Jump to content



Илюминати, Тайни Общества, Нов Световен Ред


Препоръчани коментари

Наивен е синът на майка ти, дето търси под вола теле... Окото е интеркултурен митологичен символ, олицетворяващ куп неща... От всевиждащото око на Ра до самата Вселена в японската митология... Доказателство да имаш, че инвеститорът на обекта, строителите, наемодателите или някой замесен с дадената сграда е бил масон и цели да реализира пъкления план за настъпването на Новия Световен Ред? Едва ли...

 

Тези конспирации са чисто и просто оправдание, чрез което некадърниците да се утешават заради несгодите в живота си.

Човека, който е бил собственик е бил мултимилионер, членуваш в някакъв орден, а тази сграда в арката на с пирамидална форма, в която има око, е служела за гей оргии

Още ?

 

И да точно, за това , че не ми върви в живота се оправдавам с тази вила на Златните, как не го осъзнах по-рано

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,1k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

 

„И принуждаваше всички, малки и големи, богати и сиромаси, свободни и роби, да им се тури белег на десницата или на челата им; за да не може никой да купува или да продава, освен оня, който носи за белег името на звяра или числото на неговото име.”(Откровение 13:16,17)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как може да има толкова "болни" хора дето си дават парите за тия гадории http://masonicrings.com/

 

Те гъзовете и душите са си дали, ти за парите се тревожиш...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Истината за Сирия:

 

 

 

Асад е казал в реч, че 60 чужди телевизии пропагандират лъжи за да унищожат Сирия. Това което ви "предлагат" да видите по телевизиите е манипулация на чуждестранни военни сили.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

 

Гледайки телевизия и по-специално новинарската журналистиката, ние се предаваме представата си за това каква е тя, в лицето на хората работещи за нея. Никога не си задаваме въпроси относно хората, чиято собственост е тя, телевизията. Ние сваляме всички гардове и започваме да приемаме за "чиста монета" това, което ни се предлага от екрана. Няма как да е по друг начин - така сме научени и това ни отношение грижливо се отглежда и поддържа от, малко по абстрактно погледнато властимащите - прослойката, която винаги е държала властта над масата.

 

Но за щастие има и такива репортажи, повдигащи воала на самозаблудата, имащи целта и задачата да ни накарат да мислим САМОСТОЯТЕЛНО И КРИТИЧНО. Да си поставяме въпроси, един от които може да е: каква е ролята на ПРЕС(а)титуцията за създаване/инсцениране на представата ни за събитията?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Истината за Сирия:

 

 

 

Асад е казал в реч, че 60 чужди телевизии пропагандират лъжи за да унищожат Сирия. Това което ви "предлагат" да видите по телевизиите е манипулация на чуждестранни военни сили.

Да ти кажа, нямам никаква нужда да вярвам на телевизиите, за да знам какво се случва в Сирия. Имам добър приятел сириец с роднини в Сирия + познат, които по лошо стечение на обстоятелствата е в Сирия за 6 месеца... Историите, които чувам са покъртителни и никак не са в полза на Асад.. :gun_bandana: :gun_bandana:

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да ти кажа, нямам никаква нужда да вярвам на телевизиите, за да знам какво се случва в Сирия. Имам добър приятел сириец с роднини в Сирия + познат, които по лошо стечение на обстоятелствата е в Сирия за 6 месеца... Историите, които чувам са покъртителни и никак не са в полза на Асад.. :gun_bandana: :gun_bandana:

 

Че то и тук има българи които говорят срещу България (и преди и след 1989 г.)... :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender:

 

Интересно - когато си сириец и говориш срещу Асад си прав. Когато си американец и говориш срещу САЩ си предател и не си патриот, когато си българин и говориш срещу България си много як, а ако е обратното си злобен националист. Когато си афганистанец и говориш за Афганистан си талибан....

 

Само да кажа, че уж враг номер 1 на САЩ - Алкайда които уж им взривяваха небостъргачи и война водеха сега ги подкрепят и са първи приятели за война срещу Сирия и Иран... Това не трябва ли да ви КРЕЩИ направо нещо???

 

Много е мило един омиротворител, като ООН да възцарява мир чрез война :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че то и тук има българи които говорят срещу България (и преди и след 1989 г.)... :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender:

 

Интересно - когато си сириец и говориш срещу Асад си прав. Когато си американец и говориш срещу САЩ си предател и не си патриот, когато си българин и говориш срещу България си много як, а ако е обратното си злобен националист. Когато си афганистанец и говориш за Афганистан си талибан....

 

Само да кажа, че уж враг номер 1 на САЩ - Алкайда които уж им взривяваха небостъргачи и война водеха сега ги подкрепят и са първи приятели за война срещу Сирия и Иран... Това не трябва ли да ви КРЕЩИ направо нещо???

 

Много е мило един омиротворител, като ООН да възцарява мир чрез война :mf_surrender:

Не говорят лошо срещу Асад, а описват подробно зверствата, които се случват в момента от армията на Асад. Докато единият всеки ден се чува по 3 пъти с роднините си, защото всеки път може да е за последно, другият седи затворен в хотел, докато навън се сипят бомби. А преди няколко дни видял как войници на Асад извеждат хора от къщите им и ги разстрелват на улицата.

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не говорят лошо срещу Асад, а описват подробно зверствата, които се случват в момента от армията на Асад. Докато единият всеки ден се чува по 3 пъти с роднините си, защото всеки път може да е за последно, другият седи затворен в хотел, докато навън се сипят бомби. А преди няколко дни видял как войници на Асад извеждат хора от къщите им и ги разстрелват на улицата.

 

Тука навлизаме в доста хипотетични теории и разкази. Само да ти напоння, че ВСВ започва с това как затворници са облечени, като полски войници и са убити от германците...

 

От къде си сигурен че това което са видели хората наистина са войници на Асад, а не чужди военни, които искат да предизвикат война?

 

За да направиш война трябва да имаш причина. Както войната с Афганистан имаше причина - 11 септември. Ако нямаше 11 септември, нямаше да имат основание за война. Но е повече от глупаво да се твърди, че Афганистан или талибаните стоят зад 11 септември... Та така и със Сирия ;)

 

Чакам момента в който по някакъв начин ще намесят и Венецуела :( И тя е в плана все пак...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тука навлизаме в доста хипотетични теории и разкази. Само да ти напоння, че ВСВ започва с това как затворници са облечени, като полски войници и са убити от германците...

 

От къде си сигурен че това което са видели хората наистина за войници на Асад, а не чужди военни, които искат да предизвикат война?

 

За да направиш война трябва да имаш причина. Както войната с Афганистан имаше причина - 11 септември. Ако нямаше 11 септември, нямаше да имат основание за война. Но е повече от глупаво да се твърди, че Афганистан или талибаните стоят зад 11 септември... Та така и със Сирия ;)

 

Чакам момента в който по някакъв начин ще намесят и Венецуела :( И тя е в плана все пак...

E то по тази логика, откъде можем да сме сигурно, че сме хора въобще... :mf_surrender: :mf_surrender: Ок, поставяй всичко под съмнение. Аз предпочитам да вярвам на свидетели.

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

E то по тази логика, откъде можем да сме сигурно, че сме хора въобще... :mf_surrender: :mf_surrender: Ок, поставяй всичко под съмнение. Аз предпочитам да вярвам на свидетели.

 

Не ти предпочиташ да вярваш на общоприетото и си го доказвал неведнъж. Както и да е. Вярвай на "свидетели"...

 

Само да те питам - вярваш ли на многото свидетели на 11 септеври, които разказват как са чували детонации в небостъргачите? Как хора работещи в Световния търговски център са казали по-рано че нито един евреин не е на работа... и т.н. и т.н.. Или вярваш не на тези свидетели, а на Би Би Си, Си ЕН ЕН и американското правителство? :mf_surrender:

 

п.с. Погледни пак по-обстойно двете клипчета, които постнах... И там има журналисти свидетели в Сирия. И думите им коренно се различават от това на другите "журналисти"... Странно нали? Виж и второто клипче, където ясно се вижда как се измисля изфабрикува и прави конфликт...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ти предпочиташ да вярваш на общоприетото и си го доказвал неведнъж. Както и да е. Вярвай на "свидетели"...

 

Само да те питам - вярваш ли на многото свидетели на 11 септеври, които разказват как са чували детонации в небостъргачите? Как хора работещи в Световния търговски център са казали по-рано че нито един евреин не е на работа... и т.н. и т.н.. Или вярваш не на тези свидетели, а на Би Би Си, Си ЕН ЕН и американското правителство? :mf_surrender:

За 11 септември не вярвам нищо. Не отклонявай темата - говорим за Сирия, а относно Сирия предпочитам да вярвам на ПРЕКИ свидетели, които освен всичко са ми ПРИЯТЕЛИ, тоест не просто някой казал нещо по телевизията, а преди свидетели, които ми казват това, което са видели, а не това, което им е казано, че са видели.

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

За 11 септември не вярвам нищо. Не отклонявай темата - говорим за Сирия, а относно Сирия предпочитам да вярвам на ПРЕКИ свидетели, които освен всичко са ми ПРИЯТЕЛИ, тоест не просто някой казал нещо по телевизията, а преди свидетели, които ми казват това, което са видели, а не това, което им е казано, че са видели.

 

Сирия, Иран, Ирак, Афганистан... Те действат по един и същ начин.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама кво се занимаваш да му обясняваш, самият факт че е фен на гага изключва всякаква възможност да си отвори очите.

 

Скоро ще потърся в нета едни клипове, които гледах преди много време и ще ги постна, гледам че в темата ги няма.

Имаше уникални истории, които не вярвам да са просто съвпадения. :mf_surrender:

Редактирано от 4alga_sux
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето намесиха и Венецуела вече. Мама им мръсна :censored: :censored: :censored:

 

 

 

 

Бахти, колко трябва да са прости хората майна да се вържат на техните глупости след 2 световни войни и още сумати локални войни майна.

 

То не беше Виетнам, не беше Персийския залив, не беше Ирак, Афганистан, Либия, Египет..... :mf_surrender: :feminist_en:

Link to comment
Сподели в други сайтове

НЕНОРМАЛЕН УЖАС ХОРА !

Играя си аз една игра "Alan Wake" се казва,където аз уж съм писател и изживявам историята на книгата в реалността.. прегазвам един човек и той започва да ме гони,като сянка нек'ва ! Пътят е еднопосочен и води до една малка вила навътре в гората,влизам и какво да видя ? Телевизор на чийто екран се показва само едно ОКО взиращо се в мен докато от всякъде се чуват дяволски крясъци DIE,DIE,DIE,DIE,DIE и ужасяващ злобен смях,докато окото не започна да се върти с невероятна динамика,погледна яростно в МЕН (истинският аз,а не героят в играта) и не се прсъна! Познайте какво стана после ? Появи се една ярка СВЕТЛИНА през един портал,като долу инструкциите ми казваха да вляза през него Тръпки ме побиха.. веднага спрях играта да ви напиша това и сега продължавам.. просто вече не мога да се насладя дори на най голямата си страст-игрите.Все няк'ви очи и илюминатски истории се почнаха (Assassin's Creed,Call of Duty и т.н) :( Но това беше върха на всичко вече..

Ето и снимка да придобиете представа горе долу за какво ви говоря !

4461574j.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уникална песен и уникално видео!!!! Който има уши и който има очи - ще чуе и ще види!!!! Евала! Настръхнах!

Щом тровят водата и храната - ти как оцеляваш? Щом тровят въздуха - ти как оцеляваш?

Досега все развиваше теориите, че ако знаеш за всичко това - можеш да се предпазиш. Въпросът е как се предпазваш от неща, до чиято алтернатива нямаш достъп?

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Щом тровят водата и храната - ти как оцеляваш? Щом тровят въздуха - ти как оцеляваш?

Досега все развиваше теориите, че ако знаеш за всичко това - можеш да се предпазиш. Въпросът е как се предпазваш от неща, до чиято алтернатива нямаш достъп?

 

Питай някой твой приятел. Все имаш от такива алтернативна информация 1000%20(19).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

не знам дали сте споменавали "Бягство от затвора", но и там има странни неща и няколко пъти казват как всички са безсилни пред тях, даже един от персонажите беше споменал нещо за mind control, ама не помня какво.. в клиповете на Natalia Kills също има някои неща, ама там може и да е просто копиране на Гага

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...