Jump to content



Илюминати, Тайни Общества, Нов Световен Ред


Препоръчани коментари

Много ясно, че Dark Horse ще има сума ти символи, които са смятани за илюминатски, тъй като илюминатските са взети от Древен Египет, а концепцията на песента и клипа е точно в тази култура. Кейти пък е точно една от най-големите антиилюминатки:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,1k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Много ясно, че Dark Horse ще има сума ти символи, които са смятани за илюминатски, тъй като илюминатските са взети от Древен Египет, а концепцията на песента и клипа е точно в тази култура. Кейти пък е точно една от най-големите антиилюминатки:

 

Клипа измислен по тоя начин наистина изглежда с такъв смисъл, но мен много ме съмнява това е да е реалната цел. А символите в "Dark horse" и песента на обратно са си точно илюминатски. А също едва ли е спряла да е от тях без да има никакви последствия, че и да пусне толкова големи хитове след това. Като цяло те контролират поп музиката и дори и да се е махнала наистина, то щяха да я сринат, а тя си мачкаше наред 2013-2014. Знаем какво стана с Майкъл, Уитни и т.н които тръгнаха срещу тях. А на Super Bowl няма ли пак включени илюминатски символи? И там има.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Риана и Бионсе още са с тях, а от 2-3 години са доста слаби. Така че не само това е показател за успеха на музиката. А и илюминатски символи можеш да откриеш във всичко, ако се вглеждаш дотолкова, неслучайно станаха толкова популярни страници, в които се подиграват на хората, които виждат конспирация във всичко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Риана и Бионсе още са с тях, а от 2-3 години са доста слаби. Така че не само това е показател за успеха на музиката. А и илюминатски символи можеш да откриеш във всичко, ако се вглеждаш дотолкова, неслучайно станаха толкова популярни страници, в които се подиграват на хората, които виждат конспирация във всичко.

IlluminatiWatcherDotCom-Katy-Perry-Dark-Horse-Illuminati-Eye-Horus.png

article-0-1BA6CB6900000578-600_634x476.jpg

katy-perry-dark-horse-music-video-inspired-by-ancient-egypt-cleopatra.jpg

hqdefault.jpg

IlluminatiWatcherDotCom-Katy-Perry-Dark-Horse-Illuminati-Pyramid-Goddess.png

hqdefault.jpg

 

Точно и илюминатски символи прави, как ще е против тях? Движения, знаци, обърнати песни...всичко показва че е към тях.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За обърнатата песен - аз лично не ги чувам тия неща, които са написани, освен това в началото на Juicy J... А и пак казвам, Dark Horse е в египетската атмосфера, а именно от там са и знаците на илюминатите, защо няма нищо такова в Roar или която и да е друга песен от Prism?

Link to comment
Сподели в други сайтове

За обърнатата песен - аз лично не ги чувам тия неща, които са написани, освен това в началото на Juicy J... А и пак казвам, Dark Horse е в египетската атмосфера, а именно от там са и знаците на илюминатите, защо няма нищо такова в Roar или която и да е друга песен от Prism?

Силно се надявам Кейти да не е от тях, но пък е правила техните знаци, има техни символи в клиповете и...Знам ли? Пък и не е кой знае колко талантлива, а има много хитове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кейти пък точно е една от най-големите илюминатски продукти. Факт е, че песента Wide Awake е против тях, но проследявайки кариерата й след това виждаме, че отново е към тях. А и по-запознатите с тайните общества знаят, че е невъзможно да ги "напуснеш". Веднъж минал към тях, няма отърване, за пример можем да посочим Бритни, която опита, но видяхме какво стана с нея през този период. Еминем - дори беше изпаднал в дълбока депресия след Not afraid, но след това в новия албум отново виждаме, че е към тях. Това вече не става техен избор, а по-скоро задължение, а и след като получават достатъчно слава и пари, те нямат и нищо против.

 

Който има интерес нека изгледа тази поредица, в която има много информация за манипулацията над музикалната индустрия в САЩ.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

f31de51c6f82b5c0.png

Този клип е пълен с послания...

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
f31de51c6f82b5c0.png

Този клип е пълен с послания...

 

Да, това е най-втрещяващо илюминатския клип НЯКОГА! Пълен с послания, пълен! Много е интересно... Песента обаче е много яка и това няма да ми повлияе да не я слушам, отдавна минах към промитите мозъци и вече по-скоро от време на време проверявам такива неща от любопитство, отколкото да ми пука. :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче в Семейство Симпсън има страшно много символи и дори реални истории, представени по смешен начин.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега ми е интересно какво ще стане на 23 септември. Ако не стане нищо, просто никога повече няма да обръщам и най-малко внимание на подобни неща. :gun_bandana:

Във филма "Left behind" си говорят за разрушението на света и зад тях на табелата е 23.9 :helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Хора от цял свят (главно Европа) писаха, молиха се, настояваха, протестираха, дискутираха и убеждаваха ... никой не пожела да ги чуе. Техния глас потъна в щастливата Меркел, решила да не пропусне възможността да демонстрира каква хуманна държава е Германия и как окончателно, да се убедят всички, Германия от 1939 г. я няма.

 

Браво, Ангела, само че от едната крайност отидохте в другата. Историческата вина направи от Германия икономически и социален колос и пълна геополитическа мишка.

 

Никой не отся бежанци от терористи, никой не провери кой е сириец, кой - пакистанец и кой - нигериец, никой не поиска документи на хора, влизащи на територията на Шенген.

 

Държави, които само преди 10 години третираха българи и румънци в автобус като нападение на НЛО и им искаха документи, пари в кеш, покана за влизане и още 200 условия, за да влязат в безценните им държавици, и които през 2007 бяха изпаднали в истерия, че ще им вземем работните места, пуснаха над 1 млн. от друг континент и религия без дори да им искат документ за самоличност.

 

Така, с многото жито влезе достатъчно плява, която досега трябваше да измисля сложни схеми, за да се добере до Европа. До момента във Великобритания се съобщаваше за до 3 000 радикални ислямски елемента, които могат да представляват заплаха. Едно 10-кратно увеличение означава, че преспокойно във всеки английски град в даден час могат да се направя атентати.

 

И спиралата се завъртя - повече мерки за сигурност, повече чипове, повече карти, повече контрол, повече ограничаване на личната свобода, повече атентати, повече жертви, повече кръв, повече протести, повече гняв, повече полиция, повече арести, повече страх ... и по-малко Европа.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има ли някякви теории за конспирации по случая 13 ноември.

Аз все си мисля, че американците/евреите стоят зад ИД и това е поредния им пъклен план, в който създават безредици от името на друг, за да насочат световния гняв накъдето решат. От години сме свидетели на това как дори безобидни комедийни американски филми създава мнение за мюсюлманите като зли атентатори и камикадзета. Или както Новия световен ред казваше - за да поиска народа промяна и взети мерки, трябва да се създаде ситуация.

Всичко от 11 септември ми се повтаря. Мюсюлманите обират пешкира, а евреите, това което са поискали. Разбира се, този път са действали, чрез Франция. Не е тайна за запознатите, че евреите като общност са сила дори, когато живеят в различни точки по света.

 

Отказвам да приема, че която и да е религия и вярвания биха били способни на подобни неща. Единствено евреите могат така хитро и лукаво от далеч да управляват!

 

Ще бъда благодарен ако някой сподели линкове в тази насока.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отказваш да приемеш, но тогава какво ще кажеш за Османската империя, за Арменския геноцид, за робството на Балканите и масовите убийства, изнасилвания, кланета, за походите и обсадите на Виена?

Знаете ли, никой не ви пита какво отказвате и какво не искате да си мислите, историята показва съвсем друго, включително и за християнството. А човек не е по-голям от историята и случилото се.

Приказки в стил президента Плевньо вече не вървят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отказваш да приемеш, но тогава какво ще кажеш за Османската империя, за Арменския геноцид, за робството на Балканите и масовите убийства, изнасилвания, кланета, за походите и обсадите на Виена?

Знаете ли, никой не ви пита какво отказвате и какво не искате да си мислите, историята показва съвсем друго, включително и за християнството. А човек не е по-голям от историята и случилото се.

Приказки в стил президента Плевньо вече не вървят.

 

Истината винаги започва да излиза след шока. Не мога да кажа нищо, без да съм се подготвил добре. За това искам да видя и различни мнения. Аз не гледам телевизия (умишлено). Смятам, че не съм повлиян от новините, които България гледа всяка вечер и се зомбира. Историята доказва , че във всяко едно голямо събитие, има конспирация. Това доказва историята.

 

Историята е много различна от това, което се е случвало в действителност. Тя винаги е манипулирана от хората с власт.

Тук е момента да спомена и най-голямата измама в историята, позната на човечеството като Холокост. Толкова са нагли тези дето дърпат конците, че дори в много европейски държави е подсъдимо да изкажеш мнение по темата.

 

Преди 3-4 години тази тема промени мирогледа и възприятията ми. Научих се да не вярвам на никой. Научих се да се интересувам от повече от една гледна точка по всяка една тема - сериозна или не чак толкова, защото истината се отсява от мозъка, стига човек да умее да не робува на всяко нещом което прочете и чуе, ами да обогати познанията си в сферата и чак тогава да се изказва.

 

Не съм казал, че мюсюлмани не стоят зад нападенията. Обаче тепърва ще се разбира какви са подбудите им. Става ли въпрос за секти, Новия световен ред знае как да промива мозъци. За жалост повечето хора се раждаме и умираме и научаваме едва една малка частица от вселената, но има хора, които знаят и могат много повече от нас, Хора, способни да замислят пъклени планове години преди да влязат в действие.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...