - Педофила, Мелиса, Рен, Пейдж и тн. Просто Сиса=Чарлз/Чарлота=А е нещо скалъпено в последния момент. Представената версия не е толкова зле, нали, стига да не се задълбава мн мн извън последните 13 серии.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нещата наистина се връзват. Просто сме забравили всичко това, заради всичката друга информация, която ни беше дадена през всичките тези епизоди. Та то Сиси с качулка е била пред очите ни, дори... Флашбека с госпожа Д и Алисън, с подаръка и двете рокли е голяма следа. Нещата наистина си идват на мястото.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Връзват се, да, просто са го разводнили с толкова евентуални улики и към други герои, за да не е лесно разкриването. Нали не е Рен, това определено нямаше да приема.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютно сигурен съм, че нищо от това не е било замислено. Улики има за всеки един герой в сериала.

 

Все пак историята на Сиси беше интересна ако не се задълбаваш назад е ок. Радвам се, че се оказа, че А има своите мотиви...

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...
  • 1 month later...

СПОЙЛЕР (тук-там :D)

 

Новият епизод не бе никак зле, но със сигурност не е и от силните им такива.

Харесва ми как изглеждат момичетата, но не ми хареса как всички са се разделили с гаджетата си... Със сигурност ще започнат сега една по една двойките да се събират отново.

В специалният епизод бяха споменали, че Емили пристига с най-голяма тайна от всички и ми е интересно какво ли точно крие... Освен хапчетата, което е нормално след нещата, които преживяха всички.

 

Очаквах, че ще се случи нещо със Сиси и бях прав. Когато Алисън звънна да каже, че Сиси е изчезнала, попита дали е ходила до хотелската стая при момичетата... Дали не е отишла и те да са я убили? (ДАНО!!!) :D

Много добре показаха и камерата в бившият "Радли", което ще е доказателство нашите момичета, докога са си поркали коктейлчета.

 

Можеше многооо, много по-силен епизод да направят, но и това не е зле... засега.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Целия епизод като сюжет беше като първия на първи сезон, абсолютно целия, разбира се, че е умишлено и се е получило добре. Само се надявах накрая на епизода лъжкините да получат SMS от -B примерно, ама нъцки... няма да е толкова интригуващо без плашещите sms-и и цялото това следене.

Като цяло добър първи епизод, но очаквах повече динамика и развитие.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Последните епизоди са добри. Всички превъзнасяха как 6А е супер интересен, а на мен ми беше много скучен, сега всички плюят по 6Б, а на мен ми харесва. :D Но наистина по чуждите форуми недоволството е масово, което вече се вижда и в рейтингите. Последният епизод е бил гледан от едва 1.3 милиона души и въпреки че някой ще каже: "За сериал в шестия си сезон е добре" - ами не, не е добре. На мен ми е интересен този сезон, но ако трябва да съм честен, не знам колко още бих гледал локумите на Марлийн. Не налагам мнение, но просто човек трябва да осъзнава кога едно нещо трябва да приключи. Друг е въпросът, че ако сериалът продължи и след седмия си сезон, някои от главните актриси ще се откажат, а тогава наистина се губи целият смисъл.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ужас, мислех си, че поддържат хубав рейтинг. Но според мен е напълно разбираем спада в интереса защото наистина сякаш я няма интригата след разкриването на -А. :dontknow:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
Стана малко скучничко, но сега пак се върна интригата, пролетния финал ще е интересен. Някой има близнак в сериала, ще видим кой...

Колко ще е яко да е някоя от лъжкините с близначка... ХАНА! :3fdb8960598fa63e:

Само да не е майката на Алисън...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колко ще е яко да е някоя от лъжкините с близначка... ХАНА! :3fdb8960598fa63e:

Само да не е майката на Алисън...

Ествествено,че е.Ще е още по-тъпо,ако някоя от пачите има близнак,а майката на Ала е жива.Не,че нещо може да ме изненада в тоя тъп сериал,дори нз защо го гледам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...