Jump to content



Pretty little liars / Малки сладки лъжкини


Препоръчани коментари

Според мен Рен е новият А и е брат на Сиси.

Най-скандалното което четох, е че Ария им е сестра, но е осиновена, защото не са можели да имат деца. Спенсър пък е лежала в Радли като малка :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Според мен Рен е новият А и е брат на Сиси.

Най-скандалното което четох, е че Ария им е сестра, но е осиновена, защото не са можели да имат деца. Спенсър пък е лежала в Радли като малка :3fdb8960598fa63e:

 

Спенсър наистина е лежала като малка в Радли. Ама това за Ария ми звучи абсурдно. Надали ще е така. 1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо новата Мери е с черна коса и светли очи,да ви прилича на някой

http://www.prikachi.com/images.php?images/697/8816697p.jpg

Случайност ... не мисля.

http://www.prikachi.com/images.php?images/693/7843693l.gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цеца е жива и носи маска, както Ролинс в 6B, тя беше и "Спенсър" ;)

Това би било най-тъпата теория :1000 (27): :1000 (21):

А това с маските е нелепо.Накрая могат да кажат,че драганка е била Спенсър през цялото време,но я е обила в сезон 4 и е сложила нейна маска. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

По книгите Ария е А.

Смятам, че въпреи всичките измислици ще се придържат към книгата и близначка ще има Ария.

Доколкото знам, Марлийн каза, че ще се придържат към книгите, но няма да е еднакво. А близнаците ще са само едни. Т.е - Джесика и Мери.

Link to comment
Сподели в други сайтове

ЙЕС, БЕ!

Време беше за малко екшън!

Хареса ми новия епизод! Лъжкините бяха брутални.

А този Елиът, толкова се радвам, че го убиха. :Д

Дано Мона да не е замесена пак в -А играта, защото става супер досадно вече. :mf_surrender:

 

Свали торент / Свали субтитри

 

Българските субтитри все още се правят.

 

Промо за следващия епизод:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този път епизода ми хареса доста повече но не разбирам защо над 20 минути пак бяха любовни драми.

Добре, разбирам, че пиклите дето гледат този сериал обожават това, но трябва да има и екшън като последните няколко минути.

Точно така беше и в началото.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Този път епизода ми хареса доста повече но не разбирам защо над 20 минути пак бяха любовни драми.

Добре, разбирам, че пиклите дето гледат този сериал обожават това, но трябва да има и екшън като последните няколко минути.

Точно така беше и в началото.

 

Емили жестоко иска да се оножда! 1000%20(29).gif

Последната сцена с на Елиът главата в стъклото е брутална! :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Почти целият епизод го превъртях.Пълна боза.Единственото интересно беше накрая.Само не разбрах,оказа се,че Елиад е полицай Уилдън ли ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Почти целият епизод го превъртях.Пълна боза.Единственото интересно беше накрая.Само не разбрах,оказа се,че Елиад е полицай Уилдън ли ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Почти целият епизод го превъртях.Пълна боза.Единственото интересно беше накрая.Само не разбрах,оказа се,че Елиад е полицай Уилдън ли ?

 

Не. Уилдън е мъртъв.

Но Елиът се направи на Уилдън, с маска, за да накара Алисън да си мисли, че е луда и вижда мъртви. Лъжкините видяха, че има разтвори за латекс и сини лещи и се досетиха, че е било маска.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добър епизод, но имам чувството, че до средата гледах "Дързост и красота".

Много ме е яд, че в миналия епизод скъса с годеника си!

Аз не разбрах скъса ли, заедно ли са, защото пръстена пак й беше на ръката, а тя уж го върна...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Супер интересен епизод...Мале, нямам търпение за следващият епизод.. :happyppl:

 

Аз нещо загубих трепета и си ги свалям ей така, щото трябва да ги гледам все едно. ;д Само финалите правят мега-яки!

За тях нямам търпение. А финала това лято, щял да даде много отговори. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...