Jump to content



Pretty little liars / Малки сладки лъжкини


Препоръчани коментари

Според мен точно още един сезон трябва да има този сериал,за да доразвият историята и изяснят всичко.Така сериите биха били наистина интересни и няма да се налага да разтягат локуми ама уви,явно трябва всеки сериал да стане боза,за да решат да го спрат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Според мен точно още един сезон трябва да има този сериал,за да доразвият историята и изяснят всичко.Така сериите биха били наистина интересни и няма да се налага да разтягат локуми ама уви,явно трябва всеки сериал да стане боза,за да решат да го спрат.

 

Наистина е много жалко, че повечето началници на тези телевизии им пука само за парите и държат на количеството за сметка на качеството. Искат да изцедят докрай всяко нещо, което им мине през ръцете. Кога друг път ще се случи showrunnerи директно да отиват и докато е в пика си сериала, да се договорят за това кога ще е финала? (визирам Lost) Трябва това винаги да е практиката, ама...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък така и не видях Емили в по-различна светлина, за каква власт говорите, не знам.. :dontknow: Най-яка си е Хана, бахти тъпата и забавната. Толкова ми напомня на мен, обожавам я, и обича да ядееееееее.... :Vishenka_05:

IQ-то на Хана се равнява на 2.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И какво от това, че убиха Мона, от това рейтинга, по-голям ще им стане ли? :crybaby:

Да.

За първи път има такъв брутален интерес..

Друг е въпроса, че Мона не заслужаваше това. :mf_surrender:

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Всъщност не знам в кой момент Мона стана толкова важна, че чак на всички им е тъжно, че я няма вече. Аз повече заради тва, че и всички останали, ама иначе не е като да ми пука много.. Мона, много важно... :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сезон 4, Епизод 12 - 3.3 millions (летен финал)

Сезон 4, Епизод 24 - 3.12 millions (финал на сезона)

Сезон 5, Епизод 12 - 2.29 millions (летен финал)

 

Дали не е паднал рейтинга? Да, това е най-негледаният финал досега. Този сезон дори има епизоди, които не могат да надхвърлят 2 милиона зрители. До средата на шести сезон от телевизията вече ще съжаляват, че са го подновили за седми. Гаранция!

 

Лошо е, ако паднат на 1 милион на финал. Интереса може да не е същия, но никак не се е загубил. Ще видим какво са измислили за шести и седми сезон, и тогава ще сравним с брилянтните ти прогнози.

 

П.С. Тялото на Мона накрая беше в нейната кола :3fdb8960598fa63e: Щом Алисън може да инсценира смъртта си, значи и Мона го може!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лошо е, ако паднат на 1 милион на финал. Интереса може да не е същия, но никак не се е загубил. Ще видим какво са измислили за шести и седми сезон, и тогава ще сравним с брилянтните ти прогнози.

 

П.С. Тялото на Мона накрая беше в нейната кола :3fdb8960598fa63e: Щом Алисън може да инсценира смъртта си, значи и Мона го може!

Хора, разберете го веднъж завинаги. Сценаристите и актрисата, която играе Мона потвърдиха, че Мона е мъртва. В следващите епизоди ще я има под формата на flashbacks, които ще разкрият как е била убита и т.н. При положение, че накрая на епизода се вижда трупа на Мона, как очаквате да е жива?! Вярно е, че сценаристите са леко чалнати и забравят какво се е случвало в предишни сезони и след време го представят по съвсем различен начин, но не вярвам да забравят, че са убили Мона. :D

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Хора, разберете го веднъж завинаги. Сценаристите и актрисата, която играе Мона потвърдиха, че Мона е мъртва. В следващите епизоди ще я има под формата на flashbacks, които ще разкрият как е била убита и т.н. При положение, че накрая на епизода се вижда трупа на Мона, как очаквате да е жива?! Вярно е, че сценаристите са леко чалнати и забравят какво се е случвало в предишни сезони и след време го представят по съвсем различен начин, но не вярвам да забравят, че са убили Мона. :D

 

Митак, те твърдяха, че ще разкрият още един -А и показаха ТОБИ, после същото с ЕЗРА... Изобщо не им вярвам на тия сценаристи, ама въобще!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Митак, те твърдяха, че ще разкрият още един -А и показаха ТОБИ, после същото с ЕЗРА... Изобщо не им вярвам на тия сценаристи, ама въобще!

 

Абсолютно! И те не знаят накъде да завъртят нещата, за да задържат интереса. Съвсем са се оплели вече. Дано втората част от сезона е по-добра. Между другото почти винаги се получава така. Явно сценаристите се активизират повече за втората половина на сезоните. :lol:

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Докато не настъпи официалният край, всичко е възможно и нищо не е сигурно на 100%. Обаче дълбоко се съмнявам и че накрая ще е ясно. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз вярвам ,че Мона е мъртва,НО осъмни ме наистина,това че тя припадна предишните епизоди без да се разбере защо,а на ръката си имаше лепенка все едно си е източвала кръвта :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рейтинга още е стабилен, падне ли под 2 милиона обаче лъжкините се изнасят. И въпреки всичките ви твърдения, че Мона е умряла, аз съм сигурен, че ще я съживят. Сценаристите са абсолютни загубеняци и изобщо не си спомнят дори какво се е случило в предните сезони пък какво остава за нещо, което са казали някъде.

 

 

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=85wZ0qtdQN

 

 

Спомняте ли си това? Защото когато Алисън разказваше за "всичко" за нощта на изчезването си го пропусна.. някак си ми се иска в този момент да са скрили някой отговор, но най-вероятно са забравили да го включат

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много неща забравят сценаристите наистина. Някои истории хич не ми се връзват вече. Надявам се поне, когато (ако) се разкрие абсолютно всичко, да има някакъв смисъл, защото вярно, че сериалът е предназначен за тийнейджърска аудитория, но все пак е хубаво да се вържат нещата. Гледат го и зрители, които не са толкова наивни, че да вярват на всяка измислена от сценаристите глупост.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля, че това с Мона е просто вратичка. Ако нямат нужда да я съживяват, това с припадъците и лепенките ще е просто нищо, но ако решат да я върнат, да има как.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля, че това с Мона е просто вратичка. Ако нямат нужда да я съживяват, това с припадъците и лепенките ще е просто нищо, но ако решат да я върнат, да има как.

На същото мнение съм.Те решават всичко на момента.Сценариите ги пишат всяка година и дори те не знаят кой е А,докато не го решат. :mf_surrender:

Но щом ще го го продължават още 2 сезона няма да е Али,жалко защото се връзваше наистина доста добре. :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рейтинга още е стабилен, падне ли под 2 милиона обаче лъжкините се изнасят. И въпреки всичките ви твърдения, че Мона е умряла, аз съм сигурен, че ще я съживят. Сценаристите са абсолютни загубеняци и изобщо не си спомнят дори какво се е случило в предните сезони пък какво остава за нещо, което са казали някъде.

 

 

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=85wZ0qtdQN

 

 

Спомняте ли си това? Защото когато Алисън разказваше за "всичко" за нощта на изчезването си го пропусна.. някак си ми се иска в този момент да са скрили някой отговор, но най-вероятно са забравили да го включат

 

Не ми излиза.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най- накрая изгледах и аз 5А.

 

Алисън- не ми харесва промяната в образа ѝ. 100 % не е А

Ария- скучна ми беше, Езра и той стана просто фигура за информация.

Емили- почна да се отраква, дано продължи напред така

Хана- да е гений?? хах нереално! Иначе хубава история имаше със себеизгубването си и желанието да се откъсне от Алисън. Травис > Кейлъб

Спенсър- радвам се, че не друса вече, ясно е, че не е убила Бетани, както и че сестра ѝ Мелиса крие още. Тоби пък как завърши полицейско училище за няма 2-3 дена лол

 

Разкритията

 

Shauna- скука

Сидни- пълнеж

Джена- губят потенциал с нея, по- често трябва да се появява

Мис Ди- някой Хейстнигс я пречука

Бетани- 100% близначка на Алисън

Мона- жива е със сигурност, цялата история с кръвта, лепенката и т.н. ми напомни адски много на любимката ми Фелиша Тилман от Отчаяните, която също си инсценира смъртта. Очаквам до финала на 5B да разкрият, че Мона е жива.

И в крайна сметка почти никакво развитие след поредни 12 епизода.

Link to comment
Сподели в други сайтове

tumblr_nb49ovYLiw1rzt41jo1_500.jpg

Актрисата ще играе готвачка, която е нова в Розууд. Емили ще остане с много лошо първо впечатление за новото момиче в града и тогава нещата между тях ще станат по-зле

 

Емили ще мачка!! Най-накрая.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...