Jump to content



"True Blood" / "Истинска кръв"


Препоръчани коментари

От миналия месец започнах да гледам сериала, понеже ми го препоръчаха. В началото малко ми беше странно, докато му свикна. Сега вече ми е доста по-интересен, поразви се доста действието. Стигнала съм до средата на 4-ти сезон.

Суки, въпреки че е главна героиня малко ме дразни на моменти, не знам защо така. Може би защото самата актриса малко преиграва, ноо какво да се прави, свикнах й вече. :lol: Бил го харесвам, но малко ме поразочарова сега в 4-ти сезон. :( Ерик ми стана по-симпатичен като си изгуби паметта, но май ще е временно, защото прочетох спойлер. :D Алсийд май засега ме кефи най-много от мъжагите покрай Суки :D Ще видя нататък какво ще се случи. Имам още няколко епизода и ще съм вече в крак с 5-ти сезон. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
  • Отговори 57
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Страхотен първи епизод на 5-ти сезон.Просто веднага пускам втори,защото няма да издържа.

Някой знае ли как се движи рейтинга на сериала?

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Малее 5-ти сезон е направо размазващ! Не мога да дочаквам новите епизоди, напрежение яко... Толкова нови неща, че се обърках вече :1000 (29):

Тара, като вампир много ме дразни :gun_bandana: А Джесика е мега якаааааааа :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тара започна да ме кефи, връщам си думите за нея :1000 (29):

Мен понякога ме кефи, понякога ме дразни, на периоди ми е, но напоследък е готина определено :D

А Бил пък мн ме разочарова напоследък...

Link to comment
Сподели в други сайтове

А на мен въобще не ми допадна този сезон.

Кога почна-кога свършва, а нищо кой знае какво не се случи, освен че се поразкриха неща за "катастрофата" на родителите на Сук.

Иначе скучно ми мина сезона,а и много малко имаше от Алсийд B)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Последната серия за сезона доста ми хареса, доста динамична беше. Обаче сега ще има мноооого да се чака до следващия сезон, интересно какво ще за измислят по-нататък.

Като цяло в този сезон Ерик ми се издигна много като герой. Аз не го харесвах, сега има израстване при него и ми се промени мнението. Бил пък обратното..разочарова ме. Но пък така е по-интересен сериала.

Малко историята с Лилит и цялото вярване и богопокланяне към нея ми дотегна на места, но като цяло сезона беше добър.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най - много ми хареса раждането от целия епизод. :1000 (29): Иначе определено в годините израстнаха, вече няма толкова скучни епизоди, като си спомня какво беше в най - първите .. Интересно ми е и на мен какво ще измислят за следващия сезон, особено за Бил. А и нали Алън се оттеглял и друг човек ще се заеме със сериала, очаквам много. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най - много ми хареса раждането от целия епизод. :1000 (29): Иначе определено в годините израстнаха, вече няма толкова скучни епизоди, като си спомня какво беше в най - първите .. Интересно ми е и на мен какво ще измислят за следващия сезон, особено за Бил. А и нали Алън се оттеглял и друг човек ще се заеме със сериала, очаквам много. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

А да момента с раждането... беше ми много забавен и на мен 1000%20(29).gif

Имаше много добри моменти в последния епизод без съмнение. Време беше някой да види сметката на Ръсел, добре че беше Ерик.

Джейсън също беше страшно готин в този епизод. Когато сложи очилата и погледът който имаше..направо се изкефих на макс :D Изби ги всичките без да му мигне окото направо 1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преди три години започнах с първи сезон, но тогава не се получиха нещата, не е било времето явно. Не ме заинтригува и спрях на втори епизод. Миналата година, малко преди премиерата на 4- ти сезон, реших да опитам пак и този път яко се увлякох. Сън неспах и изгледах първите три поредици на един дъх, просто не можех да се спра. Епизодите от номер 4 ме напрегнаха много, нали този път трябваше да чакам по една седмица, но добре, че не ми беше толкова вълнуващ сезона. :1000 (29):

И тази година заради това реших да изчакам да излъчат всичко и да гледам наведнъж. Не сгреших, след сезон 2, този ми беше най- интересен, за отрицателно време изгледах всичко и се радвам, че не теглех епизод по епизод, че иначе нервичките ми щяха да идат на кино...

Season Finale- то беше най- доброто досега, а трябва да се чака цяла година, освен това няма да се удържа и ще изгледам първи епизод при премиерата, защото ми е толкова интересно какво ще стане сега, когато Бил е бог и какво ще ги прави всичките, развръзката с Уорлоу, Джейсън и Джесика... Върколаците не ме вълнуват много.

Страхотен сериал!

 

ПП: А, и Тара и Пам! Новата vampire power couple! :Vishenka_05: Някой да ми беше рекъл, че Тара ще вампиряса и тези двете ще се вземат, щях да помисля, че е изкукуригал. :1000 (29):

Това е едно от най- хубавите неща при Истинска кръв, че почти всички герои преживяват огромни промени и отношенията между тях се променят кардинално.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
От къде мога да си сваля 5 сезон? В замунда го няма.. или поне не ми излиза нито един резултат като пиша в търсачката.

 

Сисе, има го в Арена. Виж там, ако са го махнали, аз го имам на лаптопа и ще ти го кача, още не съм го изтрила.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 7 months later...
Вярно ли е, че новия сезон започва на 16 юни? Някакво ново инфо нещо има ли покрай сериала?

Waiting sucks but Season 6 of True Blood premieres Sunday, June 16 at 9pm only on HBO

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Много обещаващо започна новия сезон, според мен! Бил е тотално чалнат вече, сам не знае кое е истина, кое- илюзия. Мисля, че не са му съвсем такива мотивите да иска присъствието на Джесика, каквито изтъкна пред нея.

Сюжетът с Уорлоу ми е интересен, но Джейсън едва го трая. Той хиляда пъти си променя поведението и ту се отрича от Суки, ту се сдобряват, дразни много вече!

Анди и бебетата са много забавни, а историята на глутницата не ми е толкова интересна, но ме вълнува съдбата на Сам и Ема.

 

И Пам и Тара! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Много ми хареса сезона.Изгледах последните 4 серии заедно и много се накефих.Е финала не беше нищо особено,но за първи път нямаше много неща за превъртане.Малко ме притеснява следващия сезон.Струва ми се,че ще се върнат към началната линия на сериала,а не знам дали това е добра идея.Спокойно можеше това да е последния сезон.

 

Спойлер!

Не вярвам Ерик да умре.Особено по този начин.Предполагам,че Пам се е появила отнякъде и го е спасила.Суки милата определено не може да стои на сухо.Надявам се,че следващия сезон ще зареже кучето и ще се върне при Бил.Смъртта на Уорлоу също ми е доста съмнителна.Прекалено лесно го убиха.Уж можеше да умре само от топката на Суки,а накрая Джейсън просто го уби с лекота.Тъпо беше.

 

Разбрах,че сериала е с нов сценарист,но не ми е ясно дали от този сезон или от следващия?Който е на ясно ако може да разясни. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Въпреки, че края беше скучен този сезон като цяло беше много добър, доближава се със първи и втори, който ми бяха изключително интересни.

Не очаквах да свърши толкова бързо, винаги са били по 12 епизода. :(

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...